BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat (Bachelor of Science) to stopień naukowy, który łączy ogólne zajęć w specjalistycznych zajęciach przygotowujących studentów w wiedzę i umiejętności, aby rozpocząć karierę. Dyplom można zdobyć na wiele tematów i trwa średnio cztery lata, aby zakończyć.

 

Studenci, którzy ukończą część ich stopnia w Azji rosną w liczbach. Obecnie, w drugim i trzecim co do wielkości gospodarki są w Azji. Bez ograniczeń, uczniowie opisali swój czas w Azji jak najlepsze doświadczenia ich życia. Dziś, trzy z czterech krajów świata najbardziej zaludnionych są w Azji: Chiny, Indie i Indonezja.

Wyniki wyszukiwania Filter

BSc w programie studiów dyplomowych (BSFS)

Georgetown University Qatar
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Katar Doha

Założona w 1919 roku Szkoła Służby Zagranicznej Georgetown (SFS) starała się uczyć studentów o problemach globalnych i przygotowywać ich do życia w służbie - w biznesie, administracji lub agencji humanitarnej. Dziś Szkoła Służby Zagranicznej oferuje studentom zarówno w Waszyngtonie, jak i w Doha, Katar, interdyscyplinarny program studiów licencjackich oparty na edukacji artystycznej.

BSc (Hons) w księgowości i finansach

Cromwell UK International Education
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Zjednoczone Emiraty Arabskie Ajman

BSc (Hons) w zakresie rachunkowości i finansów wyposaży studentów do pracy w zawodzie finansistów, specjalizujących się w finansach korporacyjnych i obszarach pokrewnych, takich jak analiza kapitału własnego, handel instrumentami pochodnymi lub obrót dewizami.

Bsc i systemów informacyjnych

Synergy University Dubai
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai

Zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników IT jest jednym z najsilniejszych w dzisiejszym świecie. Uniwersytet daje możliwość wstępu do wiodących międzynarodowych organizacji IT dla swoich studentów, zapewniając najbardziej wiodącą wiedzę. Dołącz do programu i zdobądź bezcenne umiejętności w zakresie opracowywania i projektowania systemów informacyjnych i oprogramowania.

Licencjat z informatyki

Unicaf University (MW)
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat(a) Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone New York Grecja Athens Rumunia Bucharest Wielka Brytania London Egipt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauritius Port Louis Kenia Nairobi Nigeria Lagos Somalia Mogadishu Zambia Lusaka Jordania Irbid Cypr Cyprus Online + 28 więcej

W świecie napędzanym komputerami stopień magistra informatyki jest niezbędny. Obszary takie jak informatyka, bezpieczeństwo, baza danych i rozwój stron WWW zostaną zbadane. Stopień ten zapewni studentom zarówno teoretyczną, jak i praktyczną wiedzę z dziedziny informatyki, a tym samym umożliwi im pracę w sektorze przemysłowym, bankowym, handlowym i rządowym.

Bachelor of Science (Honours) w zakresie nauk o żywności i bezpieczeństwa

Technological and Higher Education Institute of Hong Kong
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Hongkong Hong Kong

Program ten ma na celu wyposażenie absolwentów zarówno w wiedzę teoretyczną, jak i praktyczne umiejętności w zakresie nauki o żywności i bezpieczeństwa (takie jak chemia żywnościowa, nauki o żywieniu, mikrobiologia, inżynieria żywności, zarządzanie bezpieczeństwem żywności), które mogą pracować w przemyśle spożywczym i promować bezpieczeństwo żywności w społeczeństwo. Mogłyby one pomóc im skutecznie działać w przemyśle spożywczym, żywieniowym i gastronomicznym oraz rozwiązywać problemy związane z nauką o żywności i bezpieczeństwem. Zapewni także uczniom ogólne umiejętności zarządzania, aby skutecznie funkcjonować jako superwizorzy i menedżerowie w miarę postępów w karierze.

BSc in Electrical Engineering (Komunikacja)

The British University in Egypt
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Egipt Cairo

Misja Programu Inżynierii Elektrycznej ma na celu zapewnienie programów edukacyjnych studiów licencjackich i magisterskich z podstawowymi umiejętnościami elektrotechnicznymi.

Bachelor of Science in Aviation Management

Modern College of Business and Science
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Lipiec 2019 Oman Muscat

Celem Programu Bachelor w Aviation Management jest przygotowanie studentów do pracy w zarządzaniu liniami lotniczymi i ich działalności na lotniskach, od operacji naziemnych i pasażerskich po wysyłkę lotniczą. Studenci zapoznają się również z zarządzaniem terminalami, operacjami na ziemi i marketingiem lotniczym. W ostatnim roku studenci zdobywają doświadczenie zawodowe na stażu z liniami lotniczymi i pracują nad ostatecznym projektem związanym z ich studiami.

BSc (Hons) International Hospitality Management

British University Vietnam
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Wietnam Hanoi Ecopark Township + 1 więcej

Program ma zapewnić studentom techniczne i umiejętności zarządzania wymagane do udanej kariery w branży hotelarsko-gastronomicznej. Program koncentruje się na kluczowych kompetencjach związanych z działalnością hotelarską, komunikacją i relacjami międzyludzkimi.

Program BEng (z wyróżnieniem) w inżynierii produktowej i przemysłowej

The Hong Kong Polytechnic University Department of Industrial and Systems Engineering
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Hongkong Hong Kong

Aby sprostać potrzebom studentów i społeczeństwa, program ten został opracowany w celu wyposażenia studentów w specjalistyczne umiejętności w zakresie projektowania i rozwoju produktów, marketingu, kontroli procesów i optymalizacji w złożonych organizacjach i przedsiębiorstwach, w kontekście globalnym. W ramach programu przyjęto zintegrowane i oparte na problemach podejście do nauczania i uczenia się, które pomaga uczniom rozwijać ich wiedzę inżynierską, a także komunikację, umiejętności gry zespołowej, umiejętności zarządzania i uczenia się. Absolwenci są w stanie odgrywać wiodące role w branży dzięki dobrze wyważonej edukacji i praktycznym szkoleniom. Nabyte umiejętności nie tylko poprawiają dzisiejsze systemy, ale również tworzą lepsze na jutro.

Bachelor of Social Sciences (Hons) w rządzie

Hong Kong Baptist University - Faculty of Social Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Hongkong Hong Kong

Program BSocSc (Hons) in Government and International Studies ma na celu zapewnienie programu studiów, który zapewni studentom solidną znajomość różnych obszarów nauk politycznych. Obejmują one socjologię polityczną (w tym instytucje polityczne, kulturę polityczną i zachowania polityczne), rząd i kształtowanie polityki publicznej, stosunki międzynarodowe i ekonomię polityczną, teorię polityczną i myśl polityczną oraz metodologię polityczną.

Bachelor of Science (Hons) Maritime Business

Meritus University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Malezja Kuala Lumpur

Po ukończeniu studiów studenci otrzymują dodatkowe świadectwo kwalifikacji zawodowych (PQE) od Charted Institute of Logistic and Transport Malaysia (CILTM) oraz certyfikat członkowski MILT.

Bachelor of Science in Information Systems

Manipal Academy of Higher Education Dubai
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai

Trzyletni program studiów licencjackich w zakresie systemów informatycznych i zarządzania (ISM) przygotowuje nową generację menedżerów technologii do kierowania przedsiębiorstwami w innowacyjny sposób. Program ISM został opracowany w oparciu o program mieszanej technologii biznesowej. W ramach tego programu uczniowie rozwijają lepsze planowanie, zarządzanie i umiejętności techniczne niezbędne do prowadzenia dobrze prosperującej organizacji w dzisiejszym złożonym cyfrowym świecie.

Licencjat z informatyki

German University of Technology in Oman
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 7 semestry Wrzesień 2019 Oman Muscat

Informatyka (CS) dotyczy wszystkich naukowych i praktycznych aspektów przetwarzania informacji i przetwarzania. Studenci informatyki poznają teoretyczne podstawy pola wraz z praktycznymi technikami ich implementacji, w szczególności projektowaniem systemów obliczeniowych.

Bachelor of Business Administration - Zarządzanie biznesem linii lotniczych

Stamford International University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 42 miesiące Lipiec 2019 Tajlandia Bangkok Hua Hin + 1 więcej

Interesuje się ekscytującym i ekscytującym światem podróży międzynarodowych? Program Stamford's Airline Business Management obejmuje wszystko od 0 do 40 000 stóp.

Bachelor of Science (Honours) w dziedzinie informatyki (doładowanie)

Informatics Academy
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 12 - 16 miesiące Wrzesień 2019 Singapur Singapore + 1 więcej

Studenci kończący program poznają podstawowe zasady informatyki, takie jak teoretyczne podstawy programowania i otrzymają liczne możliwości zastosowania tych zasad w odpowiednich kontekstach społecznych i biznesowych.