Filter
Bachelor of Science
Typ studiów: Kształcenie na odległość Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Instytucji akademickich na całym świecie oferują licencjat lub Bachelor of Science. Ten popularny licencjat jest pomocne w przygotowaniu studentów do pracy lub dla zaawansowanych programów studiów. Średnia licencjat trwa od trzech do pięciu lat.

 

Programy administracji publicznej mają na celu przygotowanie studentów do różnych placówek medycznych, takich jak administrator szpitala lub stowarzyszona z kliniką. W zależności od zamierzonego poziomu kariery, zajęcia zwykle obejmują różne tematy, takie jak etyka medyczna czy zarządzanie dokumentami.

Radzenie sobie z uczelni publicznych jest daleka od optymalnej opcji. Prywatne szkoły zapewniają znacznie lepszą pomoc w swoim doświadczeniem nauczania na odległość. Kilka uniwersytet online przyciąga nauczycieli i uczniów w znacznej odległości od całego świata. To znacznie zwiększa różnorodność w odległości klasie nauki i produkuje ambitne rozmowy wśród tych, z niezwykle zróżnicowanych społeczności, regionów i kultur odległych.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z Administracja zdrowia, Kształcenie na odległość

Anderson University South Carolina

BBA (Healthcare Management) stanowi znakomitą podstawę udanej kariery w zarządzaniu opieką zdrowotną. ... [+]

Bachelor of Business Administration - zarządzanie opieką zdrowotną

Bachelor of Business Administration z programem Concentration in Healthcare Management (BBA-HCM) stanowi znakomitą podstawę dla studentów, którzy chcą zdobyć stopień w dziedzinie administracji opieki zdrowotnej, łącząc podstawową wiedzę z zakresu zarządzania i skupiając się na kluczowych zagadnieniach w zarządzaniu opieką zdrowotną. Stopień ten stanowi unikalną mieszankę wiedzy biznesowej i praktyk zdrowotnych.

Dlaczego warto studiować zarządzanie przedsiębiorstwem i opieką zdrowotną?

Przemysł medyczny nadal rozwija i dywersyfikuje, wymagając, aby menedżerowie pomogli zapewnić sprawne funkcjonowanie firmy. Absolwenci z branży i opieki zdrowotnej będą popytu, ponieważ potrzeba menedżerów usług medycznych i opieki zdrowotnej będzie nadal wzrastać o około 16 procent do 2016 roku. Szczegóły zajęć... [-]

Stany Zjednoczone Anderson Kolumbia Ibagué Greenville  + 1 Więcej
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku