BACHELORSTUDIES.PL

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Chiny kawalerów oferty.

Uczniowie, którzy zdobędą licencjat (Bachelor of Science) mają możliwość rozpoczęcia kariery w wybranej dziedzinie studiów. BSC w obu polach związane z nauką, a nie nauki można zdobyć w szkołach na całym świecie.

Ministerstwo edukacji prowadzi edukację w Chinach. Rząd często zapewnia częściowe finansowanie dla szkolnictwa wyższego w uczelniach technicznych, jak i publicznym. Chiński rząd opracował również przedmiotem nauczania, które pozwala ci studenci z umiejętności zawodowych, aby pielęgnować swoje talenty.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Chiny. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Chiny tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor of Science Materials Science and Engineering

Guangdong Technion Israel Institute Of Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Shantou

Wraz z szybkim rozwojem nauki i technologii, nowe technologie, nowe produkty i nowe technologie coraz bardziej silne zapotrzebowanie nowych materiałów, które również przyczyniły się do szybkiego rozwoju nowoczesnej nauki i technologii materiałowej. specjalistyczne materiały naukowe i inżynieryjne do treningu z możliwością rozwijania nowych technologii potrzebnych do zaawansowanego inżyniera materiałów przemysłowych do celu, a jego perspektywy są jasne.

Biotechnologia Bachelor of Science

Guangdong Technion Israel Institute Of Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Shantou

Studenci mają możliwość uczestniczenia w biotechnologii i inżynierii żywności dwa obszary pracy, jest technika i technologia z zakresu nauk przyrodniczych, nauk biologicznych, zwłaszcza w połączeniu specjalność biotechnologia. materiał biologiczny jest wspólne tematy badawcze inżynierii żywności i biotechnologii, która stanowi podstawę dwóch obszarach podstawy programowej łączenia.

Bachelor of Science w Inżynierii i Technologii Chemicznej

Guangdong Technion Israel Institute Of Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Shantou

Niezliczone potrzeby współczesnego życia jest wytwarzane przez przemysł chemiczny, inżynierowie chemicy odgrywają kluczową rolę w tym procesie. Chemical Engineers odpowiedzialne za różne techniki chemiczne, włączając w to proces od początkowej w celu zakończenia całego procesu produkcyjnego: ENERGY (elektrownie, energię odnawialną, energia słoneczna ...), wodą (do odsalania wody, obróbki ścieków), polimer, mikroelektronicznego nanotechnologia, farmaceutyki i biotechnologii, ochrony środowiska i jakości.

BSC technologii (z wyróżnieniem) mediów cyfrowych

Birmingham Institute of Fashion and Creative Arts
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Birmingham Chiny Wuhan + 2 więcej

Cyfrowa technologia multimedialna, aby rozwijać umiejętności absolwentów różnych odpowiedzialności przekrojowym; przekazanie studentom niezbędnej wiedzy, aby mógł on projektowania, opracowywania treści multimedialnych oraz

BSc (Hons) Computer Science

The University of Nottingham Ningbo China
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Ningbo

Bachelor of Science w dziedzinie chemii (międzynarodowa)

Wenzhou University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Wenzhou

Program Chemia (International), Oferowane przez Kolegium Chemii i Inżynierii Materiałowej Wenzhou University, ma na celu kultywowanie zarządzania i aplikacji talenty i wychowawców w dziedzinie chemii, którzy są zainteresowani w opanowywaniu chińskim, znane z kultury chińskiej, jak również zależy na międzynarodowej komunikacji i współpracy.

bsc jakości żywności i bezpieczeństwa

China Pharmaceutical University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Nanjing Shanghai + 1 więcej

Cel: Program ten zawiera analizę teorii i umiejętności eksperymentalnych w takich dziedzinach jak chemia, farmacja, nauki i inżynierii żywności, bezpieczeństwa i higieny żywności, jakość żywności

BS Psychology

Webster Leiden Campus- Webster University USA
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Leiden Chiny Shanghai Szwajcaria Geneva Beijing Wielka Brytania London + 7 więcej

Bachelor of Science (BS) w psychologii ma na celu dostarczenie kontekstów biologicznych, poznawczych, osobowościowych i społecznych dla zrozumienia zachowania jednostek przez cały okres ich życia.

Program podwójnych stopni prowadzących do nagrody BSc. (Hons) Business Studies (Wielka Brytania) - Business Management (Chiny)

Dongbei University of Finance & Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Dalian

Po trzech latach nauki w DUFE studenci mogą wybrać studia na Uniwersytecie Ulsterskim w Wielkiej Brytanii na roczne studia. Jeśli nasi uczniowie przejdą wszystkie kursy i spełnią wymagania obu uczelni w zakresie ukończenia studiów, studenci mogą uzyskać dwa tytuły licencjata z DUFE i Ulster University, a także zdobyć doświadczenie w nauce zarówno w Chinach, jak iw Europie.

Licencjat z zarządzania finansami

Dongbei University of Finance & Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Dalian

Ten program zapewnia zrozumienie zarządzania finansami i koncentruje się na tematach integralnych w zarządzaniu. Naucz się terminów finansowych związanych z efektywnym działaniem organizacji. Porozmawiaj o tym, jak śledzić dochody i wydatki w konkretnych programach, aby spełnić oczekiwania. Rola zarządu, pracowników i komitetów jest uwzględniona. Zapoznaj się ze standardami doskonałości dla organizacji i poznaj sprawozdania finansowe, budżetowanie i przetrwanie audytu. Uczestnicy zyskają zrozumienie szerszej sfery finansowej - miejsca pracy lub wolontariatu.

BSc w zarządzaniu turystyką

Dongbei University of Finance & Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Dalian

Turystyka jest przemysłem rozwijającym się i jest w stanie zapewnić znaczący wkład gospodarczy w społeczeństwo. Zgodnie z prognozami UNWTO do 2020 roku przybywa 1,6 miliarda osób przybywających z zagranicy, otrzymując 2 biliony USD. Aby zaspokoić ten wielki trend, GIME oferuje tytuł licencjata w dziedzinie zarządzania turystyką. Celem tego programu jest podniesienie umiejętności teoretycznych i praktycznych studentów, umożliwiając im profesjonalną pracę w branży turystycznej i hotelarskiej.

BSc w zarządzaniu przedsiębiorstwem

Dongbei University of Finance & Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Dalian

Globalny Instytut Zarządzania

BSc Matematyka i Matematyka Stosowana (Aktywacja)

Xi'an Jiaotong-Liverpool University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Suzhou

Matematyka i matematyka stosowana (nauka aktuarialna) zaprasza studentów, którzy są zainteresowani wykorzystaniem narzędzi matematycznych do rozwiązywania rzeczywistych problemów związanych z ryzykiem i niepewnością. Nauki aktuarialne nie tylko podkreślają, że studenci powinni studiować teorię wiedzy zawodowej z zakresu matematyki, statystyki, ekonomii, finansów, zarządzania finansami itp., Ale także wymaga od uczniów, aby spojrzeli na problem z kompleksowej i obiektywnej perspektywy, z jednolitą, całościową i rozwojową perspektywą. Traktuj produkty finansowe i powiązane usługi.

BSc Bioinformatyka

Xi'an Jiaotong-Liverpool University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Suzhou

Bioinformatyka jest rozwijającą się interdyscyplinarną dziedziną o dużym popycie rynkowym w Chinach, szczególnie za granicą. Program Bioinformatyki 西交利物浦大学 ma na celu zapewnienie uczniom kompleksowego szkolenia z zakresu informatyki i bioinformatyki, aby rozwijać absolwentów, którzy mogą interpretować informacje genetyczne z perspektywy nauk obliczeniowych i nauk biologicznych.

BSc Economics & Finance

Xi'an Jiaotong-Liverpool University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Suzhou

Ekonomia i finanse zostały ustanowione w roku szkolnym 2014-15 i łączą najlepsze kierunki w ekonomii i finansach z podstawowymi przedmiotami z ekonomii i finansów. Studenci uczą się kursów ekonomicznych, jednocześnie wzmacniając swoje kursy finansowe, koncentrując się na badaniach finansowych, w tym rynkach kapitałowych, decyzjach inwestycyjnych i prawie spółek w sektorze finansowym oraz ucząc podstawowych zasad rachunkowości, finansów i rachunkowości zarządczej. Bardzo ważne jest, aby uczniowie zrozumieli, jak działa firma.