BSc (z wyróżnieniem) Zarządzanie IT dla biznesu

Informacje ogólne

Opis programu

Stopień ten, opracowany we współpracy z wiodącymi światowymi pracodawcami typu blue-chip, ma na celu stworzenie „idealnego absolwenta”, którego umiejętności obejmują trudny środek między biznesem a IT.

Poznasz zastosowanie technologii w nowoczesnym miejscu pracy w różnych branżach. Wszystko, co robimy na poziomie ITMB, koncentruje się na zastosowaniu praktyki, co pozwala zrozumieć rzeczywiste wyzwania stojące przed branżą.

Dostępne są następujące kursy:

stopień naukowy

Trwanie

Kod UCAS

BSc (z wyróżnieniem) Zarządzanie technologią informatyczną dla biznesu

3 lub 4 lata

GN51

BSc (z wyróżnieniem) Zarządzanie technologią informatyczną dla biznesu z doświadczeniem przemysłowym

3 lub 4 lata

GN5C

Najważniejsze kursy

  • 100% studentów stażystów ITMB osiągnęło pierwszy lub wyższy poziom drugiej klasy w latach 2015–2018.
  • Kurs został opracowany z udziałem ponad 60 pracodawców blue chip, w tym Credit Suisse, Hewlett Packard, IBM, Microsoft i SAS.
  • Studenci odbywający staż w ITMB osiągnęli najwyższe średnie wynagrodzenie za staż w latach 2019-20 na poziomie 19,300 £.
  • Aby dołączyć do programu, nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie technologiczne - jedynie pasja wykorzystywania innowacji i kreatywności w celu poprawy zarządzania IT.

128189_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpgHeadway / Unsplash

Co będę studiować?

Prace projektowe integrują biznes i IT w całym stopniu ITMB. Nasz obecny integracyjny projekt zespołu w pierwszym roku jest wspierany przez Credit Suisse i wystawi twoje umiejętności na próbę w rozwoju aplikacji do rozwiązania prawdziwego problemu biznesowego. Oprócz uczestnictwa w kursach informatycznych na poziomie podstawowym będziesz uczyć się kursów z marketingu, ekonomii i psychologii pracy. Pod koniec pierwszego roku akademickiego zaprezentujesz pracodawcom swój projekt zespołowy podczas dwóch wizytówek pracodawców i będziesz uczestniczył w sesjach szkoleniowych prowadzonych przez firmy takie jak KPMG, Deloitte i Bank of America.

W trakcie drugiego roku będziesz studiować analizę biznesową, strategię cyfrową, projektowanie doświadczeń użytkowników i analizę danych. Nasz obecny projekt drugiego roku jest wspierany przez Proctor i Gamble, gdzie zostaniesz poproszony o przedsięwzięcie całorocznego projektu konsultacyjnego zespołu, którego wynik zostanie zaprezentowany pracodawcom na koniec obu semestrów.

Opcjonalne miejsce pracy zapewnia rzeczywiste doświadczenie w innowacyjnych organizacjach. Poprzedni studenci ITMB ukończyli praktyki m.in. w Morgan Stanley, Credit Suisse, Deloitte, PWC, IBM, Microsoft, Vodaphone, Medallia i Bank of America.

Ostatni rok zapewnia dogłębny wgląd w duże zbiory danych i analizy biznesowe, ryzyko IT i architekturę. Zdobędziesz praktyczne umiejętności w zakresie projektowania i stosowania biznesowych architektur IT dzięki podstawowej jednostce opracowanej w IBM, która wykorzystuje studium przypadku od światowego giganta technologicznego. Podejmiesz także własny projekt badawczy z ostatniego roku.

Co mówią nasi uczniowie?

„ITMB był idealnym sposobem na nawiązanie kontaktu z pracodawcami z różnych firm w Wielkiej Brytanii. To był również bardzo dobry kurs pod względem uzyskania stażu - 90% z nas ukończyło staż w trzecim roku, co było świetne, jeśli chodzi o rozwój pracy zespołowej i jak się zaprezentować. Te 4 lata były najlepszym doświadczeniem w moim życiu - jako osoba dorosłam i potrafię wchodzić w interakcje z różnymi kulturami. ”

Ioana Marinescu, absolwentka BSc ITMB, obecnie pracująca w firmie Microsoft

Możliwości kariery dla absolwentów

Niedawni absolwenci ITMB pracują dla Amazon, Bank of America, Credit Suisse, Deloitte, IBM, JP Morgan, KPMG oraz Procter & Gamble jako analitycy biznesowi, konsultanci analityki danych, menedżerowie projektów IT, konsultanci strategii IT i menedżerowie kont usług internetowych.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Alliance Manchester Business School is one of the UK’s first two business schools, set up in 1965), and is now the largest campus-based business and management school in the UK.

Alliance Manchester Business School is one of the UK’s first two business schools, set up in 1965), and is now the largest campus-based business and management school in the UK. Pokaż mniej