BSc Inteligentny łańcuch dostaw

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Zgodnie z ekscytującym i innowacyjnym Syntezatywnym modelem edukacyjnym XJTLU , program ten jest równą współpracą między Uniwersytetem i jego partnerem branżowym, AMT, w School of Intelligent Finance and Business w XJTLU Entrepreneur College (Taicang) .

Program BSc Intelligent Supply Chain integruje aplikację i praktykę, zapewniając najnowocześniejsze wykształcenie w zakresie łańcuchów dostaw w erze sztucznej inteligencji.

Będziesz uczył się teorii w zakresie strategii, procesów, systemów informatycznych, systemów wsparcia finansowego, symulacji modelu i optymalizacji sztucznej inteligencji w operacjach i łańcuchu dostaw, a także przejdziesz szkolenie w zakresie zarządzania i optymalizacji łańcucha dostaw.

Ponadto skorzystasz ze współpracy XJTLU z partnerami branżowymi w dziedzinie inteligentnego łańcucha dostaw, uzyskując solidne zrozumienie, w jaki sposób łańcuch dostaw kształtuje potencjał sprzedaży i zysków firmy, a także rolę, jaką technologia może odegrać w zrewolucjonizowaniu praktyki zarządzania łańcuchem dostaw na całym świecie.

Nie tylko to, ale absolwenci tego wyjątkowego programu zaspokoją również potrzeby szerokiej gamy pracodawców, ponieważ wyjątkowy nacisk modelu edukacyjnego na przedsiębiorczość i innowacje zapewnia umiejętności i zdolności do myślenia jak przedsiębiorca, zapewniając ci podstawy aby zostać jednym z liderów w nowych branżach jutra.

Dlaczego warto studiować inteligentny łańcuch dostaw w XJTLU Entrepreneur College (Taicang)?

 • Weź udział w wyjątkowym doświadczeniu edukacyjnym, przygotowującym Cię do pracy w szybko zmieniających się, szybko zmieniających się, inteligentnych technologiach;
 • Skorzystaj ze strategicznej lokalizacji XJTLU w Strefie Rozwoju Zaawansowanych Technologii Taicang z szybko rozwijającymi się branżami napędzanymi technologią;
 • Ucz się poprzez praktyczne zastosowanie, wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności w rozwiązywaniu rzeczywistych problemów w środowisku badawczym i branżowym;
 • Skorzystaj z mentoringu i szkoleń ekspertów branżowych w ramach wyjątkowej współpracy szkół o tematyce branżowej z wiodącymi firmami;
 • Zdobądź cenne umiejętności przedsiębiorcze i przywódcze, studiując unikalne współczesne moduły przedsiębiorcze, które są częścią dyplomu, zapewniając przewagę konkurencyjną na dowolnej ścieżce kariery;
 • 600 godzin stażu problemowego w ramach programu studiów;
 • Studiuj w specjalnie do tego celu zbudowanych, najnowocześniejszych placówkach w nowym kampusie XJTLU w Taicang (planowane otwarcie w 2021 r.);
 • Absolwent światowej klasy kwalifikacji, w tym dwóch stopni: XJTLU w chińskim Ministerstwie Edukacji i globalnie uznanego stopnia na Uniwersytecie w Liverpoolu, członka grupy Russell wiodących brytyjskich uniwersytetów.

Wiedza i umiejętności

Do czasu ukończenia programu BSc Intelligent Supply Chain będziesz mieć:

 • kompleksowa i pogłębiona teoretyczna podstawa zarządzania łańcuchem dostaw;
 • umiejętność wykorzystania technologii w łańcuchach dostaw w celu rozwiązania praktycznych problemów związanych z funkcjonowaniem łańcucha dostaw w ramach nowo powstających modeli biznesowych;
 • globalna perspektywa zarządzania łańcuchem dostaw, a także głęboki wgląd w przemysł w Chinach;
 • umiejętność łączenia teorii, praktyki i krytycznego myślenia w celu znalezienia innowacyjnych rozwiązań biznesowych;
 • wszechstronna znajomość koncepcji przedsiębiorczości i przywództwa, zarządzania projektami i innowacji oraz sposobów ich praktycznego zastosowania;
 • umiejętności komunikacyjne na wysokim poziomie, umiejętności interpersonalne, rozwiązywania problemów i analizy, które można przenosić w różnych zawodach i branżach.

Shot with @expeditionxdrone

Moduły

Pierwszy rok

Stopnie brytyjskie trwają trzy lata, podczas gdy w Chinach mają cztery lata, dlatego akceptujemy studentów z pewnymi kwalifikacjami bezpośrednio do drugiego roku, który jest początkiem głównego programu akademickiego. Większość studentów przystępuje jednak do pierwszego roku , który zapewnia szereg interesujących modułów, zajęć językowych i podstawowych umiejętności związanych z uzyskaniem stopnia naukowego.

Rok drugi

Specjalizacja: obowiązkowe moduły

Specjalizacja: moduły opcjonalne

Drobne: obowiązkowe moduły

Rok Trzy

Specjalizacja: obowiązkowe moduły

Specjalizacja: moduły opcjonalne

Drobne: obowiązkowe moduły

Czwarty rok

Specjalizacja: obowiązkowe moduły

Specjalizacja: moduły opcjonalne

Drobne: obowiązkowe moduły

Kariera

Absolwenci tego programu będą dobrze przygotowani do zajmowania wyższych stanowisk kierowniczych lub stania się strategiem operacyjnym lub zarządzania łańcuchem dostaw w najlepszych organizacjach krajowych i międzynarodowych. Będziesz nie tylko posiadał specjalistyczną wiedzę, ale także szeroki zakres umiejętności, które zapewnią ci wysoko cenioną pozycję w przyszłym miejscu pracy.

