$close

Filtry

Zobacz wyniki

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

BSC lub Bachelor of Science jest licencjat, które zwykle trwa trzy do pięciu lat. Podczas tego kierunku studiów, studenci mogą uczyć się ogólnych i specjalistycznych umiejętności, które są przydatne dla przyszłych możliwości kształcenia i pracy. ekonomia finansowa dotyczy wpływu kapitału w dziedzinie ekonomii i decyzji finansowych dokonywanych w określonych warunkach gospodarczy… Czytaj więcej

BSC lub Bachelor of Science jest licencjat, które zwykle trwa trzy do pięciu lat. Podczas tego kierunku studiów, studenci mogą uczyć się ogólnych i specjalistycznych umiejętności, które są przydatne dla przyszłych możliwości kształcenia i pracy.

ekonomia finansowa dotyczy wpływu kapitału w dziedzinie ekonomii i decyzji finansowych dokonywanych w określonych warunkach gospodarczych. Ci, którzy studiują ekonomię finansowych nauczyć się zarządzać ryzykiem finansowym przy inwestowaniu, jak właściwie ocenić na giełdzie i jak określić opłacalność inwestycji.

Malezja jest monarchią konstytucyjną federalna w Azji. Składa się z trzynastu państw i trzech terytoriów federalnych i ma całkowitą ląd z 329.847 kilometrów kwadratowych, oddzielone Morzem Południowochińskim na dwa podobnej wielkości regionów, Półwyspu Malajskiego i Malaysian Borneo.

Selangor miasto słynie z dobrej populacji studentów, którzy szukają podyplomowe i stopnie doktor nauk humanistycznych i sztuki. UNISEL Universiti Selangor jest jednym z najlepszych uniwersytetów w Malezji.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Malezji
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Sunway University
Shah Alam, Malezja

Program BSc (z wyróżnieniem) Financial Economics koncentruje się na zapewnieniu dodatkowej opcji łączenia studiów z zakresu matematyki finansowej i statystyki z ekonomią w cel ... +

Program BSc (z wyróżnieniem) Financial Economics koncentruje się na zapewnieniu dodatkowej opcji łączenia studiów z zakresu matematyki finansowej i statystyki z ekonomią w celu zapewnienia szerszego zakresu karier zarówno w branży usług finansowych, jak i poza nią. Studenci mają większą elastyczność w poruszaniu się w różnych dziedzinach, takich jak planowanie finansowe, prognozy makroekonomiczne i finansowe, handel, badania finansowe i ekonomiczne, zarządzanie ryzykiem i aktywami, bankowość i finanse. -
BSc
Studia dzienne
3 lat(a)
Język angielski
Sty 2022
Ośrodek kształcenia