BSc (z wyróżnieniem) Rachunkowość

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

  • Czas trwania: 3 lata
  • Przyznane kwalifikacje: BSc (z wyróżnieniem) Rachunkowość
  • Instytucja przyznająca: Canterbury Christ Church University, Wielka Brytania
  • Język instrukcji: angielski
  • Tryb studiów: Pełny etat
  • Punkty ECTS: 180

Kurs wglądu

Rachunkowość jest podstawą wszystkich decyzji biznesowych i obejmuje szeroki zakres karier, od tradycyjnego audytu po globalne doradztwo w zakresie zarządzania. Aby to odzwierciedlić, nasz doświadczony zespół stworzył szeroką gamę modułów o strukturze umożliwiającej dokładne zrozumienie rachunkowości bez angażowania się w karierę księgowego. Alexander College, we współpracy z Canterbury Christ Church University, ma silne powiązania zawodowe i zapewnia wspaniałe możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego, aby przygotować cię na przyszłość. Dzięki temu programowi zyskasz także zwolnienia z profesjonalnych egzaminów prowadzonych przez wiodące organy księgowe, takie jak ACCA.

Nauczać i uczyć

Kurs jest prowadzony przez różnorodne środowisko uczenia się, w tym prowadzone przez korepetytorów, niezależne projekty prowadzone przez studentów i grupy. Wykłady, warsztaty / seminaria i praca w ramach projektu grupowego stanowią 12 godzin czasu kontaktu tygodniowo, a Ty spędzisz co najmniej tyle samo czasu w niezbędnym niezależnym badaniu obejmującym badania, pracę online i przygotowanie do oceny. Prelegenci zaproszeni oraz studia przypadków z życia codziennego poszerzają wiedzę o branży i zapewniają absolwentom gotowość do pracy i informowanie o najnowszych osiągnięciach w tej dziedzinie.

Oszacowanie

Będziesz oceniany poprzez połączenie zajęć i egzaminów, które mają na celu nie tylko ocenę tego, co wiesz i co możesz zrobić, ale także rozwinąć atrybuty absolwenta, które są cenione przez pracodawców. Atrybuty te obejmują umiejętności komunikacji i prezentacji, umiejętności informatyczne i liczenia, pracę zespołową, umiejętności zarządzania projektami i czasem, a także umiejętności intelektualne w zakresie rozwiązywania problemów, krytycznego myślenia, analizy i oceny, kreatywności i innowacji.

Zajęcia odbywają się w wielu różnych formach: eseje i raporty, biznesplany i projekty badań stosowanych, portfele i cotygodniowe notatki, oceniane prezentacje grupowe i indywidualne oraz plakaty. Będziesz także zobowiązany do refleksji i komentowania własnego uczenia się i rozwoju osobistego.

Rejestracja i czas trwania

Jest to trzyletni program w pełnym wymiarze godzin. Każdy rok akademicki rozpoczyna się zwykle w pierwszym tygodniu października, a w niektórych przypadkach w ostatnim tygodniu września. Rok akademicki trwa 32 tygodnie. Studenci mogą zapisać się na dwa tygodnie przed datą rozpoczęcia kursu, jednak zaleca się wcześniejszą rejestrację, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Wymagania wstępne

Kandydaci muszą mieć ukończone 17 lat do 1 września roku, w którym chcą zapisać się na kurs, i muszą posiadać dyplom ukończenia szkoły średniej lub dyplom / certyfikat podstawowy lub równoważny. Będziesz także zobowiązany do przedstawienia dowodu biegłości w języku angielskim.

Wymagania dotyczące ukończenia studiów

Cały kurs składa się z 18 modułów w ciągu 3 lat. Aby osiągnąć tytuł licencjata z rachunkowości, musisz ukończyć wszystkie moduły, aby osiągnąć wymagane 180 punktów (ECTS *). Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie możesz ukończyć pełnego kursu, możesz kwalifikować się do nagrody tymczasowej, pod warunkiem że ukończyłeś wymagane minimum punktów. Certyfikat może zostać przyznany studentom, którzy osiągnęli ponad 60 punktów lub Dyplom dla studentów, którzy uzyskali ponad 120 punktów przed przerwaniem studiów.

* Europejski system poleceń przelewu

Gdzie dalej?

Wielu absolwentów studiuje rachunkowość na poziomie zawodowym. Jednak te wyjątkowo wszechstronne stopnie otwierają drzwi do różnych ról w biznesie. Doskonały mentoring prowadzony przez nasz doświadczony zespół poprowadzi Cię i przygotuje do Twojej pierwszej biznesowej lub zawodowej roli księgowej. Nasi absolwenci wyjeżdżają z kluczowymi umiejętnościami, różnorodnymi ścieżkami kariery oraz cenną wiedzą i doświadczeniem z prawdziwych środowisk, aby rozwijać się na konkurencyjnym rynku pracy z szybko zmieniającą się globalną gospodarką. Ze względu na elastyczny charakter tego kursu studenci mogą podjąć pracę w związku ze swoimi studiami.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Alexander College has a long-standing history of educational excellence and this is owed, in no small part, to our established UK connections and collaborations with accredited UK Universities and awa ... Czytaj więcej

Alexander College has a long-standing history of educational excellence and this is owed, in no small part, to our established UK connections and collaborations with accredited UK Universities and awarding bodies. Over the years we have established a number of close links and in addition to our own recognised programmes, we currently offer UK undergraduate and postgraduate degrees in collaboration with Canterbury Christ Church University (CCCU). Deciding to study for a degree is not an easy choice; it requires a high level of commitment and dedication in order to succeed. At Alexander, we understand this and strive to make your time with us an enjoyable, rewarding and worthwhile experience. Pokaż mniej
Larnaca , Pafos + 1 Więcej Mniej