BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat (Bachelor of Science) jest licencjackich kierunek studiów, który zajmuje studentom trzech do pięciu lat, aby zakończyć. Podczas gdy w szkole, uczniowie wypełnić szereg kursów przygotowania do dodatkowego kształcenia lub przyszłych możliwości zawodowych.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często znany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu "Państwa ". Ponadto gromadzi ponad 310 milionów ludzi, co jest świat 's trzeci co do wielkości populacji. Obejmuje ona gęsto zaludnionych miast na rozległym przedmieściach i rozległych, obszarów niezamieszkałych i naturalnie piękne w tym samym czasie.

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor of Science w filmie

The Los Angeles Film School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 36 miesiące Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Los Angeles

Bachelor of Science w programie filmowym został zaprojektowany, aby zapewnić studentom nie tylko wiedzę i zrozumienie teorii filmu, ale również praktyczne doświadczenie w zakresie umiejętności i jednostek potrzebnych do zakwalifikowania się do stanowisk w przemyśle entry-level. Absolwenci są przygotowani do pracy w charakterze niezależnych filmowców, asystentów produkcji, redaktorzy, projektanci dźwiękowe, asystent dyrektorów, kierowników produkcji jednostkowej, dyrektorów artystycznych, edytorów wideo, techników oświetleniowych, asystenci reżysera, redaktorzy dialogu i wiele innych stanowisk w branży filmowej i wideo ,

BSc w finansach

Benedictine College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 8 semestry Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Atchison

Podstawowym celem School of Business jest przygotowanie studentów do udanych i satysfakcjonujących karier w tradycyjnych zawodach biznesowych, tworząc silne podstawy zarządzania i ról wykonawczych oraz obowiązków.

Bachelor in Biology

Waldorf University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Forest City

Studenci biologii mogą wybrać pomiędzy tytułami licencjata (Bachelor of Arts) lub Bachelor of Science (BS). Oba utwory mają ten sam rdzeń biologii i wspierają kursy z matematyki i nauk ścisłych, ale różnią się skupieniem.

Licencjat nauk ścisłych w zakresie mody handlowej z koncentracją na projektowaniu mody

Bay State College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Boston

Ten program to miejsce, w którym design spotyka się z biznesem. Każdego sezonu projektanci mody prezentują swoje najnowsze kreacje, z których część sprawia, że z pasów startowych można przechowywać regały na całym świecie. Zadaniem menedżera ds. Towarów jest wybór najlepszych z tych wzorów, mieszanie i dopasowywanie kolorów, rozmiarów i sylwetek, aby zapewnić klientom to, czego chcą, za cenę, którą są gotowi zapłacić.

Licencjat z informatyki

Unicaf University (MW)
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat(a) Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone New York Grecja Athens Rumunia Bucharest Wielka Brytania London Egipt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauritius Port Louis Kenia Nairobi Nigeria Lagos Somalia Mogadishu Zambia Lusaka Jordania Irbid Cypr Cyprus Online + 28 więcej

W świecie napędzanym komputerami stopień magistra informatyki jest niezbędny. Obszary takie jak informatyka, bezpieczeństwo, baza danych i rozwój stron WWW zostaną zbadane. Stopień ten zapewni studentom zarówno teoretyczną, jak i praktyczną wiedzę z dziedziny informatyki, a tym samym umożliwi im pracę w sektorze przemysłowym, bankowym, handlowym i rządowym.

Licencjat W Administracji Biznesowej

California International Business University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone San Diego

Ten 4-letni program łączy edukację biznesową z szeroko pojętą fundacją sztuk wyzwolonych. Daje to studentom umiejętności i wiedzę niezbędną do rozwoju w dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym. Program kładzie nacisk na globalną perspektywę, rozwija poczucie odpowiedzialności społecznej i rozwija umiejętności przywódcze - a jednocześnie zapewnia studentom elastyczność w realizacji ich indywidualnych zainteresowań.

Internetowy Bachelor of Science in Psychology

Kentucky Wesleyan College
Online Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Owensboro

Program studiów magisterskich Bachelor of Science in Psychology zapewnia studentom wiedzę na temat ludzkich zachowań, która jest nieoceniona w każdej karierze. Studenci uczą się o aspektach swoich i innych, takich jak osobowość, percepcja, emocje, motywacja, procesy myślowe, rozwój dziecka i zaburzenia psychiczne. Licencjat z psychologii jest dobrym przygotowaniem do kariery w takich dziedzinach jak biznes, prawo i praca socjalna. Magister psychologii zapewnia także studentom doskonałe przygotowanie do ubiegania się o przyjęcie do szkoły podyplomowej z psychologii, a ostatecznie staje się praktykującym psychologiem.

Bachelor of Science in Computer Science

College of Saint Rose
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Albany

By na kierunku Informatyki, zyskasz umiejętności do Excela w wielu sektorach przemysłu high-tech.

Bachelor in Marketing

Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Madison Teaneck + 1 więcej

Nasz program studiów marketingowych ma na celu przygotowanie Cię do kariery w sprzedaży, sprzedaży detalicznej, reklamie, zarządzaniu produktem, marketingu bezpośrednim i badaniach. Ćwiczenia, projekty i staże umożliwiają zapoznanie się z zasadami i praktykami w zakresie badań, marketingu międzynarodowego, zachowań konsumenckich i komunikacji. Możesz wybrać kursy w obszarach związanych z karierą, takich jak marketing sportowy i eventowy, public relations i marketing cyfrowy, aby wymienić tylko kilka.

Bachelor of Science in Industrial Engineering

St. Ambrose University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 - 8 lat(a) Styczeń 2020 Stany Zjednoczone Davenport + 1 więcej

Niezależnie od tego, czy chcesz zmienić świat produkcji, podnieść jakość produktu dla konsumentów, czy też bezpieczeństwo pracowników, czy też nadzorować ulepszenia w miejscu pracy, St. Ambrose ma program, który prowadzi do twoich celów i nie tylko.

BSc w biznesie międzynarodowym

Schiller International University - Florida, Heidelberg, Madrid, Paris
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2019 Francja Paris Niemcy Heidelberg Hiszpania Madrid Stany Zjednoczone Tampa + 5 więcej

Wraz z szybką globalizacją biznesu firmy muszą rozszerzać działalność na arenie międzynarodowej, aby pozostać konkurencyjną. Program Bachelor of Science in International Business zapewnia podstawowe umiejętności, praktyki i specjalizację dla studentów poszukujących przyszłości jako międzynarodowych biznesmenów.

Licencjat turystyka

Paul Smith's College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Paul Smiths

Bachelor in Hotel, Resort and Tourism Management - Ten program jest dla studentów, którzy aspirują do liderów branży lub przedsiębiorcy. Możesz być generalnym menedżerem hotel, ośrodek, kasyna lub klubu; dyrektor marketingu w organizacji hotelarskiej; deweloper nieruchomości; lub właściciela nieruchomości.

Bachelor of Science in Civil Engineering

West Virginia University
Ośrodek kształcenia 4 lat(a) Sierpień 2019 Stany Zjednoczone Morgantown

Inżynieria lądowa historycznie obejmowała wszystkie wysiłki inżynieryjne potrzebne do zapewnienia infrastruktury dla funkcjonowania społeczeństwa. Ze względu na pochodzenie i historię inżynieria lądowa nadal obejmuje wiele różnych obszarów technologicznych.

Bachelor of Science w dziedzinie animacji komputerowej

Full Sail University
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 20 - 29 miesiące Styczeń 2020 Stany Zjednoczone Winter Park + 2 więcej

Czy to wdrożenie ogromne sceny zbiorowe w filmie, produkty do korekcji kolorów reklamie telewizyjnej, lub tworząc rozległe krajobrazy zawodnicy podróżują przez w grze wideo, artyści za pomocą grafiki komputerowej w niemal każdym aspekcie przemysłu rozrywkowego.

Bachelor of Science in Geosciences

Mansfield University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Sierpień 2019 Stany Zjednoczone Mansfield

Nasze BS w Geosciences zapewnia absolwentom szeroką edukację na temat zagadnień z zakresu geologii, a ponadto daje studentom możliwość skupienia się na konkretnym obszarze zainteresowań, wybierając jedną z pięciu koncentracji.