BACHELORSTUDIES.PL

Uczniowie, którzy zdobędą licencjat (Bachelor of Science) mają możliwość rozpoczęcia kariery w wybranej dziedzinie studiów. BSC w obu polach związane z nauką, a nie nauki można zdobyć w szkołach na całym świecie.

Afryka to kontynent z 53 niezależnych państw i bogata mieszanka rdzennych ludów, kultur, ekonomii i historii. Afryka jest drugim co do wielkości kontynent na świecie.

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat z informatyki

Unicaf University (MW)
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat(a) Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone New York Grecja Athens Rumunia Bucharest Wielka Brytania London Egipt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauritius Port Louis Kenia Nairobi Nigeria Lagos Somalia Mogadishu Zambia Lusaka Jordania Irbid Cypr Cyprus Online + 28 więcej

W świecie napędzanym komputerami stopień magistra informatyki jest niezbędny. Obszary takie jak informatyka, bezpieczeństwo, baza danych i rozwój stron WWW zostaną zbadane. Stopień ten zapewni studentom zarówno teoretyczną, jak i praktyczną wiedzę z dziedziny informatyki, a tym samym umożliwi im pracę w sektorze przemysłowym, bankowym, handlowym i rządowym.

BSc (Hons) w inżynierii naftowej i technologii gazowej

The British University in Egypt
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Egipt Cairo

Misją Działu Inżynierii Naftowej i Gazowniczej jest kształcenie studentów w zakresie wykonywania zawodu w zakresie wierceń, produkcji i inżynierii zbiornikowej dla podziemnych zasobów płynów w przemyśle naftowym i gazowym, a także dla rozwoju wiedzy i technologii, które stanowią podstawę ropy naftowej inżynierii, a także znalezienia rozwiązań dla problemów krajowych, międzynarodowych, społecznych i środowiskowych związanych z przemysłem naftowym.

Bachelor of Applied Science in Cyber Operations

University of Mauritius
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 - 7 lat(a) Sierpień 2020 Mauritius Réduit + 1 więcej

University of Mauritius i University of Arizona współpracują ze sobą, aby zaoferować innowacyjny podwójny program studiów, aby zdobyć dwa stopnie Bachelor of Applied Science (BAS) w dziedzinie operacji cybernetycznych, z naciskiem na obronę i kryminalistykę. Obrona

Bachelor of Science in Human Resource Development (BSHRD)

Al Akhawayn University (in Ifrane)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 5 lat(a) Sierpień 2020 Maroko Ifran + 1 więcej

Program rozwoju zasobów ludzkich (Human Resource Development - HRD) jest odpowiedzią na rosnącą potrzebę specjalistów, zdolnych do rozwijania ludzkiej wiedzy i poprawy wyników ludzkich w organizacjach. Innowacje technologiczne, globalizacja, restrukturyzacja organizacyjna, zmiany na rynku pracy oraz presja na obniżenie kosztów i wzrost produktywności zwiększyły zapotrzebowanie na specjalistów HRD.

BSC w zakresie rachunkowości i finansów

Unicaf University (ZM)
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Wrzesień 2019 Cypr Larnaca Stany Zjednoczone New York Grecja Athens Rumunia Bucharest Wielka Brytania London Egipt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauritius Port Louis Kenia Nairobi Nigeria Lagos Somalia Mogadishu Zambia Lusaka Jordania Irbid Cyprus Online + 28 więcej

BSc Geology

Botswana International University Of Science And Technology
Ośrodek kształcenia Wrzesień 2019 Botswana Palapye

Obejmuje to nauki fizyczne, chemiczne i biologiczne, w tym materiały ziemskie, tworzenie i strukturę oraz towarzyszące im kwestie gospodarcze, społeczne i środowiskowe.

Licencjat z geografii

University of Johannesburg
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Styczeń 2020 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Podstawowym celem kwalifikacji BSc Honors jest konsolidacja i pogłębienie wiedzy studentów na temat geografii oraz rozwój zdolności badawczych w zakresie jej metodologii i technik. BSc Honors jest zasadniczo stopniem zajęć, z których co najmniej 25% (30) punktów jest przeznaczone na projekt badawczy i raportowanie pod nadzorem.

