BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat (Bachelor of Science) jest licencjackich kierunek studiów, który zajmuje studentom trzech do pięciu lat, aby zakończyć. Podczas gdy w szkole, uczniowie wypełnić szereg kursów przygotowania do dodatkowego kształcenia lub przyszłych możliwości zawodowych.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często znany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu "Państwa ". Ponadto gromadzi ponad 310 milionów ludzi, co jest świat 's trzeci co do wielkości populacji. Obejmuje ona gęsto zaludnionych miast na rozległym przedmieściach i rozległych, obszarów niezamieszkałych i naturalnie piękne w tym samym czasie.

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor of Science in Animation, Game Art Concentration

The Los Angeles Film School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 36 miesiące Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Los Angeles

Buduj realistyczne postacie i środowiska do gier wideo. Dowiedz się, jak włączyć swoje dzieła do silników gier i ożywić swoją sztukę cyfrową za pomocą modelowania 3D, integracji silnika i animacji. Zacznij budować swoje światy marzeń dzięki naszemu programowi do gier.

Licencjat z zarządzania w zarządzaniu

Bay State College
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Październik 2019 Stany Zjednoczone Boston + 1 więcej

Niezależnie od tego, czy Twoim ostatecznym celem jest praca dla lidera branży, zarządzanie organizacją non-profit lub rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, musisz najpierw nauczyć się zarządzać. Program BS in Management w Bay State College polega na udostępnieniu narzędzi, które pomogą Ci odnieść sukces jako menedżer.

Licencjat z inżynierii chemicznej

Benedictine College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 9 semestry Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Atchison

Misją Wydziału Inżynierii Benedictine College jest zapewnienie multidyscyplinarnej edukacji inżynierskiej opartej na autentycznie katolickim fundamencie sztuk wyzwolonych. Absolwenci programu będą profesjonalistami, którzy są doskonałymi rozwiązywaczami problemów, zobowiązanymi do przestrzegania najwyższych standardów etycznych i sprawnych komunikatorów.

Bachelor of Science in Business Administration - International Business

Edinboro University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Sierpień 2020 Stany Zjednoczone Edinboro

Wyobraź sobie, jak wspinasz się po drabinie korporacji w międzynarodowej korporacji. Lub wykorzystaj swoją wiedzę do negocjacji z zagranicznymi firmami prowadzącymi interesy w USA. Zaczyna się tutaj, od naszej ścieżki międzynarodowej działalności gospodarczej. Zyskasz światową perspektywę i solidne podstawy w kluczowych dyscyplinach biznesu.

Bachelor in Biology

Waldorf University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Forest City

Studenci biologii mogą wybrać pomiędzy tytułami licencjata (Bachelor of Arts) lub Bachelor of Science (BS). Oba utwory mają ten sam rdzeń biologii i wspierają kursy z matematyki i nauk ścisłych, ale różnią się skupieniem.

Bachelor of Science w Criminal Justice

Peru State College
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone USA Online Peru + 1 więcej

Przestępca Sprawiedliwość głównych jest interdyscyplinarny program nauczania nauk społecznych, która koncentruje się na rozwoju umiejętności praktycznych i wiedzy o karierze zawodowej w dziedzinie sprawiedliwości.

Licencjat W Administracji Biznesowej

California International Business University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone San Diego

Ten 4-letni program łączy edukację biznesową z szeroko pojętą fundacją sztuk wyzwolonych. Daje to studentom umiejętności i wiedzę niezbędną do rozwoju w dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym. Program kładzie nacisk na globalną perspektywę, rozwija poczucie odpowiedzialności społecznej i rozwija umiejętności przywódcze - a jednocześnie zapewnia studentom elastyczność w realizacji ich indywidualnych zainteresowań.

Internetowy Bachelor of Science in Business Administration

Kentucky Wesleyan College
Online Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Owensboro

Bachelor of Science w Business Administration przygotowuje studentów do kariery zawodowej w biznesie i / lub studia podyplomowe. Przygotowanie to obejmuje program, który kładzie nacisk na analizę i komunikację, teorię i praktykę, zgodnie z potrzebami globalnej społeczności biznesowej. Etyka i wartości są podkreślane w programie nauczania, a także w zakresie sprawności technicznej i odpowiedzialności.

Licencjat z informatyki

Unicaf University (MW)
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat(a) Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone New York Grecja Athens Rumunia Bucharest Wielka Brytania London Egipt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauritius Port Louis Kenia Nairobi Nigeria Lagos Somalia Mogadishu Zambia Lusaka Jordania Irbid Cypr Cyprus Online + 28 więcej

W świecie napędzanym komputerami stopień magistra informatyki jest niezbędny. Obszary takie jak informatyka, bezpieczeństwo, baza danych i rozwój stron WWW zostaną zbadane. Stopień ten zapewni studentom zarówno teoretyczną, jak i praktyczną wiedzę z dziedziny informatyki, a tym samym umożliwi im pracę w sektorze przemysłowym, bankowym, handlowym i rządowym.

Bachelor of Science in Business Analytics

Saint Francis University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Sierpień 2020 Stany Zjednoczone Loretto

Analitycy biznesowi są potrzebni w prawie każdej branży. Kierunek Business Analytics w Shields School of Business uczy studentów, jak korzystać z metod, narzędzi i oprogramowania do przekształcania danych w informacje. Program koncentruje się na budowaniu umiejętności i wiedzy specjalistycznej w zakresie programowania, statystyki, zarządzania danymi oraz transformacji i wizualizacji danych.

BS w naukach inżynierskich

Wartburg College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Waverly

Obecnie pracodawcy poszukują inżynierów, którzy są kompetentni nie tylko pod względem technicznym. Szukają absolwentów, którzy potrafią skutecznie pisać i mówić, którzy są graczami zespołowymi, i którzy widzą "wielki obraz". Są to inżynierowie, z którymi jest absolwent Wartburg. W przeciwieństwie do programów uniwersyteckich, program nauk inżynierii Wartburga podkreśla szerszy kontekst niż wąska specjalizacja, w tym prawdziwa perspektywa sztuk wyzwolonych.

Licencjat z informatyki

St. Norbert College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Styczeń 2020 Stany Zjednoczone Green Bay

Informatycy tworzą i optymalizują to cyfrowe środowisko, pracując tam, gdzie przecinają się ludzie i technologia, na której polegają. Jako informatyk dążysz do elegancji w funkcji i wyglądzie, projektując innowacyjne rozwiązania programowe, które ułatwiają pracę i życie. Możesz studiować informatykę w St. Norbert College .

Bachelor of Science in Mechanical Engineering

West Virginia University
Ośrodek kształcenia 4 lat(a) Sierpień 2020 Stany Zjednoczone Morgantown

Inżynieria mechaniczna to szeroka dyscyplina techniczna. Integruje wiedzę z nauk fizycznych i matematyki w zakresie projektowania, konstrukcji i produkcji, testowania, analizy, użytkowania i działania urządzenia, konstrukcji, maszyny, procesu lub systemu w służbie ludzkości. Jego rozwój jest podobny do rozwoju branży. Nowoczesne społeczeństwo potrzebuje inżynierów mechaników, którzy mają szerokie i głębokie szkolenie z podstaw inżynierii i nauk pokrewnych i którzy rozwinęli wszechstronność w analizowaniu i rozwiązywaniu złożonych problemów. Inżynier mechanik musi nie tylko posiadać wysoki poziom profesjonalnej wiedzy, ale także doceniać wpływ rozwiązań inżynieryjnych w kontekście społecznym, w tym aspektów etycznych i ekonomicznych.

Licencjat w Environmental Science

Paul Smith's College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Paul Smiths

Studia licencjackie w Environmental Science - Uczniowie w naszym programie Environmental Science mają rzadką okazję, aby uzyskać bezpośrednie doświadczenie w badaniach terenowych w 6 milionów akrów Adirondack Park.

Bachelor of Science in Industrial Engineering

St. Ambrose University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 - 8 lat(a) Styczeń 2020 Stany Zjednoczone Davenport + 1 więcej

Niezależnie od tego, czy chcesz zmienić świat produkcji, podnieść jakość produktu dla konsumentów, czy też bezpieczeństwo pracowników, czy też nadzorować ulepszenia w miejscu pracy, St. Ambrose ma program, który prowadzi do twoich celów i nie tylko.