Filter
Bachelor of Science
Ameryce Południowej Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Instytucji akademickich na całym świecie oferują licencjat lub Bachelor of Science. Ten popularny licencjat jest pomocne w przygotowaniu studentów do pracy lub dla zaawansowanych programów studiów. Średnia licencjat trwa od trzech do pięciu lat.

Administracja to badanie podstawowych i zaawansowanych koncepcji biznesowych, w tym finansów, marketingu, pracy zespołowej i organizacji. To pole jest przydatne dla studentów, którzy szukają kariery w biznesie lub chcą przenieść swoją obecną pozycję w firmie.

Narody Ameryki Południowej oferują potężne doświadczenie bogaty z dobrej architektury, stylu gotowania, ceramiki, i taniec. W przeszłości przesiąknięte folkloru, studiuje w Ameryce Południowej będzie można oddawać w kulturze, które panowały na wieki.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z Studia administracyjne, Ameryce Południowej

Anderson University South Carolina

BBA (Healthcare Management) stanowi znakomitą podstawę udanej kariery w zarządzaniu opieką zdrowotną. ... [+]

Bachelor of Business Administration - zarządzanie opieką zdrowotną

Bachelor of Business Administration z programem Concentration in Healthcare Management (BBA-HCM) stanowi znakomitą podstawę dla studentów, którzy chcą zdobyć stopień w dziedzinie administracji opieki zdrowotnej, łącząc podstawową wiedzę z zakresu zarządzania i skupiając się na kluczowych zagadnieniach w zarządzaniu opieką zdrowotną. Stopień ten stanowi unikalną mieszankę wiedzy biznesowej i praktyk zdrowotnych.

Dlaczego warto studiować zarządzanie przedsiębiorstwem i opieką zdrowotną?

Przemysł medyczny nadal rozwija i dywersyfikuje, wymagając, aby menedżerowie pomogli zapewnić sprawne funkcjonowanie firmy. Absolwenci z branży i opieki zdrowotnej będą popytu, ponieważ potrzeba menedżerów usług medycznych i opieki zdrowotnej będzie nadal wzrastać o około 16 procent do 2016 roku. Szczegóły zajęć... [-]

Stany Zjednoczone Anderson Kolumbia Ibagué Greenville  + 1 Więcej
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku