Filter
Bachelor of Science
Austria Krems an der Donau Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Austria kawalerów oferty.

Instytucji akademickich na całym świecie oferują licencjat lub Bachelor of Science. Ten popularny licencjat jest pomocne w przygotowaniu studentów do pracy lub dla zaawansowanych programów studiów. Średnia licencjat trwa od trzech do pięciu lat.

Jeśli myślisz o promowaniu swojej edukacji w instytucji, gdzie akademickiej jest przestrzegane, a następnie Austria oferuje najlepsze miejsce. Instytucje te są oparte na badaniach naukowych umożliwiając studentom uzyskać pomysły jak rozwiązać realne problemy życiowe.

Krems to piękne miasto w Austrii. Jest piątym co do wielkości, to gościł kilka znaczących ośrodków kształcenia takich jak Danube University Krems, IMC Fachhochschule Krems i wiele innych instytutów technicznych.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Austria. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Austria tutaj.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Karl Landsteiner University of Health Sciences

Bachelor w programie Psychologia zorientowana modelu w Bolonii i spełnia wymagania określone w § 7 pkt. 1 pkt 2 Ustawy austriackie psychologów, 2013. Łączy psychologiczny ... [+]

Bachelor w programie Psychologia zorientowana modelu w Bolonii i spełnia wymagania określone w § 7 pkt. 1 pkt 2 Ustawy austriackie psychologów, 2013.

Łączy psychologicznych i psychospołecznych dziedzin zastosowań opartych na praktyce naukowo oparte. Studenci uczą się istotne podwaliny badań empirycznych. nabywają podstawową wiedzę we wszystkich głównych gałęzi psychologii jak rozwój, grupy społecznej lub neuropsychologii. Opierając się na tym fundamencie składającej się z wiedzą teoretyczną, psychologicznych kompetencji działania i kluczowych kwalifikacji do opieki nad ludźmi być dalej rozwijane, które są szczególnie istotne dla późniejszym życiu zawodowym.... [-]

Austria Krems an der Donau
Październik 2019
Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
6 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IMC University of Applied Sciences Krems

Program studiów licencjackich Applied Chemistry przygotowuje studentów do wyzwań stawianych przez przemysł 4.0 w przemyśle chemicznym. ... [+]

Umiejętności Perfekt dla dzisiejszego przemysłu chemicznego

Czy postrzegasz recykling odpadów i ponowne użycie jako ważne kwestie? Może interesuje Cię rozwój nowych aktywnych substancji w przemyśle farmaceutycznym? Szybkie postępy technologiczne i nadejście Przemysłu 4.0 oznaczają, że dzisiejsi specjaliści z branży chemicznej wymagają dodatkowych umiejętności. Dogłębna wiedza z zakresu chemii jest nadal niezbędna, ale pracodawcy oczekują również specjalistycznej wiedzy w zakresie analizy procesów i zarządzania procesami dzięki szerszemu zastosowaniu sieciowych systemów informatycznych.

Treści merytorycznePodstawy nauk przyrodniczychSpecjalizacja w chemiiMetody, narzędzia i zastosowanie przemysłoweSzkolenie praktyczneObieralne: analiza instrumentalna i chemometria / chemia organiczna i farmaceutycznaNa pierwszy rzut okaCzas trwania: 3 lata / 6 semestrówFormat: pełny etatJęzyk nauczania: angielskiStopień akademicki: Bachelor of Science in Engineering (BSc)Spożycie: co roku, co roku we wrześniuOpłaty za studia: za semestr 363,36 EUR dla obywateli UE / EOG, 4900 EUR dla obywateli spoza UE / EOG... [-]
Austria Krems an der Donau
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku