BACHELORSTUDIES.PL

Studenci w uczelni może prowadzić licencjat lub Bachelor of Science. Jest to popularny program studiów licencjackich, które mogą pomóc studentom zdobyć cenne umiejętności w miejscu pracy lub dodatkowych zajęć edukacyjnych.

 

Istnieje ponad cztery tysiące instytucji szkolnictwa wyższego w Europie, z wiodących instytucji badawczych do małych, uczelni nauczania zorientowanych. Europa sama w sobie nie jest tak bardzo różni się od innych kontynentów, osiągając od koła podbiegunowego do wybrzeży Afryki.

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat (z wyróżnieniem) Rachunkowość i finanse

Arden courses at GISMA
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Listopad 2019 Niemcy Berlin

Kurs księgowości i finansów BSc (Hons) jest idealny dla każdego, kto chce pracować w tej dziedzinie. Ten kurs zapewni ci niezbędne umiejętności rachunkowości finansowej i zarządczej, a także silną, szeroką i praktyczną wiedzę na temat świata finansów.

BSc (z wyróżnieniem) Professional Policing

The University of Law Undergraduate Programmes
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania London Leeds + 1 więcej

BSc (z wyróżnieniem) Professional Policing 3-letni zapewni Ci profesjonalną wiedzę na temat etyki, umiejętności i postaw, które są krytyczne dla policji XXI wieku. Kurs został zaprojektowany w taki sposób, aby spełniał wymagania College of Policing National Curriculum dla roli policjanta w ramach Krajowych Ram Kwalifikacji Edukacyjnych Policji.

Licencjat (z wyróżnieniem) Rachunkowość i finanse

The University of Law Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania London

Rachunkowość BSc (z wyróżnieniem) jest skierowana do studentów, którzy są zainteresowani rozwojem wiedzy i zrozumienia kluczowych aspektów rachunkowości i finansów, aw szczególności, którzy chcą rozpocząć karierę zawodową w księgowości i finansach.

BSc Online - Bachelor Specialized Digital Marketing

Edhec Online
Online W pełnym wymiarze godzin 1 rok Listopad 2019 Francja Île-de-France

BSc Online, internetowy Bachelor of Digital Marketing and Innovation firmy EDHEC, umożliwia młodym profesjonalistom przyspieszenie rozwoju kariery i wsparcie cyfrowej transformacji firm poprzez uczenie się na odległość na wysokim poziomie. Dzięki akademickim kompetencjom EDHEC i spersonalizowanemu systemowi wsparcia, BSc Online, internetowy stopień licencjacki w dziedzinie marketingu cyfrowego i innowacji jest wyjątkowym doświadczeniem edukacyjnym, łączącym efektywność i innowacyjność w służbie twój sukces.

BSc (Hons) w bankowości i finansach

The London Institute of Banking & Finance
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 6 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania London + 2 więcej

BSc (Hons) w bankowości

BSc (Hons) w Business Studies

Niels Brock Copenhagen Business College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Styczeń 2020 Dania Copenhagen

De Montfort University w Leicester w Wielkiej Brytanii oraz Niels Brock Copenhagen Business College przyjemnością oferują ten 3-letni program.

BSc (Hons) Praca socjalna

Bucks New University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania High Wycombe Uxbridge + 1 więcej

Wiedza o tym, jak pomóc komuś pokonać wyzwania, nie jest łatwa. Ten kurs daje wgląd i wiedzę, które pomogą im pokonać bariery. Twoje badanie połączy teorię klasową z doświadczeniem praktycznym, z których część obejmuje współpracę z obecnymi pracownikami socjalnymi. Poznasz również, w jaki sposób praca socjalna wpisuje się w politykę i ustawodawstwo rządu brytyjskiego.

BSc (z wyróżnieniem) Psychology (BPS)

Arden University
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 6 lat(a) Styczeń 2020 Wielka Brytania Coventry + 1 więcej

Psychologia to fascynująca nauka. Dlaczego ludzie zachowują się w taki sposób? Jak działają nasze umysły? Kurs obejmuje wszystkie kluczowe obszary wiedzy w psychologii: metody badawcze, psychologia biologiczna, psychologia poznawcza, różnice indywidualne, psychologia rozwojowa i psychologia społeczna.

