BSc (Hons) w biznesie komputerowym

University of Stirling

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

BSc (Hons) w biznesie komputerowym

University of Stirling

Przegląd

Dzięki naszemu kursowi Business Computing przeanalizujesz, jak ważne są komputery w biznesie i dowiesz się, jak tworzyć rozwiązania komputerowe, aby zaspokoić różnorodne potrzeby biznesowe. W ramach studiów zdobędziesz podstawową wiedzę na temat projektowania i budowania systemów oprogramowania oraz rozwijania szerokiej bazy umiejętności poprzez połączenie teorii i praktyki. Umiejętności, których się nauczysz, będą wysoko cenione przez pracodawców - zarówno w branży oprogramowania, jak iw szerszym, bardziej strategicznym kontekście, opracowującym rozwiązania IT dla każdej firmy.

Pomożemy Ci budować silne powiązania z branżą, a podczas trzeciego roku będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w trzymiesięcznym wakacyjnym lub rocznym stażu. Będziesz mieć również możliwość studiowania za granicą za pośrednictwem naszych programów wymiany.

Najważniejsze powody, dla których warto uczyć się u nas

# 1 Nasze praktyczne nauczanie, wraz z naszymi powiązaniami z przemysłem, dadzą ci wiedzę i umiejętności potrzebne do kariery spełniającej potrzeby biznesowe biznesu.

# 2 Nasze badania w zakresie informatyki i matematyki są uważane za "doskonałe na arenie międzynarodowej" przez Research Assessment Exercise (RAE) i stanowią przełom w naszym biznesowym kursie obliczeniowym.

# 3 Absolwenci są akredytowani przez British Computer Society jako dyplomowany technik informatyczny.

Szczegóły kursu

W semestrach 1-3 uczniowie z trzech tytułów związanych z informatyką (informatyka, inżynieria oprogramowania i biznes) pobierają te same podstawowe moduły w zakresie informatyki.

Główne tematy obejmują: myślenie obliczeniowe; Programowanie za pomocą Java; Problemy społeczne i zawodowe; Użyteczność i dostępność interfejsów; Struktury danych, obiekty i algorytmy. Istnieją również trzy podstawowe moduły biznesowe, a Ty weźmiesz jeden dodatkowy przedmiot w każdym semestrze.

Rozumiemy, że uczniowie mają różne pochodzenie, a w semestrze 1 możemy dostosować kurs do Twoich wcześniejszych doświadczeń i kwalifikacji.

W semestrach 4-8 kurs składa się zarówno z podstawowych modułów, jak i opcjonalnych zaawansowanych modułów, co daje szansę na dalsze zgłębienie swoich zainteresowań.

W ostatnim roku studenci Honours pracują nad niezależnym projektem, który zazwyczaj wymaga zaprojektowania i opracowania aplikacji komputerowej w kontekście biznesowym.

Dostępny jest szereg opcjonalnych modułów, opracowanych na podstawie informatyki, Business Studies, marketingu i nauki o zarządzaniu.

Nasi studenci mają również dostęp do aktywnego klubu komputerowego, który organizuje szereg działań i projektów dla osób zainteresowanych informatyką i inżynierią oprogramowania.

Nauczanie

Otrzymaliśmy pięciogwiazdkową doskonałość za nasze nauczanie przez QS World University Rankings 2017/18.

Dowiesz się o biznesie komputerowym poprzez wykłady, małe grupy samouczków i seminaria oraz poprzez pracę praktyczną i laboratoryjną.

Oszacowanie

W szczególności komponent informatyki jest nauczany jako bardzo praktyczny przedmiot, a prawie wszystkie moduły obejmują praktyczne zadania. Zazwyczaj liczba ta wynosi 50 procent oceny, a pozostała część egzaminu.

W przypadku stopnia honorowego stopnie wszystkich zaawansowanych modułów podjętych w semestrze 5-8 są łączone, aby uzyskać ostateczną klasyfikację stopnia.

Oferty pracy

Oferujemy trzymiesięczne staże letnie i roczne staże letnie. Możliwości zatrudnienia są dostępne w lokalnych małych i średnich przedsiębiorstwach oraz dużych korporacjach.

Kontakt

Dr Andrea Bracciali

44 (0) 1786 467446

abb@cs.stir.ac.uk

Opłaty - 2018/2019

  • Studenci z zagranicy (spoza UE) 14 460,00 GBP
  • Uczniowie szkockich i unijnych 1.820 funtów
  • Studenci z całej Wielkiej Brytanii wynoszą 9,250 £
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja May 20, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
48 miesięcy
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
1,820 GBP
Studenci z zagranicy (spoza UE): 14 460 £ - uczniowie szkoccy i UE: 1 820 £ - studenci z pozostałych części Wielkiej Brytanii: 9 250 £
Locations
Wielka Brytania - Stirling, Scotland
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Wielka Brytania - Stirling, Scotland
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą