BSc (Hons) w Matematyki Stosowanej

University of Stirling

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

BSc (Hons) w Matematyki Stosowanej

University of Stirling

Przegląd

Matematyka to głębokie piękno, pośpieszna ekscytacja chwili "ah ha" i znalezienie eleganckich rozwiązań. Jest to relacja wzorców, systemów, dużych danych, technologii i nauki.

Szkolenie matematyczne rozwija specyficzne umiejętności i szeroką wiedzę analityczną, które są cenione we wszystkich zawodach. Istnieje również szczególne zapotrzebowanie na absolwentów, którzy nie tylko posiadają umiejętności ilościowe, ale także wiedzą, jak z nich korzystać.

Ten kurs zapewnia tę pożądaną kombinację - poprzez nasz styl nauczania i skupienie się na rzeczywistych zastosowaniach zarówno technik matematycznych, jak i statystycznych. Na przykład, będziesz używać laboratoriów matematycznych jako integralnej części procesu uczenia się, dzięki czemu twoje studia będą tak eksperymentalne, jak teoretyczne.

Nasz dział informatyki i matematyki zapewnia stymulujące i wspierające środowisko uczenia się, a my mamy silną i aktywną grupę badawczą. Jego głównym zainteresowaniem jest zastosowanie matematyki w biologii, ekonomii i naukach przyrodniczych.

Oferujemy również wybór i elastyczność studiowania matematyki w połączeniu z przedmiotami takimi jak rachunkowość, informatyka lub finanse.

Najważniejsze powody, dla których warto uczyć się u nas

# 1 Zapewniamy stymulujące i wspierające środowisko nauki z najnowocześniejszymi urządzeniami komputerowymi.

# 2 Nasi pracownicy kursu są aktywni w badaniach, dzięki czemu nasz kurs odzwierciedla postępy w matematyce.

# 3 Nasz kurs otrzymuje 100% zadowolenia z naszych studentów (National Student Survey 2016)

Szczegóły kursu

W semestrach 1-3 bierzesz Matematykę i dwa inne przedmioty. Materiały omówione na poziomie szkoły średniej są sprawdzane i stosowane przed dalszym rozwojem, zapewniając płynne przejście od nauczania szkolnego do uniwersyteckiego.

Weźmiesz podstawowe moduły w: Rachunku jednej i kilku zmiennych; Wektory, Matryce, liczby zespolone i ich zastosowanie w teorii geometrii i systemów; Statystyka i prawdopodobieństwo; i analiza. Możesz także zdecydować się na dodatkowy moduł matematyki w strukturach dyskretnych.

W semestrach 4-8 kurs Applied Mathematics Honors obejmuje szeroki zakres umiejętności. Zaawansowane moduły obejmują następujące kluczowe obszary: techniki matematyczne do rozwiązywania szerokiego zakresu problemów; teoria leżąca u podstaw tych technik matematycznych; i modelowanie, na przykład, przekształcanie problemów z rzeczywistego świata w matematyczną formę. Obejmą one projekty, które umożliwią dalszy rozwój umiejętności w zakresie matematyki stosowanej.

Pracodawcy coraz częściej szukają doświadczenia badawczego i zajęć pozalekcyjnych w dobrym stopniu. Od 2011 roku wchodzimy do zespołów studentów w konkursie Matematyka w modelowaniu, który odniósł wielki sukces. Daje to studentom szansę rozwoju umiejętności poszukiwanych przez pracodawców.

Nasza grupa ds. Matematyki i statystyki zapewnia stymulujące i wspierające środowisko uczenia się, umożliwiające rozwijanie technik matematycznych.

Nauczanie

Otrzymaliśmy pięciogwiazdkową doskonałość za nasze nauczanie przez QS World University Rankings 2017/18. Wiele modułów kursu jest ocenianych za pomocą testów klasowych i egzaminu końcowego.

Oszacowanie

Dodatkowe cotygodniowe zadania są wykorzystywane przez tutorów i uczniów do monitorowania postępu. W niektórych modułach testy klas zastępowane są projektami, w których rozwiązywane są problemy oparte na danych rzeczywistych. Zazwyczaj w ostatnim semestrze podejmujesz trudny projekt lub serię problemów pod nadzorem kierownika projektu.

Oferty pracy

Oferujemy zakwaterowanie w lecie, z udziałem pracowników lub firm.

Kontakt

Dr Anthony O'Hare

44 (0) 1786 467427

anthony.ohare@stir.ac.uk

Opłaty - 2018/2019

  • Studenci z zagranicy (spoza UE) 12 240,00 GBP
  • Uczniowie szkockich i unijnych 1.820 funtów
  • Studenci z całej Wielkiej Brytanii wynoszą 9,250 £
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja May 20, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
48 miesięcy
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
1,820 GBP
Studenci z zagranicy (spoza UE): 12 140 £ - uczniowie szkoccy i UE: 1 820 £ - studenci z reszty Wielkiej Brytanii: 9 250 £
Locations
Wielka Brytania - Stirling, Scotland
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Wielka Brytania - Stirling, Scotland
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą