BSc w Applied Geosciences

German University of Technology in Oman

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

BSc w Applied Geosciences

German University of Technology in Oman

Bachelor of Science in Applied Geosciences (AGEO) w GUtech jest dostosowany do wymogów Omanu i regionu, bazując na doświadczeniu RWTH Aachen University w Niemczech. Program studiów licencjackich koncentruje się na trzech obszarach o kluczowym znaczeniu dla teraźniejszości i przyszłości regionu: energii, wody i zasobów mineralnych. Oprócz zapewnienia rygorystycznej edukacji o wysokich standardach, GUtech kładzie silny nacisk na przyszłe szanse na zatrudnienie swoich absolwentów. Z tego powodu wiele kursów w programie jest przedstawianych we współpracy z lokalnymi i międzynarodowymi partnerami branżowymi. Umiejętności miękkie, takie jak komunikacja, praca zespołowa i umiejętności prezentacji, są zintegrowane w całym programie. Od pierwszego dnia w GUtech uczniowie są zachęcani do krytycznego myślenia i działania w sposób odpowiedzialny, a nasi profesorowie pomagają im odpowiednio rozwijać te kompetencje.

Możliwości zawodowe

Geologowie prowadzą ekscytujące kariery na całym świecie. W Oman i regionie Zatoki Meksykańskiej istnieje duże zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie badań i produkcji zasobów naturalnych, takich jak ropa, gaz, minerały i materiały budowlane. Wielu geologów jest również zatrudnionych w dziedzinie zaopatrzenia w wodę i zarządzania nią. Inni badają zagrożenia naturalne, takie jak powodzie lub przyczyny zmiany klimatu. Budowle budowlane, takie jak tunele, mosty lub tamy, zwykle wymagają wiedzy geonaukowców. Co więcej, w szybko rozwijającym się przemyśle turystycznym geolodzy mogą zapewnić konkretną wiedzę na temat dziedzictwa geologicznego Omanu.

Szanse na dalsze studia

Absolwenci GUtech BSc o wysokim GPA i dobrym występie w różnych przedmiotach z dziedziny geonauki mają bardzo duże szanse na odniesienie sukcesu w międzynarodowym środowisku uniwersyteckim w Europie (np. W Wielkiej Brytanii, Szwajcarii i Niemczech), Stanach Zjednoczonych lub Australii.

Wielu absolwentów AGEO otrzymało stypendia na dalsze studia i zostały zaakceptowane przez słynne uniwersytety na całym świecie. Inni znaleźli doskonałe możliwości zatrudnienia w swoim obszarze zainteresowań.

Dalsze badania mogą obejmować naukę o ropy naftowej i inżynierię, geofizykę i hydrologię.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
German University of Technology in Oman

Ostatnia aktualizacja June 7, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
7 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Oman - Muscat, Muscat Governorate
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Oman - Muscat, Muscat Governorate
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą