Read the Official Description

Kurs koncentruje się na nauce stojącej za najnowszymi osiągnięciami w branży hodowli koni.

Program obejmuje kluczowe moduły weterynaryjne, takie jak biochemia ssaków i mikrobiologia weterynaryjna i immunologia, co pozwala absolwentom na dostęp do szerokiej gamy podyplomowych studiów podyplomowych i możliwości zatrudnienia. Moduły zawierają kluczowe umiejętności laboratoryjne, które są opracowywane podczas studiów i kończą się tym, że studenci mają możliwość angażowania się we wspólne projekty z partnerami branżowymi.

Związki z projektami badawczymi "na żywo" i możliwościami korzystania z nowych, udoskonalonych laboratoriów naukowych tworzą żywe i dobrze wyposażone środowisko do podejmowania studiów licencjackich.

Trasa przygotuje studentów do podjęcia pracy w szerokim zakresie w branży hodowli koni, w tym w zakresie żywienia, pracy stadniny, zarządzania wydajnością, sprzedaży par weterynaryjnej, sprzedaży farmaceutycznej i diagnostycznej pracy laboratoryjnej oraz badań nad końmi. Zapewnia także absolwentom możliwości wejścia do zarządzania w innych sektorach i ma bardzo szerokie szkolenie naukowe, oferując dostęp do ponad 25 programów studiów podyplomowych, zarówno w zakresie koni, jak i poza nimi.

Co będę studiować?

Kurs koncentruje się na najnowszych osiągnięciach w naukach koni, dostarczając absolwentom podstaw do umiejętności naukowych niezbędnych dla przemysłu koniowego.

BSc (Hons) w Equine Science w Reaseheath oferuje zarówno doskonałość akademicką, jak i zadowolenie studentów.

Kurs jest zatwierdzany przez University of Chester, dzięki czemu absolwenci studiów uzyskują dyplom przyznawany przez szanowany uniwersytet o wysokim poziomie umiejętności akademickich i zawodowych.

BSc (Hons) in Equine Science zawiera kluczowe moduły weterynaryjne pozwalające absolwentom na dostęp do szeregu weterynaryjnych kursów podyplomowych i możliwości zatrudnienia.

Zespół HE Equine jest ekspertem w wybranej przez siebie dziedzinie z dużym doświadczeniem branżowym, studenci korzystają z pasji do transferu wiedzy. Zespół zapewnia studentom wsparcie nie mające sobie równych, co zapewnia studentom szansę na sukces akademicki.

Wymagania wstępne

 • 96 punktów UCAS
 • Poziomy najlepiej uwzględniać biologię (lub powiązany temat)
 • lub kwalifikacja BTEC Level 3 (2 lata) na poziomie merit w odpowiednim temacie
 • Dostęp do dyplomu HE
 • Dojrzali studenci (21 lat) będą rozpatrywane indywidualnie i merytorycznie.

Dalsze badanie

 • Studia podyplomowe.

Opcje kariery

 • Doradztwo
 • Rehabilitacja koni
 • Żywienie koni
 • Badania i rozwój w dziedzinie zwierząt z rodziny koniowatych i weterynaryjnych
 • Badania koni
 • Fizjoterapia weterynaryjna.

Uwaga: akceptacja jednostek jezdnych podlega ocenie i limitowi wagowemu wynoszącemu 13 kamieni.

Czesne

Jako student studiów wyższych będziesz mieć dwa główne koszty do spełnienia; czesne i koszty utrzymania.

Nasze czesne za naukę w pełnym wymiarze godzin dla studentów z Wielkiej Brytanii i UE rozpoczynających studia uniwersyteckie w 2017/18 lub 2018/19 to 9250 £. Opłaty te są naliczane za każdy rok akademicki kursu i są ustalane przez kolegium w ciągu roku.

Jeśli jesteś studentem zagranicznym lub chcesz uzyskać najnowsze informacje na temat czesnego, odwiedź stronę z finansami studentów na naszej stronie internetowej .

Program taught in:
Język angielski

See 3 more programs offered by University Centre Reaseheath »

Last updated April 20, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
10,350 GBP
Studenci UK / EU w pełnym wymiarze godzin: 9,250 £ / Studenci zagraniczni w pełnym wymiarze godzin: 10,350 £
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019