Przeczytaj oficjalny opis

Licencjata w zakresie systemów komputerowych

Kod kursu UCAS: GL40

Poziom studiów: licencjat

Czesne 2018/19:

  • Wielka Brytania / UE - 9,250 GBP
  • Międzynarodowe - 10 000 GBP

Wymagania wstępne: Stopnie CCC na poziomie A lub międzynarodowy odpowiednik. Klasa C w GCSE Mathematics i Grade C w GCSE English Language lub w międzynarodowych odpowiednikach.

Wymagania w języku angielskim: IELTS 6.0 bez komponentu mniejszego niż 5.5 lub równoważny

Tryb studiów: stacjonarne

Czas trwania: 3 lata

Metoda oceny: Indywidualne i grupowe zadania praktyczne i prezentacje, formatywne i podsumowujące testy klasowe, dzienniki laboratoryjne, egzaminy i opracowywanie pisemnych sprawozdań

Finansowanie studenta: dostępne

Lokalizacja: Londyn

Daty rozpoczęcia: styczeń, wrzesień

O tym kursie

Ogólnym celem kursu jest zapewnienie szeroko zakrojonej edukacji w zakresie systemów komputerowych, która pozwoli absolwentom wyposażonym w stosowanie najlepszych praktyk w inżynierii oprogramowania do opracowywania szerokiej gamy systemów informatycznych w organizacjach. Umożliwi to absolwentom podjęcie kariery zawodowej w zakresie informatyki o określonych umiejętnościach zawodowych odpowiadających lokalnym potrzebom przemysłu. Kurs przyczyni się również do zaspokojenia obecnego niedoboru wysokiej jakości absolwentów w dziedzinie informatyki, szczególnie tych z umiejętnościami programistycznymi.

Kurs BSc Hons in Computing Systems zakłada, że ​​umiejętności związane z tworzeniem oprogramowania muszą być uzupełniane umiejętnościami i umiejętnościami związanymi z procesem. W związku z tym osoby, procesy i praktyka zawodowa są ważnymi tematami w ramach modułów kursu i umożliwiają rozwój szerokiej bazy umiejętności odpowiednich dla inżyniera oprogramowania.

Metody nauczania

Będziesz nauczany z wykorzystaniem szerokiej gamy metod nauczania w ramach modułów, w tym wykładów i seminariów. Poza czasem spędzonym na zajęciach, będziesz również wymagać około 25-35 godzin samodzielnego studiowania tygodniowo.

Oszacowanie

Każdy moduł ocenia się za pomocą kombinacji zajęć i egzaminu lub tylko zajęć. W całym programie stosuje się różne metody oceny, w tym indywidualne i grupowe zadania praktyczne i prezentacje, formatywne i podsumowujące testy klasowe, dzienniki laboratoryjne, egzaminy i opracowywanie pisemnych sprawozdań.

Profesjonalna akredytacja

Systemy BSc Hons Computing spełniają wymagania akredytacyjne British Computer Society (BCS), Chartered Institute for IT. Absolwenci będą spełniać wymagania edukacyjne dla Chartered IT Professional (CITP) i mogą ubiegać się o pełnoprawnych członków BCS (MBCS).

Kariera i możliwości podyplomowe

Po ukończeniu studiów będziesz mógł rozpocząć karierę zawodową w informatyce lub podjąć dalsze studia w Masters lub Ph.D. poziom. Trasy kariery obejmują:

  • Projektowanie systemów komputerowych o krytycznym znaczeniu
  • Świadczenie doradztwa w zakresie rozwoju systemów komputerowych

Nasze kampusy uniwersyteckie Ulster University są prowadzone we współpracy z QA Higher Education - brytyjskim dostawcą usług szkolnictwa wyższego. Wszystkie nasze programy w naszych kampusach są zatwierdzane przez Uniwersytet i prowadzone przez pracowników QA Higher Education i University.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w Ulster University, London & Birmingham Campuses »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
18 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
- Wielka Brytania / UE - 9 000 GBP; Międzynarodowy - 9 500 £
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa