BSc W Edukacji, Koncentracja Montessori

Informacje ogólne

Opis programu

Dla studentów rozpoczynających studia licencjackie

Nasz licencjat z koncentracją edukacyjną Montessori oferuje wyjątkową okazję dla studentów edukacji. Możesz zdobyć trzy dane uwierzytelniające w jednym programie:

 • Licencjat z edukacji wczesnoszkolnej lub podstawowej
 • Dyplom stowarzyszenia Montessori Internationale (AMI)
 • Państwowy certyfikat nauczania

Program jest partnerstwem między University of Hartford i Montessori Training Center Northeast (MTCNE), centrum szkolenia nauczycieli AMI zarządzanym przez Radę Edukacyjną Capitol Regionu (CREC).128368_girls-on-desk-looking-at-notebook-159823.jpg

O majorze

Nasz program Bachelor of Science z koncentracją Montessori oferuje wiele korzyści, które dają elastyczne opcje kariery:

 • Globalny: Twój dyplom AMI Montessori jest uznawany na całym świecie i zapewnia „paszport” do nauczania na arenie międzynarodowej.
 • Krajowy: Nasz program zapewnia certyfikację nauczycieli Connecticut we wczesnym dzieciństwie lub edukacji podstawowej, która jest uznawana przez 45 innych stanów.
 • Lokalne: Zdobędziesz doświadczenie w klasie w wielu publicznych i prywatnych szkołach Montessori w regionie Greater Hartford.
 • Dowiedz się o naszym pięknym kampusie Montessori w Montessori Training Center Northeast (MTCNE), centrum szkolenia nauczycieli AMI.
 • Skorzystaj ze wsparcia stypendialnego dla studentów edukacji Montessori.

Program

Stopień Bachelor of Science z Montessori Studies to minimum 138 punktów:

 • Obejmuje 30 punktów szkolenia AMI
 • Dodatkowe zajęcia w badaniach Montessori, które wspierają szkolenie AMI
 • Zaprojektowany do ukończenia za cztery lata
 • Elementy obserwacji i praktyki

Pomyślne zakończenie skutkuje:

 • BS we wczesnym dzieciństwie lub edukacji podstawowej ze studiami Montessori
 • Dyplom AMI - podstawowy (w wieku 3-6) lub podstawowy (w wieku 6-12)
 • CT State Teaching Certificate - Early Childhood # 113 or Elementary # 305

Wymagania stopnia

Stopień Bachelor of Science z Montessori Studies to minimum 138 punktów. Studenci wybierają tytuł licencjata w zakresie edukacji wczesnoszkolnej lub edukacji podstawowej.

Zatwierdzony kierunek przedmiotu jest wymagany w ramach każdego kierunku studiów licencjackich. Studenci programu Montessori podejmują specjalizację tematyczną w badaniach Montessori.

Perspektywy kariery

Nauczyciele Montessori są bardzo poszukiwani na całym świecie. W USA jest około 4500 szkół Montessori, zarówno publicznych, jak i prywatnych, oraz ponad 20 000 na całym świecie. Setki ofert pracy dla przeszkolonych nauczycieli Montessori są zapełniane każdego roku.

Zaangażowany w całe dziecko

Jeśli interesuje Cię podejście edukacyjne, które koncentruje się na całym dziecku, łącząc naukowców, umiejętności społeczne, umiejętności życiowe, naturalny świat i radość z nauki, Montessori może być właśnie dla Ciebie.

Nauczyciele Montessori są zaangażowani w rozwój całego dziecka i pomagają dzieciom i młodzieży zrozumieć ich miejsce i wkład w naszą globalną społeczność. Dr Montessori postrzegał edukację nie tylko jako przekazywanie wiedzy i umiejętności, ale raczej jako ruch reform społecznych prowadzący do lepszego świata dla przyszłych pokoleń.

Jako część odważnego celu Association Montessori Internationale (AMI), mamy nadzieję na znaczny wzrost liczby nauczycieli przeszkolonych przez AMI w ciągu najbliższych kilku lat. Programy University of Hartford i Montessori Training Center Northeast przygotują więcej nauczycieli AMI do pracy na obecnych i przewidywanych nowych stanowiskach nauczycielskich w Montessori.

Wstęp

Do przyjęcia na studia na Wydziale Edukacji oczekuje się 16 jednostek przedmiotów średnich i powinny one obejmować co najmniej:

 • Angielski, 4 jednostki
 • Studia społeczne, 2 jednostki
 • Język obcy, 2 jednostki
 • Nauka, 2 jednostki
 • Matematyka, 2 jednostki (w tym 1 jednostka algebry)
 • Inne przedmioty akademickie, 4 jednostki

Wymagania programu profesjonalnego

Studenci muszą ubiegać się o przyjęcie na program zawodowy jesienią drugiego roku. Wymagania dotyczące przyjęcia na program profesjonalny obejmują:

 • Wyniki SAT, ACT lub Praxis Core. Chociaż uniwersytet nie wymaga oceny SAT, ACT ani Praxis do przyjęcia, stan Connecticut wymaga tych wyników do certyfikacji nauczycielskiej.
 • Skumulowana średnia ocen 3,0 lub wyższa.
 • Wypełniony formularz rozmowy kwalifikacyjnej.

Pomoc finansowa i stypendia

Pomoc finansowa i czesna są dostępne dla tych, którzy się kwalifikują. Aby rozpocząć proces pomocy finansowej, wypełnij bezpłatny wniosek o pomoc finansową dla studentów (FAFSA), używając kodu szkolnego University of Hartford .

Oprócz pomocy finansowej Uniwersytetu, stypendia dla Montessori są dostępne dzięki hojności funduszu stypendialnego Jamesa Waltona Montessori. Aby wziąć pod uwagę stypendium Walton Montessori, należy wypełnić następujące trzy elementy:

 1. Esej osobisty: Twój esej może mieć dowolną długość, ale powinien zawierać istotne informacje osobiste i / lub zawodowe oraz doświadczenia, które przygotowały cię do uczestnictwa w programie Montessori. Te doświadczenia mogą obejmować opowieść o nauce, zajęciach, własnych doświadczeniach z Montessori lub doświadczeniach kogoś, kogo znasz.
 2. Referencje: Podaj nazwę, adres e-mail i numery telefonów trzech referencji. Skontaktujemy się z nimi; nie muszą pisać rekomendacji.
 3. Wywiad: Musisz ukończyć zaplanowany wywiad z personelem programu lub członkiem wydziału.

Jaki jest termin składania wniosków w tym programie?

Wnioski o przyjęcie na klasę pierwszego roku na University of Hartford są rozpatrywane „na bieżąco” od końca września. Termin złożenia bezpłatnego wniosku o federalną pomoc studencką (FAFSA) do rozpatrzenia w sprawie pomocy finansowej upływa 15 lutego.

Ostatnia aktualizacja Sty 2020

Informacje o uczelni

At the University of Hartford, we help you make your mark on the world. A unique combination of challenging academics, exceptional faculty, student life, and support will guide you through your colleg ... Czytaj więcej

At the University of Hartford, we help you make your mark on the world. A unique combination of challenging academics, exceptional faculty, student life, and support will guide you through your college career. So, why UHart? Because we have it all. Pokaż mniej