BSc (z wyróżnieniem) Digital Design (rok wejścia 3)

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Tylko rok 3

BSc Digital Design (grafika) rozwija specjalistyczne umiejętności w zakresie tworzenia wizualizacji i grafiki dla rozwiązań cyfrowych, takich jak aplikacje internetowe i mobilne lub animacje ruchome.

Ten program przygotuje Cię do kreatywnych ról w rozwijającej się branży cyfrowej. Podejmując projekty oparte na studiach, zrealizujesz swoje ambicje projektowe przy użyciu standardowego oprogramowania do projektowania i prototypowania. W trakcie trwania programu zdobędziesz niezbędne umiejętności technologiczne i skoncentrowane na użytkowniku myślenie projektowe, aby tworzyć cyfrowe rozwiązania dla różnych mediów, w tym stron internetowych, animacji ruchomych i aplikacji mobilnych.

Zostanie wprowadzony w psychologię użytkownika i nauczysz się, jak stosować techniki i umiejętności w zakresie doświadczenia użytkownika i projektowania interfejsu użytkownika, aby tworzyć funkcjonalne i piękne cyfrowe produkty. Będziesz miał także okazję zrozumieć, w jaki sposób projektowanie może mieć wpływ społeczny i nauczyć się, jak zastosować swoje umiejętności, aby sprostać trudnym problemom, przed którymi stoi dzisiejsze społeczeństwo.

Program daje możliwość nawiązania współpracy z przemysłem i przedsiębiorstwami w oparciu o rzeczywiste i / lub symulowane wytyczne projektowe, dzięki którym można poznać kulturę, tempo i wymagania przemysłu oraz dobrze przygotować się do zatrudnienia.

Twoja kariera

Wśród ekscytujących i zróżnicowanych możliwości kariery dla absolwentów tego kursu są grafik, projektant cyfrowy, projektant UX, projektant UI, badacz UX, Social Media Designer i Motion Graphic Designer.

Co będziesz studiować

Rok 3

Motion Graphics, technologie projektowania stron internetowych, psychologia użytkownika, projektowanie UI / UX, umiejętności badawcze i zagadnienia zawodowe oraz zintegrowany projekt 3.

Rok 4

Projekt Honours, Creative Practice, Design for Change, Praktyka przemysłowa i portfolio.

Wymagania wstępne

Wszystkie wymienione tutaj wymagania dotyczące wpisu powinny być traktowane jako wskazówka i stanowią minimum wymagane do wzięcia pod uwagę przy zgłaszaniu. Wnioskodawcy, którzy złożą warunkową ofertę danego miejsca, mogą zostać poproszeni o osiągnięcie więcej niż podano.

Rok 3

HND

HND z Bs w stopniowanej jednostce w jednym z następujących elementów: HND Graphic Design, HND Digital Media, HND Visual Communication, HND Graphic Design for Print i New Media, HND Visual Communication

Teczka

Wszyscy kandydaci będą musieli przesłać cyfrowe portfolio, aby ocenić potencjał twórczy, motywację i przydatność do programu. Portfele mogą być na krótkiej liście, aby umożliwić etap wywiadów z mniejszej puli aplikacji.

język angielski

Uczniowie, których pierwszym językiem nie jest angielski, zwykle będą musieli posiadać ekwiwalent testu akademickiego IELTS 6,0 bez elementu mniejszego niż 5,5.

Uwaga: jeśli jesteś z większoœci kraju anglojęzycznego, możesz nie być zobowiązany do dostarczenia dodatkowego dowodu znajomości języka angielskiego.

Dodatkowe informacje

Inne kwalifikacje akademickie i zawodowe

Każda aplikacja do GCU jest rozpatrywana indywidualnie. Jeśli nie posiadasz typowych kwalifikacji akademickich, ale możesz wykazać się odpowiednim doświadczeniem zawodowym i / lub zasługami uznanych organizacji zawodowych, możesz kwalifikować się do uczestnictwa w tym kursie za pośrednictwem systemu uznawania szkół wyższych.

Międzynarodowe Pathways

Jeśli nie spełniasz wymagań języka angielskiego, możesz kwalifikować się do programu English for University Study.

Opłaty i finansowanie

Opłaty za studia są w większości zależne od statusu opłaty. Jaki jest mój status opłaty studenckiej?

Czesne 2018/19

  • Strona główna: 1820 £
  • RUK: 9250 GBP *
  • UE: 1820 GBP
  • Międzynarodowe: 11 500 £

* Całkowite czesne dla studentów RUK, którzy ukończyli trzy- lub czteroletni dyplom, jest ograniczone do 277,750 £. Konkretne opłaty podlegają zatwierdzeniu przez rząd szkocki i mogą ulec zmianie po potwierdzeniu.

Jeśli rozpoczniesz studia we wrześniu 2018 lub w styczniu 2019 roku, są to opłaty roczne lub modułowe, które odnoszą się do czasu trwania kursu; jednak opłaty mogą ulec zmianie. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat sposobu zmiany opłat, przeczytaj nasze zasady dotyczące opłat i refundacji.

Dodatkowe koszty

Oprócz opłat za studia, możesz również ponosić dodatkowe koszty w czasie pobytu na uniwersytecie.

Stypendia

Zapewniamy wysokiej jakości edukację za uczciwą cenę; jako uniwersytet ds. dobra wspólnego zobowiązujemy się do oferowania dostępnego szkolnictwa wyższego dla utalentowanych studentów, utrzymując niskie czesne za naukę i zapewniając hojny pakiet stypendialny w wysokości ponad 2,5 miliona funtów rocznie.

Jeśli masz pytania lub pytania dotyczące stypendiów dostępnych w 2018/19, proszę skontaktować się z zespołem zadawania pytań przez studentów.

Międzynarodowe daty rozpoczęcia studentów

Dla nowych studentów zagranicznych, wydarzenia orientacyjne rozpoczynają się 14 września 2018 roku. Ten dodatkowy czas jest specjalnie zaprojektowany, aby pomóc nowym studentom zagranicznym w osiedleniu się w Wielkiej Brytanii i GCU przed rozpoczęciem ogólnej induction studentów i nauczania.

W tym czasie odbędzie się wiele zabawnych i pouczających zajęć, w tym wycieczki po kampusach i miastach, a także imprezy powitalne, w których można spotkać innych zagranicznych studentów.

Studiować za granicą

Studenci mają możliwość wymiany międzynarodowej. Może to być jedna trymestrze lub cały rok studiów w innej instytucji, często w jednym z naszych europejskich partnerów, gdzie kursy oferowane są w języku angielskim. Obecnie studenci korzystający z tej opcji robią to w klasie 3 i uzyskują kredyty na poczet swojego stopnia.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

GCU's vast IT, engineering and construction experience is housed within the School of Engineering and Built Environment. Our supportive staff are experts in their field; well-connected frontrunners in ... Czytaj więcej

GCU's vast IT, engineering and construction experience is housed within the School of Engineering and Built Environment. Our supportive staff are experts in their field; well-connected frontrunners in areas such as IT security and web development, environmental science, telecommunications, surveying and building services. Our research into built environment and connections with industry leaders in growing markets such as games design make us an exciting choice for students, staff and researchers. Pokaż mniej