Opłaty

Studenci zagraniczni

88 000 RMB na rok akademicki.

Poranna przecena

Wszyscy międzynarodowi, którzy zaakceptują swoją ofertę do 1 maja 2020 r., Automatycznie kwalifikują się do rabatu w wysokości 8 000 RMB za wczesne przelot

Dołącz do bezpłatnego kursu języka chińskiego

Teraz oferujemy bezpłatny letni kurs języka chińskiego dla wszystkich studentów studiów licencjackich i podyplomowych rozpoczynających studia we wrześniu 2020 r.

Wybierz spośród dwutygodniowego, czterotygodniowego lub sześciotygodniowego kursu językowego.

Studenci z Hongkongu, Makao i Tajwanu

88 000 RMB na rok akademicki.

Poranna przecena

Wszyscy studenci z Hongkongu, Tajwanu i Makao, którzy zaakceptują swoją ofertę do 1 maja 2020 r., Automatycznie kwalifikują się do rabatu na wczesne przeloty w wysokości 8 000 RMB.

Studenci z Hongkongu, Makao i Tajwanu, którzy ubiegają się o XJTLU w ramach wspólnego egzaminu wstępnego w rządowym systemie aplikacji online (urząd ds. Egzaminów edukacyjnych prowincji Guangdong) automatycznie kwalifikują się do rabatu w wysokości 8 000 RMB za wczesny ptak.

Chińscy studenci z Chin kontynentalnych

88 000 RMB na rok akademicki.

Wymagania wstępne

Studenci zagraniczni

Wejście w rok pierwszy

Witamy kandydatów z wysokiej jakości kandydatów na wszystkie przedmioty z odpowiednimi kwalifikacjami licealnymi lub równoważnymi. Uczniowie zwykle będą mieli wysoką pozycję w wynikach licealnych z minimalną średnią "B" we wszystkich przedmiotach, jak również w odpowiednich przedmiotach.

Wejście do drugiego roku

Studenci, którzy ukończyli A-poziomy lub International Baccalaureate (lub odpowiednik) będą brani pod uwagę przy rozpoczęciu drugiego roku, różne programy mają różne wymagania związane z danym tematem.

 • Poziom A: BBB
 • Dyplom IB: 30 punktów
 • Zaawansowane testy kwalifikacyjne / przedmiot SATS - dyplom ukończenia szkoły średniej z oceną GPA 3.0 lub wyższą oraz:
  • Przeprojektowany SAT: 1280 (studenci, którzy brali egzaminy przed 2016 wymagają 1800) lub ACT: 27 i 2 egzaminy AP: 4 lub 2 testy przedmiotowe SAT: 600 lub
  • 3 egzaminy AP: 4 lub
  • 3 tematy SAT: 600

Studenci z Hongkongu, Makao i Tajwanu

Studenci z Hongkongu, Makao i Tajwanu mogą ubiegać się o:

 • Minimalna ocena 400 na wspólnym egzaminie wstępnym na chińskie uniwersytety dla zagranicznych studentów i studentów z Hongkongu, Makao i Tajwanu, lub
 • Ogólny ranking umiejętności scholastycznych (GSAT) co najmniej 50% dla 4 przedmiotów, w tym języka angielskiego i matematyki. Aby uzyskać szczegółowe informacje, zobacz informacje w języku chińskim .

Wymagania w języku angielskim

W przypadku kandydatów zagranicznych, jeśli nie jesteś rodzimym językiem angielskim lub nie studiowałeś wcześniej w języku angielskim, musisz mieć zadowalającą znajomość języka angielskiego, aby studiować w XJTLU . Akceptowane są różne kwalifikacje z języka angielskiego:

Wejście do pierwszego roku

 • IELTS: 5.0
 • TOEFL: 62 (iBT)

Wejście do drugiego roku

 • IELTS 6.5
 • TOEFL: 90 (iBT)

Kwalifikacje z języka angielskiego nie są wymagane dla studentów z Hongkongu, Makao i Tajwanu, którzy przystępują do wspólnego egzaminu lub GSAT.

Studenci, którzy przystępują do pierwszego roku z mniej niż IELTS 6.0 lub równoważną znajomością języka angielskiego, otrzymają 10 punktów EAP, a studenci z IELTS 6.5 lub wyższym otrzymają pięć punktów EAP.

„Program ten łączy inteligentny łańcuch dostaw BSc oraz szkolenie z zakresu przedsiębiorczości i innowacji; pozwala na uzyskanie krytycznego wglądu w rzeczywiste operacje przemysłowe”.

Dr Guoquan Liu
Dyrektor programu

Jak się zgłosić

Wnioski należy składać za pośrednictwem naszego internetowego systemu aplikacji:

 1. Kliknij / dotknij odnośnika Zastosuj
 2. Utwórz konto lub zaloguj się na istniejące konto
 3. Uzupełnij swoją aplikację

Po pomyślnym utworzeniu konta aplikacji wprowadź ostrożnie wszystkie informacje wymagane w formularzu wniosku i upewnij się, że podane informacje są prawidłowe, kompletne i aktualne. Prześlij wymagane dokumenty do odpowiednich pól.

Możesz zalogować się, aby zobaczyć swój wniosek w dowolnym momencie.

Więcej informacji na temat tego, jak z powodzeniem ubiegać się o studia na XJTLU , można znaleźć na stronie, jak złożyć podanie .

Ostatnia aktualizacja Kwi 2020

Informacje o uczelni

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. ... Czytaj więcej

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. Pokaż mniej