Bachelor of Science w dziedzinie rachunkowości

University Of Professional Studies Accra
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2019 Ghana Accra

Program rachunkowości BSc zapewnia wiedzę na temat wejścia w szeroki zakres karier w sektorze rachunkowości, zarządzania finansami i usług finansowych.

BSC / badań w kryminologii bezpieczeństwa

Kwararafa University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Marzec 2020 Nigeria Wukari

Kwararafa Uniwersytet Wukari została licencjonowana jako Wukari Jubileuszu przez Narodowy uniwersytety Komisję w 2005 r. Zajęło się w marcu 2006 roku z 61 studentów jako pierwsza i jedyna wspólnota własność University w Nigerii, pierwszy uniwersytet w Taraba a drugi prywatny uniwersytet w strefie North East geopolitycznej Nigerii.

Bachelor Of Science In Economics (4 lata)

Africa University - Zimbabwe
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Zimbabwe Mutare

Jest to 4-letni program na pełny etat i równolegle. Program tego programu kładzie nacisk na zintegrowane podejście, dzięki któremu student zdobędzie wykształcenie podstawowe, aby rozwinąć swoją zdolność intelektualną i analityczną, jednocześnie zdobywając wiedzę i umiejętności w zakresie profesjonalnego zarządzania. W związku z tym pierwsze dwa lata będą przeznaczone głównie na kształcenie podstawowe w starszych dziedzinach matematyki, komunikacji, ekonomii i nauk humanistycznych, podczas gdy pozostałe dwa lata będą poświęcone głównie specjalistycznym przedmiotom z zakresu rachunkowości, ekonomii, marketingu, finansów, zasobów ludzkich. zarządzanie, zarządzanie ryzykiem, analiza ilościowa i zarządzanie sektorem publicznym.

Licencjat z politologii i administracji publicznej

Igbinedion University, Okada
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Marzec 2020 Nigeria Benin City

Wydział Nauk Politycznych i Administracji Publicznej Uniwersytetu Igbinedion jako jeden z działów fundacji Uniwersytetu jest unikalny dział, że od samego początku ma na mapach różne ścieżki do doskonałości akademickiej. Posiada programy, które mają szeroki zakres, otwarte i dostępne dla wszystkich.

BSc (Hons) Inżynieria oprogramowania

Superior Institutions of Science & Technology (SIST)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Maroko Casablanca Rabat Tangier + 2 więcej

Program ten zapewnia głębokie zrozumienie podstaw teoretycznych informacji, technologii i systemów stosowanych w nowoczesnych środowiskach biznesowych. The Pathway ma na celu rozwój wiedzy i doświadczenia w zakresie analizy, rozwoju i stosowania systemów socjotechnicznych oraz znaczenia technologii informacyjnej i informatyki w społeczeństwie. Zapewnia głębokie zrozumienie podstaw teoretycznych informacji, technologii i systemów stosowanych w nowoczesnych środowiskach biznesowych.

Technologia informacyjna, BSC wyróżnieniem

Middlesex University Mauritius
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Mauritius Vacoas-Phoenix

BSC wyróżnieniem Information Technology zapewni Ci ze zrozumieniem, jak systemy informatyczne mogą być wykorzystywane do wspierania działań wielu organizacji. Dowiesz się, jak działa nowoczesny przedsiębiorstw oraz jak korzystać z szerokiej gamy technologii w celu wspierania jego działanie.

Bachelor of Science w dziedzinie rachunkowości

Benson Idahosa University
Ośrodek kształcenia 3 - 4 lat(a) Marzec 2020 Nigeria Benin City

Witamy w niepowtarzalnym doświadczeniu z trudnym programem nauczania, które może sprawić, że będziesz prowadzić w dowolnym miejscu na świecie.

Licencjat z informatyki i technologii informacyjnej

Christian Service University College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2019 Ghana Kumasi

Czy jesteś ambitnym studentem? I patrząc na wyjątkową okazję do osiągnięcia specjalistycznego kwalifikacje w BSC. Computer Science & Information Technology? Dowiedzieć się, czy ten program dopasować swoje ambicje dla pomyślnej przyszłości.