BSc (Hons) w Environmental Science

University of Stirling

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

BSc (Hons) w Environmental Science

University of Stirling

Przegląd

Jeśli chcesz zdobyć karierę w najbardziej naglących wyzwaniach ekologicznych na świecie, jest to kurs dla Ciebie.

Dzisiejsi naukowcy zajmujący się ochroną środowiska mają problemy ze znalezieniem rozwiązań niektórych najbardziej palących problemów na świecie, takich jak zmiana klimatu, zanieczyszczenia, utrata różnorodności biologicznej oraz zrównoważone zaopatrzenie w energię, żywność i czystą wodę.

Stirling jest ośrodkiem ochrony środowiska i organizacji ekologicznych. To wspaniałe miejsce do studiowania nauki o środowisku. Byliśmy jedną z pierwszych brytyjskich szkół wyższych, która wprowadziła tytuł Environmental Science, a nasz kurs jest akredytowany przez Institute of Environmental Sciences.

Zdobędziesz podstawy naukowe i odpowiednie umiejętności potrzebne do pracy i na żądanie. Specjalistyczne moduły umiejętności są zawarte w każdym semestrze naszego kursu, a regularne sesje kariery są osadzone w podstawowym nauczaniu. Szkolenie terenowe jest podstawowym elementem obejmującym kursy terenowe w Szkocji, Islandii i Hiszpanii.

W Stirling jesteśmy pasjonatami Nauk o Środowisku i oferujemy innowacyjne, interdyscyplinarne i oparte na badaniach nauczanie, które zainspiruje Cię do tego, by być różnicą i chronić nasze społeczeństwo i planetę.

"Stopień ten jest nauczany z idealną równowagą teorii i praktycznego zastosowania, a szeroka gama modułów pozwoliła mi skoncentrować się na obszarach, które mnie najbardziej interesowały i, jako że wszyscy członkowie personelu byli ekspertami w swojej dziedzinie, otrzymałem wysokie - jakość nauczania. "

Raeannon Sinclair, BSc Hons Environmental Science, 2012-2016

Najważniejsze powody, dla których warto uczyć się u nas

# 1 Nasza mieszanka wiedzy naukowej, pracy w terenie i szkoleń technicznych oznacza, że ​​nasi absolwenci są wysoko zatrudnieni.

# 2 Środowiskowe centrum Stirling zapewnia sieć nauki i możliwości dla naszych uczniów.

# 3 Oferujemy kursy terenowe w lokalnych i zagranicznych lokalizacjach, na przykład na Uniwersytecie w Guelph w Kanadzie.

Profesjonalna akredytacja

Ten kurs jest akredytowany przez Instytucję Nauk o Środowisku i Komitet Szefów Nauk o Środowisku. Akredytacja pokazuje, że kurs spełnia wymagania testu QAA dla nauk o Ziemi, nauk o środowisku i badań środowiskowych. Sygnalizuje również potencjalnym pracodawcom, że nauczanie, uczenie się i badania są dostosowane do wysokiej jakości rozwoju zawodowego.

Korzyści akredytacji dla naszych studentów obejmują:

  • Bezpłatne członkostwo studenckie w Instytucie Nauk o Środowisku.
  • Pierwsze kroki na ścieżce kariery środowiskowej, które mogłyby doprowadzić ich do statusu Chartered.
  • Ekskluzywny dostęp do obszaru członków na stronie internetowej IES, z wiadomościami o miejscach pracy i wydarzeniach.
  • Elektroniczne kopie czasopisma Environmental Scientist.
  • Bezpłatny lub ograniczony dostęp do wydarzeń IES.

Nagrody lub nagrody

Stypendia Altajir (500 £) są przyznawane studentom osiągającym najlepsze wyniki w trzecim roku programu BSc / MSci. Nagrody za naukę w nauce przyznawane są za najlepszą rozprawę w czwartym roku.

Szczegóły kursu

Systemy środowiskowe, od których zależy nasze społeczeństwo, są złożone i kruche. Aby zrozumieć te systemy, naukowcy zajmujący się środowiskiem muszą przyjąć podejście interdyscyplinarne, łączące wiedzę o fizycznych, chemicznych i biologicznych procesach kształtujących nasze środowisko naturalne.

Ten kurs zapewni ci umiejętności analityczne, terenowe i laboratoryjne, aby zrozumieć złożone interakcje między ludźmi i środowiskiem. Nauczanie prowadzone w oparciu o badania zapewnia, że ​​jesteś na bieżąco z najnowszą wiedzą.

Semestry 1-4 zajmą się badaniami nad globalnymi procesami fizycznymi, chemicznymi i biologicznymi, które kształtują nasze środowisko naturalne. Zapewnimy także szkolenie w zakresie umiejętności laboratoryjnych i terenowych poprzez serię modułów podstawowych i opcjonalnych. Obejmuje to wycieczkę terenową do Aviemore lub Lake District.

Semestry 5-8 zapewnią specjalistyczne szkolenia w zakresie podstawowych modułów, takich jak: polityka środowiskowa i zarządzanie; Geograficzne systemy informacyjne; oraz metody i zastosowania w naukach o środowisku.

Wielu studentów blisko współpracuje z nauczycielami akademickimi i korzysta z aktywnego uczestnictwa w programach badawczych.

Nasi absolwenci przyczyniają się do naszego nauczania, jako zaproszeni mówcy i partnerzy dyskusji. Wydział oferuje także konkurencyjny program stypendiów letnich, aby zapewnić studentom cenną pracę i doświadczenie badawcze.

Nauczanie

Otrzymaliśmy pięciogwiazdkową doskonałość za nasze nauczanie przez QS World University Rankings 2017/18. Nasze kierowane przez badania nauczanie jest podstawą nauki, ponieważ nasi pracownicy są światowymi liderami w badaniach nad środowiskiem. Nasze metody nauczania obejmują wykłady, ćwiczenia praktyczne w terenie i laboratorium, seminaria oraz projekty indywidualne i grupowe.

Prace terenowe

Praca w terenie jest zintegrowana z kursem. Stirling stanowi idealne miejsce do studiowania środowiska - kampus ma jezioro i lasy ustawione na tle wzgórz Ochil. Istnieje również łatwy dostęp do krajobrazów tak różnorodnych jak szkockie wyżyny, Forth Estuary i tereny zdegradowane przez przeszłe działania przemysłowe.

W drugim roku odbywa się klasa pól mieszkalnych. Oferujemy także opcjonalne wycieczki terenowe do południowej Hiszpanii lub Islandii w roku 3, aby poznać nieznane środowiska, zrozumieć, w jaki sposób zmieniły się te krajobrazy i problemy związane z zarządzaniem środowiskiem, które one przedstawiają.

Oszacowanie

Używamy szerokiej gamy metod do szerokiej oceny twoich umiejętności. Moduły są oceniane przez połączenie zajęć i egzaminów, które obejmują pisemne zadania, takie jak eseje i raporty, szkice terenowe, prezentacje, projekty grupowe i indywidualne.

Godziny lekcyjne

Godziny lekcyjne różnią się w zależności od badanych modułów. Zazwyczaj można się spodziewać 9 godzin wykładów tygodniowo oraz od 3 do 9 godzin zajęć praktycznych.

Studiować za granicą

Environmental Science ma ugruntowany program wymiany z University of Guelph w Kanadzie. Istnieją również umowy Erasmus dla Uniwersytetu w Gothenburgu (Szwecja), Uniwersytetu w Tybindze (Niemcy) i Uniwersytetu w Wageningen (Holandia).

Kontakt

Dr Christian Schröder

44 (0) 1786 467754

christian.schroeder@stir.ac.uk

Opłaty - 2018/2019

  • Studenci z zagranicy (spoza UE) 14 460,00 GBP
  • Uczniowie szkockich i unijnych 1.820 funtów
  • Studenci z całej Wielkiej Brytanii wynoszą 9,250 £
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja May 22, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Stycz. 2019
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
48 miesięcy
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
1,820 GBP
Studenci z zagranicy (spoza UE): 14 460 £ - uczniowie szkoccy i UE: 1 820 £ - studenci z pozostałych części Wielkiej Brytanii: 9 250 £
Locations
Wielka Brytania - Stirling, Scotland
Data rozpoczęcia : Stycz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Stycz. 2019
Wielka Brytania - Stirling, Scotland
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Wrześ. 2019
Wielka Brytania - Stirling, Scotland
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą