BSc in Biology (Hons)

University of Gloucestershire

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

BSc in Biology (Hons)

University of Gloucestershire

Ucząc się w terenie i w laboratorium, koncentrując się na lokalnych i globalnych problemach biologicznych, rozwiniesz umiejętności potrzebne do przejścia do satysfakcjonującej kariery nauk biologicznych. Zaczniesz od gruntownej analizy biochemii, fizjologii, taksonomii i ekologii zwierząt i roślin. W miarę zaawansowania kursu możesz wybrać tematy, które odzwierciedlają nasze specjalizacje badawcze w biologii molekularnej, ekologii, biologii zmian globalnych i biologii całego organizmu.

Będziesz miał możliwość przejścia od szkolenia w terenie w Wielkiej Brytanii do badań terenowych za granicą, badania ochrony i ekologii w Afryce Południowej lub biologii alpejskich ustawień w Szwajcarii. W drugim roku będziesz mieć również możliwość skorzystania z naszego modułu praktyk, który zapewnia nie tylko krytyczne doświadczenie w miejscu pracy, ale także przyznaje akademickim kredyty dla twojego dyplomu.

Przez cały czas będziesz prowadzony przez wykładowców nagradzanych za ich doskonałość w nauczaniu i pracę w mediach oraz uznanych na całym świecie za swoje pierwsze badania w dziedzinie nauk biologicznych. Należą do nich profesor Adam Hart, który zaprezentował Hive Alive BBC2, Planet Ant: Life Inside the Colony BBC4 i Big Game Theory BBC Radio 4.

Styl nauki

Nauczysz się poprzez pracę w terenie, analizę laboratoryjną, seminaria, debaty i wykłady. Około 75% oceny to zajęcia, raporty konsultacyjne, prezentacje, eseje, raporty naukowe i testy praktyczne z naciskiem na aktywne obszary badawcze.

Kariera

  • Biolog
  • Ekolog
  • Wildlife Journalist
  • Technik laboratoryjny
  • Conservation Biologist

Linki branżowe

W drugim roku będziesz mieć możliwość skorzystania z naszego modułu praktyk, który zapewnia nie tylko krytyczne doświadczenie w miejscu pracy, ale także przyznaje akademickim kredyty w zamian za stopień naukowy. Niedawno studenci odbyli staż w NHS, RSPB oraz w Gloucestershire Wildlife Trust. Inni zdobywają doświadczenie pedagogiczne w szkołach, co ma kluczowe znaczenie dla ich zastosowań szkoleniowych nauczycieli. A niektórzy dołączyli do nas w naszych badaniach nad bakteriami i wrzodami żołądka, genami w immunogenetyce i automatycznymi detektorami nietoperzy w doradztwie ekologicznym. Powiązane profesjonalne akredytacje - dzięki zastosowanym treściom nasze kursy biologii są uznawane przez Royal Society of Biology - ogólnoświatową społeczność interdyscyplinarnych naukowców.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja June 18, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
3 - 4 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
9,250 GBP
Studenci domowi i UE: 9250 GBP rocznie. Studenci zagraniczni: 13 840 GBP rocznie.
Locations
Wielka Brytania - Cheltenham, England
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Sierp. 31, 2021
Dates
Wrześ. 2019
Wielka Brytania - Cheltenham, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Sierp. 31, 2021