BSc (Hons) Muzyka i produkcja dźwięku

Informacje ogólne

Opis programu

Przegląd

W tym ekscytującym nowym programie rozwijasz umiejętności techniczne na zaawansowanym poziomie i uczysz się, jak używać sprzętu i oprogramowania audio w profesjonalnym standardzie.

Badane obszary obejmują: techniki nagrywania, produkcję dźwięku, programowanie muzyki, muzykę i multimedia oraz technologie wydawania muzyki. Twoje umiejętności krytyczne są rozwijane poprzez dogłębne zrozumienie technologii i związanej z nią muzyki.

Nasze programy studiów

Nasze trzy innowacyjne programy studiów licencjackich w szczególności zaspokajają potrzeby osób podejmujących karierę w przemyśle muzycznym. Łączą w sobie rygorystyczne studia akademickie, instrukcje techniczne, kreatywne wyniki i możliwości zawodowe.

Oprócz tego programu oferujemy:

 • Biznes muzyczny i produkcja BA (Hons)
 • Muzyka, Performance i Produkcja BA (Hons)

Studiować za granicą

Mamy partnerstwa z uniwersytetami na całym świecie, oferując możliwość studiowania za granicą przez okres lub rok. Podejmowanie wyzwania życia w innym kraju i zanurzenie się w innej kulturze jest satysfakcjonującym doświadczeniem i pokazuje potencjalnym pracodawcom, że jesteś niezależny i elastyczny w swoim spojrzeniu.

Rok w branży

Możliwe jest również odbycie rocznej praktyki w branży w kraju lub za granicą, zdobycie doświadczenia w pracy w profesjonalnym środowisku. Oferujemy wsparcie i porady, które pomogą Ci znaleźć miejsce pracy w przemyśle muzycznym lub w innych sektorach, takich jak organizacje charytatywne i artystyczne.

Zasoby do nauki

Opieramy się na inspirującym środowisku nabrzeża w historycznym Dockyard Chatham, części naszego kampusu Medway. Posiadamy doskonałe, standardowe w branży urządzenia, a nasze studia są instalowane przy użyciu najnowocześniejszych technologii wiodących producentów.

Nasze flagowe studio integruje nową konsolę miksującą Neve Genesys Black G48 z naszym istniejącym systemem dźwięku przestrzennego Genelec 5.1 i ma dużą salę koncertową i kabinę wokalną.

Mamy również wiele innych studiów, w tym studio Avid HD z konsolą miksującą SSL Matrix, studio Genelec z wieloma głośnikami, studio nagrań Foley i inne dobrze wyposażone apartamenty postprodukcyjne oraz pokoje do pracy iMac.

Ponadto nasz Teatr Dźwięku Muzyki i Dźwięku jest jednym z najlepszych w Wielkiej Brytanii.

Studenci mogą wykonywać muzykę w różnych specjalistycznych przestrzeniach na terenie kampusu Medway, a także mogą korzystać z fantastycznych przestrzeni w naszym kampusie Canterbury.

Teaching Excellence Framework

W oparciu o dostępne dowody, panel TEF ocenił, że University of Kent zapewnia niezmiennie wyróżniające się nauczanie, uczenie się i wyniki dla swoich studentów. Jest to produkt najwyższej jakości znaleziony w Wielkiej Brytanii.

Więcej informacji można znaleźć w oświadczeniu dotyczącym ustaleń Uniwersytetu Kent.

Nauczanie i ocena

Nasi pracownicy oferują szeroki wachlarz doświadczeń, od naszych doświadczonych pracowników akademickich po wysoko wykwalifikowanych techników i praktykujących profesjonalistów. Razem wspierają, rozwijają, kwestionują i inspirują podczas studiów.

Korzystamy z różnorodnych metod nauczania, w tym warsztatów praktycznych i technicznych, platform wyników, seminariów, wykładów i projektów grupowych.

Kariera

Kent wyposaża cię w niezbędne umiejętności, jeśli chodzi o znalezienie pracy. Ponad 96% naszych absolwentów w 2016 r. Znalazło pracę lub kontynuowało naukę w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów.

Możliwości kariery dla absolwentów muzycznych obejmują wiele aspektów branż twórczych, takich jak:

 • nagrywanie i produkcja muzyki
 • rozwój oprogramowania audio
 • dźwięk dla filmu
 • występ muzyczny
 • zarządzanie muzyką
 • kompozycja i pisanie piosenek
 • badania naukowe i akademickie.

Możliwe jest również kontynuowanie kariery zawodowej w obszarach obejmujących:

 • Gry wideo
 • dźwięk na żywo dla teatrów i festiwali
 • instalacje audio dla muzeów
 • sztuki dźwiękowe i muzyka komputerowa.
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Highly ranked in the UK, the School offers a fantastic location for you to study and an environment rich in academic excellence with staff that will inspire your studies in Fine Art,Music & Audio ... Czytaj więcej

Highly ranked in the UK, the School offers a fantastic location for you to study and an environment rich in academic excellence with staff that will inspire your studies in Fine Art,Music & Audio Arts and Creative Events. Pokaż mniej