Przeczytaj oficjalny opis

Silne akademickie zrozumienie chemii jest kluczem do silnego zrozumienia świata, a nawet wielkiego kosmosu poza nim.
Chemia jest źródłem ważnych odkryć naukowych, a Swansea University jest siłą napędową. Nasz dział pracuje obecnie nad dostarczaniem czystej wody i urządzeń sanitarnych, a także przystępnej cenowo czystej energii w krajach rozwijających się.
Ta aktywność wpływa na nasze nauczanie. Będziesz korzystać ze starannie zaprojektowanego i nowoczesnego stopnia chemii, który został opracowany we współpracy z partnerami przemysłowymi.
Studiowanie chemii na Swansea University daje dostęp do wiodących na świecie nauczania i najnowocześniejszych obiektów w wielu specjalistycznych dziedzinach. Nasze stopnie zapewniają pełen zakres umiejętności i wiedzy potrzebnej, aby uzyskać zatrudnienie.


Dlaczego chemia w Swansea?

Chemia na Swansea University przyciąga studentów z całego świata.
Wydział Chemii opiera się na wielomilionowej inwestycji uniwersyteckiej. Obejmuje wiodące w branży laboratoria dydaktyczne i obiekty analityczne zbudowane w partnerstwie z przemysłem.
Zostaniesz wyposażony w umiejętności i wiedzę potrzebną do sprostania szerokiemu zakresowi wyzwań stojących przed społeczeństwem i przemysłem, od energii i opieki zdrowotnej po nauki o środowisku.
Twoja wiedza będzie kształtowana przez inspirujących i cieszących się międzynarodową renomą pracowników akademickich, w tym profesora Simona Botta, który otrzyma osiem nagród za nauczanie instruktażowe na Uniwersytecie w Houston.


Twoje doświadczenie w chemii

Elastycznie zorganizowana ścieżka studiów oznacza, że ​​masz możliwość studiowania za granicą przez rok lub pracy w branży przez rok, lokalnie, w kraju lub za granicą.
Będziesz nauczany poprzez połączenie wykładów, ćwiczeń, seminariów i grup dyskusyjnych, wspieranych przez zajęcia praktyczne.
Nasze najnowocześniejsze zaplecze dydaktyczne i badawcze obejmuje nowe centrum chemiczne, składające się z licznych laboratoriów i przestrzeni badawczych.
Twoje podstawowe moduły zostaną dostosowane do naszych pionierskich badań w dziedzinie produktów naturalnych, inżynierii materiałowej i medycyny.
Program nauczania chemii w Swansea jest informowany o potrzebach nowoczesnego przemysłu i stale aktualizowany, zapewniając, że zawsze będziesz nauczał odpowiednich materiałów, które mają zastosowanie w szerszym świecie.
"Przerzucona" metoda nauczania pozwala na oglądanie filmów z wykładów przed spotkaniami w klasie w celu bardziej rozwiniętej interakcji, podczas gdy symulacja w laboratorium pozwala ćwiczyć umiejętności laboratoryjne we własnym czasie.


Możliwości zatrudnienia w dziedzinie chemii

Dokonywanie stopnia chemii nie oznacza, że ​​będziesz przykuty do laboratorium przez resztę swojego życia. Chemicy mają ogromny wybór możliwości kariery, a stopnie chemii na Swansea University są zaprojektowane tak, abyś miał umiejętności, których szukają dzisiejsi pracodawcy.
Istnieje wiele sektorów, do których możesz się dostać po ukończeniu studiów. Popularnym wyborem jest medycyna. Absolwenci chemii badają, opracowują i testują nowe leki i metody leczenia.
Jeśli jesteś pasjonatem środowiska i widzisz swoją przyszłą karierę w tej dziedzinie, nasi pracownicy są zaangażowani w projekty mające na celu rozwój czystej wody i urządzeń sanitarnych oraz rozwój zrównoważonych form energii.
Ukończysz szereg możliwych do przeniesienia umiejętności, takich jak analiza, techniki laboratoryjne, pisanie raportów oraz pokazywanie i wyjaśnianie.
Swansea University pomaga przygotować się do przyszłej kariery zawodowej, pomagając znaleźć praktyki zawodowe i odpowiednie prace w niepełnym wymiarze godzin, oferując rok w opcjach branżowych, a także przedstawiając pracodawców takich jak Tata Steel, Fujitsu, Perkin Elmer i National Nuclear Laboratories . Akademia Swansea Employability Academy pomaga również w przygotowaniu CV i rozmowy kwalifikacyjnej.


Wymagania wstępne

 • Poziomy: AAB-BBB obejmujący chemię i jeszcze jeden przedmiot naukowy lub matematyki
 • International Baccalaureate Diploma: 34-32, aby uwzględnić co najmniej 6 w HL Chemistry
 • Welsh Baccalaureate: Wymagania są takie, jak na poziomach A, w których możesz zastąpić tę samą, nieobjętą tematem, klasą na poziomie matury walijskiej Advanced Level Core Grade
 • Dla cudzoziemców mówiących po angielsku: IELTS 6.0 (z minimum 5,5 w każdym elemencie) lub równoważny test z języka angielskiego


Kariera

Kariera i zdolność do zatrudnienia Swansea Employability Academy (SEA) będzie wspierać Cię na każdym etapie Twojej kariery, pomagając budować świetlaną przyszłość.

Nasze usługi wsparcia kariery obejmują:

 • Warsztaty na temat zatrudnienia, rozmowy pracodawców, imprezy na zamówienie i targi kariery
 • Indywidualne porady i wskazówki od wykwalifikowanych doradców zawodowych
 • Pomoc w znalezieniu pracy, staży, praktyk i wolontariatu
 • Dostęp do zasobów informacyjnych w szerokim zakresie tematów zarządzania karierą
 • Porady i wskazówki dotyczące studiów podyplomowych i finansowania
 • Finansowanie w celu wspierania praktyk studenckich i wydarzeń studenckich / klubowych.

Zapewniamy również pomoc i porady dla absolwentów Swansea University do dwóch lat po ukończeniu studiów.

Nasi absolwenci chemii są przygotowani na szereg możliwości stymulujących. Twoja kariera może znajdować się w dowolnej z poniższych dziedzin. Nowe odkrycie medycyny

 • Nauki o środowisku
 • Energia odnawialna
 • Analityczne i medycyny sądowej
 • Badania i rozwój w środowisku akademickim lub przemyśle
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 5 więcej kursów w Swansea University »

Ostatnia aktualizacja October 31, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
3 - 4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
17,600 GBP
- studenci zagraniczni; 9000 GBP - UK / EU
Deadline
Lipiec 31, 2019
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Data końcowa
Lipiec 31, 2022
Termin nadsyłania zgłoszeń
Lipiec 31, 2019

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Lipiec 31, 2019
Data końcowa
Lipiec 31, 2022