BSc (Hons) w informatyce

University of Stirling

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

BSc (Hons) w informatyce

University of Stirling

Przegląd

Nasz nowoczesny świat działa dzięki komputerowym naukowcom. To świat, w którym ogromna większość globalnych pieniędzy istnieje tylko na komputerach, a komputer może powiedzieć sztuczny uśmiech od prawdziwego. Do 2020 r. Do Internetu podłączonych zostanie około 31 miliardów urządzeń.

Kurs ten nie tylko da ci teorię, ale dostaniesz mnóstwo praktycznego doświadczenia w projektowaniu, konstruowaniu i analizowaniu systemów komputerowych. Rozwiniesz także wiedzę na temat działania komputerów i efektywnego programowania komputerów.

Nasi absolwenci są bardzo poszukiwani. Pomożemy Ci zbudować silne linki w branży i damy Ci możliwość wzięcia udziału w trzymiesięcznym wakacyjnym stażu lub rocznym stażu. Będziesz także miał okazję poznać różnorodne międzynarodowe metody nauczania, jeśli zdecydujesz się uczyć za granicą.

Tutaj, w Stirling, możesz cieszyć się dostępem do tętniącej życiem społeczności. Uzyskasz dostęp do rozdziałów BCS (The Chartered Institute for IT) i możesz dołączyć do aktywnego Klubu Komputerowego, który wspiera projekty i działania dla osób zainteresowanych naukami komputerowymi, w tym organizację Hackathon.

Kiedy ukończysz BSc (Hons) Computer Science, będziesz w pełni akredytowany przez British Computer Society, co sprawi, że będziesz zawodowym specjalistą ds. Technologii informacyjnych (CITP) - profesjonalnym członkiem stowarzyszenia.

"Cieszę się, że spędzam czas w Stirling, personel jest przyjazny i sprawia, że ​​praca staje się ekscytująca i interesująca, zawsze chętna do pomocy, jeśli jesteś sfrustrowany pracą, to sprawisz, że poczujesz się swobodnie i będziesz z nią pracował".

-Rebecca Oakes, absolwent informatyki

Najważniejsze powody, dla których warto uczyć się u nas

# 1 Kurs ma praktyczne podejście do rozwiązywania problemów. Nauczysz się projektowania skutecznych rozwiązań złożonych problemów.

# 2 Będziesz rozwijać silne umiejętności zawodowe w zakresie praktyk branżowych w lokalnych przedsiębiorstwach i dużych międzynarodowych firmach.

# 3 Absolwenci są akredytowani przez British Computer Society jako dyplomowany technik informatyczny.

Profesjonalna akredytacja

Brytyjskie Towarzystwo Komputerowe

Nagrody lub nagrody

Nagroda BCS Glasgow: Najlepszy projekt z wyróżnieniem

Szczegóły kursu

W semestrach 1-3 uczniowie wszystkich trzech stopni związanych z informatyką (informatyka, inżynieria oprogramowania i biznes) pobierają te same podstawowe moduły w zakresie informatyki. Podstawowe pojęcia obejmują: myślenie obliczeniowe; Programowanie za pomocą Java; Problemy społeczne i zawodowe; Użyteczność i dostępność interfejsów; Struktury danych, obiekty i algorytmy. Weźmiesz także dwa dalsze przedmioty. W semestrze 1 musisz wziąć moduł matematyki.

Semestry 4-8 obejmują obowiązkowe moduły, takie jak systemy komputerowe i inżynieria oprogramowania. Opcjonalne moduły obejmują: Bezpieczeństwo komputerowe i Forensics; Sztuczna inteligencja; Usługi internetowe; Telekomunikacja; Rozwój gier.

Honoruje studentów nad samodzielnym projektem w ostatnim roku. Wybór tematu projektu może być motywowany szczególnym zainteresowaniem, które możesz mieć i może obejmować projektowanie i rozwój ważnego oprogramowania, badanie konkretnego tematu opartego na badaniach lub opracowanie oprogramowania sterującego dla urządzenia sprzętowego.

Nasi studenci mają również dostęp do aktywnego klubu komputerowego, który organizuje szereg działań i projektów dla osób zainteresowanych informatyką.

Nauczanie

Otrzymaliśmy pięciogwiazdkową doskonałość za nasze nauczanie przez QS World University Rankings 2017/18.

Dowiesz się o informatyce poprzez wykłady, małe grupy samouczków, a przede wszystkim za pośrednictwem praktycznych laboratoriów, w których koncepcje wykładane na wykładach są wdrażane i testowane.

Oszacowanie

Informatyka jest nauczana jako bardzo praktyczny przedmiot, a prawie wszystkie moduły obejmują praktyczne zadania. Zazwyczaj liczba ta wynosi 50 procent oceny z każdego modułu, a pozostała część jest przyznawana na egzaminie. Aby uzyskać dyplom z wyróżnieniem, oceny wszystkich zaawansowanych modułów podjętych w semestrze 5-8 są łączone, aby uzyskać końcową klasyfikację.

Oferty pracy

Pomagamy naszym uczniom budować silne powiązania z przemysłem dzięki trzymiesięcznym stażom wakacyjnym i rocznym stażom. Oba są oferowane studentom trzeciego roku. Umiejscowienie jest dostępne dla lokalnych małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji.

Kontakt

Dr Andrea Bracciali

44 (0) 1786 467446

abb@cs.stir.ac.uk

Opłaty - 2018/2019

  • Studenci z zagranicy (spoza UE) 14 460,00 GBP
  • Uczniowie szkockich i unijnych 1.820 funtów
  • Studenci z całej Wielkiej Brytanii wynoszą 9,250 £
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja May 20, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Stycz. 2019
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
36 - 48 miesięcy
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
1,820 GBP
Studenci z zagranicy (spoza UE): 14 460 £ - uczniowie szkoccy i UE: 1 820 £ - studenci z pozostałych części Wielkiej Brytanii: 9 250 £
Locations
Wielka Brytania - Stirling, Scotland
Data rozpoczęcia : Stycz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Stycz. 2019
Wielka Brytania - Stirling, Scotland
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Wrześ. 2019
Wielka Brytania - Stirling, Scotland
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą