BACHELORSTUDIES.PL

Uczniowie, którzy zdobędą licencjat (Bachelor of Science) mają możliwość rozpoczęcia kariery w wybranej dziedzinie studiów. BSC w obu polach związane z nauką, a nie nauki można zdobyć w szkołach na całym świecie.

Afryka to kontynent z 53 niezależnych państw i bogata mieszanka rdzennych ludów, kultur, ekonomii i historii. Afryka jest drugim co do wielkości kontynent na świecie.

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat z informatyki

Unicaf University (MW)
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat(a) Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone New York Grecja Athens Rumunia Bucharest Wielka Brytania London Egipt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauritius Port Louis Kenia Nairobi Nigeria Lagos Somalia Mogadishu Zambia Lusaka Jordania Irbid Cypr Cyprus Online + 28 więcej

W świecie napędzanym komputerami stopień magistra informatyki jest niezbędny. Obszary takie jak informatyka, bezpieczeństwo, baza danych i rozwój stron WWW zostaną zbadane. Stopień ten zapewni studentom zarówno teoretyczną, jak i praktyczną wiedzę z dziedziny informatyki, a tym samym umożliwi im pracę w sektorze przemysłowym, bankowym, handlowym i rządowym.

Licencjat z informatyki i informatyki

The British University in Egypt
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Egipt Cairo

Misją programu informatycznego i informatyki jest rozwijanie wiedzy studentów na temat kierunków informatycznych i informatycznych, w tym umiejętność zastosowania procesów definiowania teorii informatycznych, abstrakcji, projektowania i implementacji w celu rozwiązywania problemów w dyscyplinie.

Bachelor of Science in Human Resource Development (BSHRD)

Al Akhawayn University (in Ifrane)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 5 lat(a) Sierpień 2019 Maroko Ifran + 1 więcej

Program rozwoju zasobów ludzkich (Human Resource Development - HRD) jest odpowiedzią na rosnącą potrzebę specjalistów, zdolnych do rozwijania ludzkiej wiedzy i poprawy wyników ludzkich w organizacjach. Innowacje technologiczne, globalizacja, restrukturyzacja organizacyjna, zmiany na rynku pracy oraz presja na obniżenie kosztów i wzrost produktywności zwiększyły zapotrzebowanie na specjalistów HRD.

BSC w zakresie rachunkowości i finansów

Unicaf University (ZM)
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Wrzesień 2019 Cypr Larnaca Stany Zjednoczone New York Grecja Athens Rumunia Bucharest Wielka Brytania London Egipt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauritius Port Louis Kenia Nairobi Nigeria Lagos Somalia Mogadishu Zambia Lusaka Jordania Irbid Cyprus Online + 28 więcej

BSc Earth

Botswana International University Of Science And Technology
Ośrodek kształcenia Wrzesień 2019 Botswana Palapye

Program ten obejmuje zrozumienie systemów ziemskich, integrację teoretycznych i praktycznych badań, holistyczne i multidyscyplinarne podejście naukowe, znaczenie skali przestrzennej i czasowej, znaczenie zrównoważonego rozwoju, badanie wykorzystania zasobów i zarządzanie środowiskiem.

BSC wyróżnieniem w zoologii

University of Johannesburg
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Luty 2020 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Licencjackie z wyróżnieniem w Zoologii

BSC w statystykach

Kwararafa University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Marzec 2020 Nigeria Wukari

Kwararafa Uniwersytet Wukari została licencjonowana jako Wukari Jubileuszu przez Narodowy uniwersytety Komisję w 2005 r. Zajęło się w marcu 2006 roku z 61 studentów jako pierwsza i jedyna wspólnota własność University w Nigerii, pierwszy uniwersytet w Taraba a drugi prywatny uniwersytet w strefie North East geopolitycznej Nigerii.

Licencjat nauk ścisłych w dziedzinie aktuarialnej

University Of Professional Studies Accra
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2019 Ghana Accra

Ogłaszane są informacje o przyszłych wnioskodawcach i ogółu społeczeństwa, że ​​obecnie otwarte jest podanie o przyjęcie na studia licencjackie studiów na uniwersytecie w roku akademickim 2017/2018.

Licencjat w stosunkach międzynarodowych i globalnych spraw

Università Cattolica del Sacro Cuore (UCSC)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Październik 2019 Włochy Milan Rome Piacenza Ghana Accra Cremona + 5 więcej

Czy jesteś zainteresowany poznawaniem różnych społeczeństw, tradycji kulturalnych i instytucji na całym świecie? Czy zastanawiasz się, dlaczego niektóre kraje są bogatsze od innych? Niektóre z nich są w pokoju i innych w stanie wojny? Czy jesteś zainteresowany w nauce, jak międzynarodowa spory mogą być rozstrzygane w spokoju? Czy chciałbyś, aby zrozumieć, w jaki sposób różne regionalne ...

Licencjata (z wyróżnieniem) stosowane w biznesie

INtel College
Ośrodek kształcenia Zaoczne 1 rok Styczeń 2020 Kenia Nairobi

Aby osiągnąć powyższe studentom wielokrotnie będą musieli wykonać następujące 6 jednostek na jeden rok studiów prowadzącego zajęcia dwa razy w tygodniu (w dni powszednie od 500pm do 8 wieczorem lub w soboty od 08am do 11 rano). 2 Jednostki będą badane za kadencji ...

BSc (Hons) Inżynieria oprogramowania

Superior Institutions of Science & Technology (SIST)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Maroko Casablanca Rabat Tangier + 2 więcej

Program ten zapewnia głębokie zrozumienie podstaw teoretycznych informacji, technologii i systemów stosowanych w nowoczesnych środowiskach biznesowych. The Pathway ma na celu rozwój wiedzy i doświadczenia w zakresie analizy, rozwoju i stosowania systemów socjotechnicznych oraz znaczenia technologii informacyjnej i informatyki w społeczeństwie. Zapewnia głębokie zrozumienie podstaw teoretycznych informacji, technologii i systemów stosowanych w nowoczesnych środowiskach biznesowych.

Bachelor Of Science In Economics (4 lata)

Africa University - Zimbabwe
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Zimbabwe Mutare

Jest to 4-letni program na pełny etat i równolegle. Program tego programu kładzie nacisk na zintegrowane podejście, dzięki któremu student zdobędzie wykształcenie podstawowe, aby rozwinąć swoją zdolność intelektualną i analityczną, jednocześnie zdobywając wiedzę i umiejętności w zakresie profesjonalnego zarządzania. W związku z tym pierwsze dwa lata będą przeznaczone głównie na kształcenie podstawowe w starszych dziedzinach matematyki, komunikacji, ekonomii i nauk humanistycznych, podczas gdy pozostałe dwa lata będą poświęcone głównie specjalistycznym przedmiotom z zakresu rachunkowości, ekonomii, marketingu, finansów, zasobów ludzkich. zarządzanie, zarządzanie ryzykiem, analiza ilościowa i zarządzanie sektorem publicznym.

Licencjat inżyniera (beng) w inżynierii komputerowej (ce)

Accra Institute Of Technology
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 4 lat(a) Otwarta rekrutacja Ghana Accra + 2 więcej

Programy inżynieryjne w AIT mają na celu wykształcenie kompetentnych absolwentów technicznych, którzy mają również wiedzę na temat procesu inżynieryjnego - w jaki sposób są zaprojektowane, wyrafinowane i wprowadzane do produkcji, biorąc pod uwagę rzeczywiste wymogi inżynieryjne i ograniczenia. Nasze programy inżynierskie kładą nacisk na projektowanie procesów inżynierskich, systemów i produktów wyjściowych.

Licencjat w psychologii

Islamic Online University
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 12 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Gambia Banjul + 1 więcej

Pomaganie innym jest bardzo promowana w islamie, a praca terapeuty lub doradcy jest bardzo korzystne dla całego społeczeństwa.

Licencjat z politologii i administracji publicznej

Igbinedion University, Okada
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Marzec 2020 Nigeria Benin City

Wydział Nauk Politycznych i Administracji Publicznej Uniwersytetu Igbinedion jako jeden z działów fundacji Uniwersytetu jest unikalny dział, że od samego początku ma na mapach różne ścieżki do doskonałości akademickiej. Posiada programy, które mają szeroki zakres, otwarte i dostępne dla wszystkich.