Licencjat (z wyróżnieniem) w Business Studies - kampus w Brukseli

United Business Institutes
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Belgia Brussels Luksemburg Wiltz + 2 więcej

United Business Institutes (UBI) zostało założone 4 kwietnia 1992 r. Jako nienastawione na zysk szkolnictwo wyższe. UBI został współzałożycielem Lucien van Dievoet i Francois d'Anethan, którzy wspólnie postanowili rozpocząć szkołę biznesu w języku angielskim, która połączy prawdziwy wymiar międzynarodowy z wysokiej jakości programem biznesowym. Mechanizmy zapewniania jakości brytyjskich uniwersytetów zawsze były postrzegane jako standard dla szkolnictwa wyższego, dlatego podjęto decyzję o brytyjskiej walidacji, a brytyjskie uniwersytety zatwierdziły programy UBI od 1998 roku. Od momentu przyjęcia pierwszych studentów w październiku 1992 roku, UBI ma zyskał reputację wysokiej jakości swoich programów nauczania. Usytuowany w Brukseli i Luksemburgu UBI oferuje możliwość nauki w języku angielskim w kraju nieanglojęzycznym i umożliwia studentom korzystanie z międzynarodowego, międzykulturowego i dynamicznego środowiska. UBI i University of Middlesex podpisały memorandum o współpracy w sprawie realizacji programu. Middlesex University zatwierdza programy akademickie UBI i nadzoruje ich zapewnienie jakości. Więcej informacji na temat procesu zapewnienia jakości można znaleźć w części niniejszego podręcznika programu dotyczącego zapewnienia jakości. Chociaż będziesz zapisywać się i uczestniczyć w United Business Institutes program Bachelor of Business Studies jest zatwierdzany przez Middlesex University i dlatego jesteś studentem obu instytucji. W ramach Middlesex University program jest częścią Middlesex University Business School. Bycie studentem Middlesex na tym zatwierdzonym programie współpracy oznacza, że jeśli pomyślnie ukończysz program, otrzymasz kwalifikację Middlesex BA (z wyróżnieniem) Business Studies. Możesz wziąć udział w odpowiedniej ceremonii ukończenia studiów Middlesex University.

Licencjat Inżynierii Przemysłowej I Zarządzania

Avans University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2020 Niderlandy Breda

Myślisz, duży, większy, największy. W inżynierii przemysłowej

BSc w studiach rekreacyjnych

Breda University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Breda

Bachelor of Science Leisure Studies to program akademicki prowadzony w języku angielskim. Za trzy lata staniesz się ekspertem w znajdowaniu i rozumieniu odpowiedzi na złożone problemy w sektorze rekreacji.

BSc w automatycznym sterowaniu

Silesian University Of Technology
Ośrodek kształcenia 7 semestry Skontaktuj się ze szkołą Polska Gliwice

Program tych badań odpowiada standardom uczelni technicznych w krajach europejskich. Dzięki temu studenci mogą uczestniczyć w programach wymiany i spędzić semestr lub dwa na zagranicznych uczelniach w ramach studiów i oferują kursy dla studentów zagranicznych w ramach programu wymiany Erasmus.

BSc Sport

York St John University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania York + 1 więcej

Nasza filozofia sportu promuje sprawiedliwość społeczną i angażuje się w wartości konsumeryzmu i znajduje odzwierciedlenie we wszystkim, co robimy, gdy wystawiamy wykonawcę przed występem. Twoja nauka będzie koncentrować się na utrzymaniu sportowców na zdrowiu i rozwijaniu doskonałości, a nie na elitarności.

Licencjat z informatyki

Unicaf University (MW)
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat(a) Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone New York Grecja Athens Rumunia Bucharest Wielka Brytania London Egipt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauritius Port Louis Kenia Nairobi Nigeria Lagos Somalia Mogadishu Zambia Lusaka Jordania Irbid Cypr Cyprus Online + 28 więcej

W świecie napędzanym komputerami stopień magistra informatyki jest niezbędny. Obszary takie jak informatyka, bezpieczeństwo, baza danych i rozwój stron WWW zostaną zbadane. Stopień ten zapewni studentom zarówno teoretyczną, jak i praktyczną wiedzę z dziedziny informatyki, a tym samym umożliwi im pracę w sektorze przemysłowym, bankowym, handlowym i rządowym.

BSc (z wyróżnieniem) w naukach aktuarialnych

University of York
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Wielka Brytania York

Opracuj modele matematyczne do zarządzania wpływem finansowym ryzyka i niepewności