BSc (Hons) w Applied Biological Sciences

University of Stirling

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

BSc (Hons) w Applied Biological Sciences

University of Stirling

Przegląd

Szkocja jest międzynarodowo uznana za swój kluczowy wkład w odkrywanie i rozwój leków, technologie medyczne, komórki macierzyste, produkcję biologiczną i bioinformatykę.

Pracowaliśmy z Forth Valley College i biznesem w celu opracowania w pełni zintegrowanego kursu w zakresie nauk biologicznych stosowanych. Nasz kurs robi różnicę, rozwiązując problem niedoborów umiejętności w naukach przyrodniczych. Dajemy ci wiedzę techniczną i biegłość w zakresie podstawowych umiejętności praktycznych i badawczych poszukiwanych przez pracodawców.

Twoje badania rozpoczną się od podstawowej nauki i umiejętności laboratoryjnych, zanim skoncentrujesz się na komórkowym i molekularnym aspekcie nauk biologicznych.

Twój ostatni rok będzie koncentrował się na proteomicznych i genomicznych aspektach nauk biologicznych plus twój projekt badawczy. Nasze nauczanie prowadzone przez naukowców, wraz z doświadczeniem i wglądem zdobytym dzięki twoim stażom roboczym, sprawi, że będziesz gotowy pracować na nowoczesną karierę w dziedzinie nauk biologicznych.

"Szkocki sektor life sciences wzywa wysoko wykwalifikowanych absolwentów z praktycznym doświadczeniem, a zintegrowany dyplom zapewni umiejętności praktyczne i badawcze niezbędne do stworzenia" gotowych do pracy "absolwentów.

David Wotherspoon, Diageo

Najważniejsze powody, dla których warto uczyć się u nas

# 1 Wysoce praktyczny poziom pomagający pracodawcom w rekrutacji wykwalifikowanych, gotowych do pracy absolwentów

# 2 Nasi pracownicy mają zróżnicowane zaplecze badawcze i pracują z pracodawcami, aby dostarczyć najbardziej aktualny program nauczania

# 3 Doskonały stopień do kariery w branży nauk biologicznych, opieki zdrowotnej i biotechnologii

Szczegóły kursu

Dostarczamy ten kurs z naszym partnerem, Forth Valley College, który zapewnia wspólne podejście do nauki i łączy naszą wiedzę i doświadczenie. Razem z pracodawcami dostarczamy najbardziej aktualny i odpowiedni dla biznesu program nauczania.

Kurs oferuje interdyscyplinarne szkolenia w dziedzinach kluczowych dla współczesnej biologii, w tym biologii zwierząt i roślin oraz biotechnologii. Ten kurs zapewni ci wiedzę na temat nauki o życiu, dużą wiedzę techniczną i biegle posługiwać się kluczowymi "umiejętnościami ręcznymi" (umiejętności praktyczne i badawcze), które są bardzo poszukiwane przez pracodawców.

Seminaria 1-4 zostaną dostarczone przez Forth Valley College na ich kampusie Falkirk, z kilkoma kluczowymi samouczkami tematycznymi wygłoszonymi na University of Stirling . Semestry koncentrują się na zdobywaniu podstawowych umiejętności biologicznego laboratorium, co daje zrozumienie nauki, która je wspiera. Wszystkie moduły będą miały praktyczny i praktyczny nacisk.

Znaczna część nauczania zostanie przeprowadzona w małych klasach w Forth Valley College, z innymi na University of Stirling , w tym moduł statystyczny, skoncentrowane praktyczne sesje laboratoryjne i możliwości podjęcia prac projektowych w drugim roku.

Od 4. semestru będziesz nauczany na kampusie University of Stirling przez resztę kursu. Moduły będą koncentrować się głównie na komórkowych i molekularnych aspektach nauk biologicznych, w tym immunologii i mikrobiologii.

Moduł praktyk przemysłowych da ci cenny wgląd w to, jak działają branże biotechnologiczne, a także zapewni Ci praktyczne doświadczenie w miejscu pracy.

Twój ostatni rok będzie koncentrował się na proteomicznych / genomowych aspektach nauk biologicznych, projektowaniu eksperymentalnym, wraz z rozszerzoną rozprawą badawczą prowadzoną w laboratoriach akademickich i pewną liczbą modułów do wyboru. Nauczanie prowadzone przez naukowców jest kluczem do głębokiego uczenia się i zrozumienia. Takie podejście, wraz z praktykami biznesowymi, umożliwia zastosowanie umiejętności, które rozwijasz, do współczesnych karier nauk biologicznych. Oferujemy szeroki zakres tematów badawczych dla twoich projektów rozprawy, od mikrobiologii środowiskowej i stosowanej po badania nad rakiem.

Nauka, technologia, inżynieria i matematyka (STEM) oferowane przez Forth Valley College są jednymi z najsilniejszych i najobszerniejszych, jakie można znaleźć na uczelniach w całej Wielkiej Brytanii. Szkoła ma bliskie powiązania z przemysłem, aby zapewnić umiejętności wymagane przez pracodawców. Zaangażowanie i satysfakcja ucznia są również głównymi atutami Kolegium.

Będziesz mieć pełny dostęp do wszystkich obiektów Uniwersytetu i Kolegium i będziesz w pełni uczestniczyć w obu instytucjach.

Nauczanie

Otrzymaliśmy pięciogwiazdkową doskonałość za nasze nauczanie przez QS World University Rankings 2017/18.

Nasze nauczanie odbywa się w formie formalnych wykładów i zajęć praktycznych, ćwiczeń, seminariów, nauki komputerowej, lektury z przewodnikiem i badań. Ponadto umieszczenie umożliwia naukę biologiczną w środowisku bioniki biznesowej.

Oszacowanie

Moduły ocenia się za pomocą kombinacji zajęć i egzaminu zakończonego w trakcie semestru. W przypadku wielu modułów oceny przyznane za zajęcia przyczyniają się do 40-50 procent oceny końcowej. W przypadku niektórych modułów, takich jak rozprawa z ostatniego roku, jest to aż 100 procent.

Oferty pracy

Oferujemy moduł pośrednictwa pracy z 17 różnymi Life Science Industries. Więcej informacji na temat tych firm można uzyskać kontaktując się z Kevinem Petrie, koordynatorem tego modułu - kevin.petrie@stir.ac.uk .

Kontakt

Fiona Jackson, Menedżer programu nauczania

Forth Valley College
Grangemouth Road,
Falkirk

44 0845 634 4444

fiona.jackson@forthvalley.ac.uk

Opłaty - 2018/2019

  • Studenci z zagranicy (spoza UE) 14 460,00 GBP
  • Uczniowie szkockich i unijnych 1.820 funtów
  • Studenci z całej Wielkiej Brytanii wynoszą 9,250 £
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja May 20, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
48 miesięcy
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
1,820 GBP
Studenci z zagranicy (spoza UE): 14 460 £ - uczniowie szkoccy i UE: 1 820 £ - studenci z pozostałych części Wielkiej Brytanii: 9 250 £
Locations
Wielka Brytania - Stirling, Scotland
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Wielka Brytania - Stirling, Scotland
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą