BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat (Bachelor of Science) to stopień naukowy, który łączy ogólne zajęć w specjalistycznych zajęciach przygotowujących studentów w wiedzę i umiejętności, aby rozpocząć karierę. Dyplom można zdobyć na wiele tematów i trwa średnio cztery lata, aby zakończyć.

 

Studenci, którzy ukończą część ich stopnia w Azji rosną w liczbach. Obecnie, w drugim i trzecim co do wielkości gospodarki są w Azji. Bez ograniczeń, uczniowie opisali swój czas w Azji jak najlepsze doświadczenia ich życia. Dziś, trzy z czterech krajów świata najbardziej zaludnionych są w Azji: Chiny, Indie i Indonezja.

Wyniki wyszukiwania Filter

BSc w programie studiów dyplomowych (BSFS)

Georgetown University Qatar
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Katar Doha

Założona w 1919 roku Szkoła Służby Zagranicznej Georgetown (SFS) starała się uczyć studentów o problemach globalnych i przygotowywać ich do życia w służbie - w biznesie, administracji lub agencji humanitarnej. Dziś Szkoła Służby Zagranicznej oferuje studentom zarówno w Waszyngtonie, jak i w Doha, Katar, interdyscyplinarny program studiów licencjackich oparty na edukacji artystycznej.

Bachelor of Science in Aviation Management

Modern College of Business and Science
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Oman Muscat

Celem Programu Bachelor w Aviation Management jest przygotowanie studentów do pracy w zarządzaniu liniami lotniczymi i ich działalności na lotniskach, od operacji naziemnych i pasażerskich po wysyłkę lotniczą. Studenci zapoznają się również z zarządzaniem terminalami, operacjami na ziemi i marketingiem lotniczym. W ostatnim roku studenci zdobywają doświadczenie zawodowe na stażu z liniami lotniczymi i pracują nad ostatecznym projektem związanym z ich studiami.

Bachelor of Science (Honours) w zakresie nauk o żywności i bezpieczeństwa

Technological and Higher Education Institute of Hong Kong
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Hongkong Hong Kong

Program ten ma na celu wyposażenie absolwentów zarówno w wiedzę teoretyczną, jak i praktyczne umiejętności w zakresie nauki o żywności i bezpieczeństwa (takie jak chemia żywnościowa, nauki o żywieniu, mikrobiologia, inżynieria żywności, zarządzanie bezpieczeństwem żywności), które mogą pracować w przemyśle spożywczym i promować bezpieczeństwo żywności w społeczeństwo. Mogłyby one pomóc im skutecznie działać w przemyśle spożywczym, żywieniowym i gastronomicznym oraz rozwiązywać problemy związane z nauką o żywności i bezpieczeństwem. Zapewni także uczniom ogólne umiejętności zarządzania, aby skutecznie funkcjonować jako superwizorzy i menedżerowie w miarę postępów w karierze.

Licencjat z informatyki

Unicaf University (MW)
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat(a) Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone New York Grecja Athens Rumunia Bucharest Wielka Brytania London Egipt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauritius Port Louis Kenia Nairobi Nigeria Lagos Somalia Mogadishu Zambia Lusaka Jordania Irbid Cypr Cyprus Online + 28 więcej

W świecie napędzanym komputerami stopień magistra informatyki jest niezbędny. Obszary takie jak informatyka, bezpieczeństwo, baza danych i rozwój stron WWW zostaną zbadane. Stopień ten zapewni studentom zarówno teoretyczną, jak i praktyczną wiedzę z dziedziny informatyki, a tym samym umożliwi im pracę w sektorze przemysłowym, bankowym, handlowym i rządowym.

BSc in Mechanical Engineering

The British University in Egypt
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Egipt Cairo

Misja programu ma umożliwić uczniom wykonywanie zadań związanych z inżynierią mechaniczną zgodnie z międzynarodowymi standardami przy wysokim poziomie wiedzy, zrozumienia, długotrwałych umiejętności i profesjonalnego podejścia.

Bachelor of Science in Finance

Zayed University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Zjednoczone Emiraty Arabskie Mohammed Bin Zayed City Dubai + 1 więcej

Licencjat z finansów przygotowuje studentów w trzech obszarach: Corporate Finance, Inwestycje oraz Islamska Bankowość i Finanse.

BSc (Hons) Bankowość i finanse

British University Vietnam
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Wietnam Hanoi Ecopark Township + 1 więcej

Program został opracowany przez akademików w London School of Economics and Political Science (LSE), uznawanej za międzynarodowe centrum doskonałości akademickiej i innowacji w naukach społecznych, aby zapewnić dokładne zrozumienie sposobów działania pośredników finansowych i instytucji finansowych, oraz struktura i funkcjonowanie rynków finansowych

BSc (Hons) w informatyce

Gulf College Oman
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Oman Seeb

Kluczowym elementem programu „Nauki obliczeniowe” jest stopień wyboru oferowany studentom. W miarę jak uczniowie przechodzą przez ten stopień, coraz częściej biorą odpowiedzialność za własne uczenie się, decydując, które tematy studiować (z zatwierdzonej listy specjalizacji komputerowych) i wybierając moduły wspierające ich obszar zainteresowań. Wymaga to od uczniów aktywnego udziału w podejmowaniu decyzji na temat ich stopnia i podjęcia decyzji o ich karierze podyplomowej.

Bachelor of Science (Hons) Maritime Business

Meritus University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Malezja Kuala Lumpur

Po ukończeniu studiów studenci otrzymują dodatkowe świadectwo kwalifikacji zawodowych (PQE) od Charted Institute of Logistic and Transport Malaysia (CILTM) oraz certyfikat członkowski MILT.

BS w finansach

George Mason University Korea
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Marzec 2020 Korea Południowa Incheon

Stopień Finanse (FNAN) przygotowuje studentów do kariery zawodowej, zapewniając solidne podstawy w zasadach niezbędnych do podejmowania decyzji operacyjnych dla organizacji i analizy rynku finansowego. Szkolimy nasze główne firmy finansowe, aby rozumieć i oceniać ryzyko oraz zarządzać nim. Ponadto uczniowie uczą się przeprowadzać i skutecznie przedstawiać analizy finansowe i badania, wyceniając złożone projekty, aktywa, papiery wartościowe i firmy. Specjaliści z branży finansowej badają relacje między inwestorami, firmami, instytucjami finansowymi, rynkami i organami nadzoru. Studenci specjalizujący się w finansach mają wyjątkową okazję do konkurowania na poziomie globalnym, jak również regionalnym, za wyjątkowe i różnorodne oferty pracy, w tym rząd (Departament Skarbu USA i Rada Gubernatorów), duże korporacje finansowe (Fannie Mae i Freddie Mac), organizacje międzynarodowe ( Bank Światowy i MFW) oraz inne kariery związane z finansami.

Program BEng (z wyróżnieniem) w inżynierii produktowej i przemysłowej

The Hong Kong Polytechnic University Department of Industrial and Systems Engineering
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Hongkong Hong Kong

Aby sprostać potrzebom studentów i społeczeństwa, program ten został opracowany w celu wyposażenia studentów w specjalistyczne umiejętności w zakresie projektowania i rozwoju produktów, marketingu, kontroli procesów i optymalizacji w złożonych organizacjach i przedsiębiorstwach, w kontekście globalnym. W ramach programu przyjęto zintegrowane i oparte na problemach podejście do nauczania i uczenia się, które pomaga uczniom rozwijać ich wiedzę inżynierską, a także komunikację, umiejętności gry zespołowej, umiejętności zarządzania i uczenia się. Absolwenci są w stanie odgrywać wiodące role w branży dzięki dobrze wyważonej edukacji i praktycznym szkoleniom. Nabyte umiejętności nie tylko poprawiają dzisiejsze systemy, ale również tworzą lepsze na jutro.

BSc (Hons) Psychology

University of Central Lancashire - Cyprus
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Październik 2019 Cypr Larnaca

Kurs BSc (Hons) Psychology oferuje wiedzę teoretyczną i praktyczne zastosowanie psychologii w rzeczywistych problemach. Uczniowie poznają umysł i zachowanie, umożliwiając im zrozumienie sposobu, w jaki ludzie działają, reagują i wchodzą w interakcje. Będą rozważać role mózgu i układu nerwowego w zachowaniu, percepcji, nastroju i pamięci.

Bachelor of Social Sciences (Hons) w rządzie

Hong Kong Baptist University - Faculty of Social Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Hongkong Hong Kong

Program BSocSc (Hons) in Government and International Studies ma na celu zapewnienie programu studiów, który zapewni studentom solidną znajomość różnych obszarów nauk politycznych. Obejmują one socjologię polityczną (w tym instytucje polityczne, kulturę polityczną i zachowania polityczne), rząd i kształtowanie polityki publicznej, stosunki międzynarodowe i ekonomię polityczną, teorię polityczną i myśl polityczną oraz metodologię polityczną.

Bachelor of Science in Information and Communication Technology

Rangsit University International College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Styczeń 2020 Tajlandia Lak Hok

Program informacyjno-komunikacyjny (ICT) stanowi wyzwanie dla umysłów uczniów, ucząc ich, jak znajdować, przetwarzać, przyswajać i wykorzystywać ogromne ilości informacji, które istnieją w dzisiejszym zglobalizowanym świecie.

Bachelor of Science (Honours) w dziedzinie informatyki (doładowanie)

Informatics Academy
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 12 - 16 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Singapur Singapore + 1 więcej

Studenci kończący program poznają podstawowe zasady informatyki, takie jak teoretyczne podstawy programowania i otrzymają liczne możliwości zastosowania tych zasad w odpowiednich kontekstach społecznych i biznesowych.