BSc (z wyróżnieniem) w kryminologii i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

Przegląd kursu

Ten stopień da ci możliwość zbadania wielu czynników związanych z zachowaniem przestępczym i reakcji społeczeństwa za pośrednictwem systemu sądownictwa karnego.

Przestudiujesz najważniejsze teorie przestępczości i dewiacji oraz ich znaczenie dla współczesnej polityki, badań i praktyki wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych.

Oprócz tego zyskasz dogłębną wiedzę na temat struktur wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, obejmujących sądy, więzienie, kurację sądową i policję.

Podczas studiów rozwiniesz doskonałe umiejętności badawcze i analityczne oraz nauczysz się skutecznie prezentować swoje pomysły, zarówno ustnie, jak i na piśmie.

Dlaczego kryminologia i wymiar sprawiedliwości w Swansea?

Z siedzibą w Hillary Rodham Clinton School of Law, skorzystasz z bycia częścią tętniącego życiem i różnorodnego środowiska badań i nauczania.

Cieszymy się również godną pozazdroszczenia reputacją naszego nauczania, a kryminologia znajduje się w rankingu:

  • 4 miejsce w Wielkiej Brytanii (Times
  • 12. miejsce w Wielkiej Brytanii (Guardian University Guide 2020)

Dołączysz do uniwersytetu, który znajduje się w pierwszej dziesiątce w Wielkiej Brytanii pod względem ogólnej satysfakcji studentów (NSS 2019) oraz w pierwszej dziesiątce w Wielkiej Brytanii pod względem perspektyw absolwentów (DLHE 2018).

Twoje doświadczenie z kryminologii i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych

Nasza elastyczna struktura stopni z szeregiem opcjonalnych modułów na drugim i trzecim roku daje wiele możliwości dostosowania studiów do twoich szczególnych zainteresowań, celów zawodowych lub ambicji związanych ze studiami podyplomowymi.

Możemy wesprzeć Cię w aranżowaniu możliwości zatrudnienia w szerokim zakresie ustawień, zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i za granicą.

Możliwości zatrudnienia w dziedzinie kryminologii i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych

Studia licencjackie z kryminologii i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych na Swansea University w Swansea University mogą prowadzić do różnych karier. Nasi absolwenci zajmują się różnorodnymi zawodami, w tym pracą w:

Rozwój społeczności, wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych, samorząd lokalny, policja, studia podyplomowe, służba więzienna, służba kuratorska, badania, praca socjalna, edukacja, szkolenia, rząd brytyjski, wsparcie dla ofiar i organizacje wolontariackie.

Kariera i zdolność do zatrudnienia

Kariera i zdolność do zatrudnienia Swansea Employability Academy (SEA) będzie wspierać Cię na każdym etapie Twojej kariery, pomagając budować świetlaną przyszłość.

Nasze usługi wsparcia kariery obejmują:

  • Warsztaty dotyczące zatrudnienia, rozmowy pracodawców, indywidualne wydarzenia i targi pracy.
  • Indywidualne porady i wskazówki profesjonalnie wykwalifikowanych doradców zawodowych.
  • Pomoc w znalezieniu pracy, stażu, stażu pracy i możliwości wolontariatu.
  • Dostęp do zasobów informacyjnych na szeroki zakres tematów związanych z zarządzaniem karierą.
  • Porady i wskazówki na temat studiów podyplomowych i finansowania.
  • Finansowanie w celu wspierania praktyk studenckich i wydarzeń studenckich / klubowych.

Zapewniamy również pomoc i porady dla absolwentów Swansea University do dwóch lat po ukończeniu studiów.

Zatrudnialność w School of Law

School of Law przyjmuje proaktywne podejście w celu zwiększenia szans absolwentów na zatrudnienie, z dedykowanym Specjalistą ds. Zatrudnienia i Stażystów. Szkoła oferuje szereg lokalnych, krajowych i międzynarodowych staży zawodowych, profesjonalnych kursów, porad i wsparcia, które pomogą Ci rozwinąć umiejętności wymagane do osiągnięcia twoich ambicji.

Ostatnia aktualizacja Sie 2019

Informacje o uczelni

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Czytaj więcej

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Pokaż mniej
Swansea , Dubai + 1 Więcej Mniej