BSc In Interior Designing

Indian Institute Of Film And Animation

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

BSc In Interior Designing

Indian Institute Of Film And Animation

Omówienie programu

Ponieważ branża budowlana rozwija się skokowo, projektanci wnętrz mają nieskończone możliwości. Irion - obecny scenariusz, z różnorodnymi preferencjami ludzi, inter desinging wymyślił trudne i obiecujące możliwości kariery.

Kiedy zdecydujesz się zostać projektantem wnętrz, poznasz i opanujesz następujące umiejętności w branży:

  • RYSUNEK TECHNICZNY

Rysunek techniczny, znany również jako opracowanie, jest dyscypliną akademicką tworzenia standardowych widoków z góry i widoków bocznych dowolnych mebli i budynków przez architektów, projektantów wnętrz, kreślarzy, projektantów i powiązanych specjalistów. Standardy i konwencje dotyczące układu, grubości linii, rozmiaru tekstu, symboli, rzutów widoku, geometrii wykreślnej, wymiarowania i zapisu służą do tworzenia rysunków idealnie zinterpretowanych tylko w jeden sposób.

  • PROJEKTOWANIE MIEJSCA

Projekt projektowy rozpoczyna się od odpowiedniego planowania przestrzeni, aby wtopić się w otoczenie, aby zapewnić właściwy podział pokojowych pomieszczeń mieszkalnych z maksymalnym wykorzystaniem, zachowując komfort użytkownika i postrzeganie wnętrza jako całości. Możesz zaplanować pobyt, sklep, biuro firmy, hotel lub restaurację.

  • KONSTRUKCJA BUDOWLANA

Jest to związane z rodzajem budowy i stylu architektury praktykowanej w czasach współczesnych. Wykorzystanie RCC we współczesnym świecie zostało rozszerzone na dachy i konstrukcje kolumn, belek, nadproży, urządzeń sanitarnych i hydraulicznych itp.

  • INFORMACJE O MATERIAŁACH

Musisz być w stanie zrozumieć wszystkie materiały, takie jak cegły, kamienie, płytki, materiały podłogowe, oprawy oświetleniowe, sanitarne i ich właściwości fizyczne. KRAJOBRAZ Krajobraz to ożywienie przestrzeni. Powinieneś być wyposażony w najnowsze trendy, materiały i innowacyjne pomysły, aby stworzyć odpowiedni rodzaj środowiska, aby uczynić go wciągającym doświadczeniem.

  • PROJEKTOWANIE MEBLI

Projektowanie mebli jest dodatkową okazją do zakwestionowania i przedefiniowania granic tradycji w celu pogodzenia ze współczesnymi pomysłami i zmieniającymi się potrzebami nowoczesnego stylu życia.

  • OSZACOWANIE

Nauczysz się obliczać wydatki i dokonywać szacunków kosztów materiałów i wyposażenia oraz zapewniać klientom opłacalne rozwiązania.

  • WIZUALNY MERCHANDISING

Visual Merchandising to sztuka przekonywania poprzez prezentację, która stawia towar w centrum uwagi i również w perspektywie. Edukuje klientów, tworzy pragnienia i ostatecznie wzmacnia proces sprzedaży. Visual merchandising pomaga wszystkim markom bezpośrednio wyjaśnić klientom swoją unikalną ofertę sprzedaży (USP). Punkty sprzedaży detalicznej coraz częściej szukają wizualnych merchandiserów, aby zapewnić przewagę w zakresie wyświetlania wizualnego. W obecnym scenariuszu visual merchandising powinien być połączeniem sztuki i nauki. Podłoże musi być w synergii z innymi detalicznymi operacjami i powinno dawać wyniki oprócz walorów estetycznych. Pomożesz w edukowaniu klientów o produkcie / usłudze w skuteczny i kreatywny sposób, umożliwiając jednocześnie udany proces sprzedaży - od przeglądania do zakupu. Poznasz i wdrażasz najnowsze metody merchandisingu i korzystania z odpowiednich narzędzi, aby nadać przestrzeni handlowej wygląd spójny z komunikatem marki.

  • PROJEKTOWANIE POMOCY KOMPUTEROWEJ

Wykorzystanie komputerów stało się nieodzownym narzędziem w projektowaniu przestrzeni. Nauczysz się robić szkice, ilustracje i renderowania poprzez projektowanie wspomagane komputerowo, Excel, PowerPoint, 2D, rysunki 3D w Auto CAD.

Uprawnienie do wykonywania projektów wnętrz10 12 / Każdy 3-letni dyplom uznanej rady

BSC W PROJEKTOWANIU WNĘTRZ OPIS KURSU

IIFA oferuje 3-letnie pełnoetatowe szkolenie B.Sc w zakresie projektowania wnętrz

Kurs składa się z 6 semestrów, w których student zapoznaje się ze światem designu z koncepcjami rysowania

Oferowanie unikalnego i kompleksowego programu nauczania na poziomie uniwersyteckim Bhatathiyar i przygotowanie studenta z podstaw takich jak Auto Desk Auto Cad 2D

Ten dobrze wymieszany program nauczania w połączeniu z zajęciami z zakresu komunikacji i samokształcenia sprawia, że ​​studenci IIFA są preferowanym wyborem spośród wiodących studiów i firm zajmujących się projektowaniem wnętrz.

METODA PŁATNOŚCI ZA PŁATNOŚCI

230000 / - łączne opłaty za kurs z ratami

200000 / - z kwotą ryczałtową (z bezpłatnym laptopem)

40000 / - Zaliczka

UWAGA: Materiał do nauki, opłaty egzaminacyjne, projekt z 100% pomocą w zakresie umieszczania.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja February 10, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Lipiec 2019
Duration
Czas trwania
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
230,000 INR
Locations
Indie - Bengaluru, Karnataka
Data rozpoczęcia : Lipiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Data rozpoczęcia : Lipiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Lipiec 2019
Indie - Bengaluru, Karnataka
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą