BACHELORSTUDIES.PL

Studenci w uczelni może prowadzić licencjat lub Bachelor of Science. Jest to popularny program studiów licencjackich, które mogą pomóc studentom zdobyć cenne umiejętności w miejscu pracy lub dodatkowych zajęć edukacyjnych.

 

Istnieje ponad cztery tysiące instytucji szkolnictwa wyższego w Europie, z wiodących instytucji badawczych do małych, uczelni nauczania zorientowanych. Europa sama w sobie nie jest tak bardzo różni się od innych kontynentów, osiągając od koła podbiegunowego do wybrzeży Afryki.

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat (z wyróżnieniem) Rachunkowość i finanse

The University of Law Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Wielka Brytania London

Rachunkowość BSc (z wyróżnieniem) jest skierowana do studentów, którzy są zainteresowani rozwojem wiedzy i zrozumienia kluczowych aspektów rachunkowości i finansów, aw szczególności, którzy chcą rozpocząć karierę zawodową w księgowości i finansach.

Licencjat (z wyróżnieniem) Rachunkowość i finanse

Arden courses at GISMA
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Niemcy Berlin

Kurs księgowości i finansów BSc (Hons) jest idealny dla każdego, kto chce pracować w tej dziedzinie. Ten kurs zapewni ci niezbędne umiejętności rachunkowości finansowej i zarządczej, a także silną, szeroką i praktyczną wiedzę na temat świata finansów.

Licencjat (z wyróżnieniem) Profesjonalna policja z Rokiem Fundacji * (* Podlega walidacji)

The University of Law Undergraduate Programmes
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Wielka Brytania London Birmingham Leeds + 2 więcej

Nasz tytuł licencjata (z wyróżnieniem) Professional Policing with Foundation Year * to 4-letni stopień, który zapewni Ci profesjonalną wiedzę na temat etyki, umiejętności i postaw, które mają kluczowe znaczenie dla działań policyjnych XXI wieku.

BSc Online - Bachelor Specialized Digital Marketing

Edhec Online
Online W pełnym wymiarze godzin 1 rok Listopad 2019 Francja Île-de-France

BSc Online, internetowy Bachelor of Digital Marketing and Innovation firmy EDHEC, umożliwia młodym profesjonalistom przyspieszenie rozwoju kariery i wsparcie cyfrowej transformacji firm poprzez uczenie się na odległość na wysokim poziomie. Dzięki akademickim kompetencjom EDHEC i spersonalizowanemu systemowi wsparcia, BSc Online, internetowy stopień licencjacki w dziedzinie marketingu cyfrowego i innowacji jest wyjątkowym doświadczeniem edukacyjnym, łączącym efektywność i innowacyjność w służbie twój sukces.

Bsc (hons) psychology (bps)

Arden University
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 6 lat(a) Styczeń 2020 Wielka Brytania Coventry + 1 więcej

Psychologia to fascynująca nauka. Dlaczego ludzie zachowują się tak, jak to robią? Jak działają nasze umysły? Kluczowe obszary wiedzy w psychologii zostaną omówione w tym kursie: metody badawcze, psychologia biologiczna, psychologia poznawcza, różnice indywidualne, psychologia rozwojowa i psychologia społeczna.

Licencjat z informatyki

Unicaf University (MW)
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat(a) Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone New York Grecja Athens Rumunia Bucharest Wielka Brytania London Egipt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauritius Port Louis Kenia Nairobi Nigeria Lagos Somalia Mogadishu Zambia Lusaka Jordania Irbid Cypr Cyprus Online + 28 więcej

W świecie napędzanym komputerami stopień magistra informatyki jest niezbędny. Obszary takie jak informatyka, bezpieczeństwo, baza danych i rozwój stron WWW zostaną zbadane. Stopień ten zapewni studentom zarówno teoretyczną, jak i praktyczną wiedzę z dziedziny informatyki, a tym samym umożliwi im pracę w sektorze przemysłowym, bankowym, handlowym i rządowym.

Licencjata w zakresie przetwarzania w sieci i mobilnej / technologii informacyjnej

RIT Croatia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Chorwacja Zagreb Dubrovnik + 1 więcej

Czteroletni program studiów licencjackich w zakresie Internetu i mobilności / informatyki oferowany w RIT Croatia w Dubrowniku i Zagrzebiu przygotowuje studentów do ekscytujących i poszukiwanych zawodów w obszarach programowania, projektowania stron internetowych i aplikacji mobilnych oraz modelowania baz danych. Zaplanuj swoją karierę razem z nami!

BSc in Mechanical Engineering

Silesian University Of Technology
Ośrodek kształcenia 7 semestry Wrzesień 2019 Polska Gliwice

Absolwenci posiadają wiedzę z zakresu metod projektowania, obliczeń inżynierskich, technologii przetwarzania materiałów, metod badawczych i technik IT wspomagających projektowanie, produkcję i konserwację maszyn. Absolwenci mogą wykorzystywać wiedzę z zakresu mechaniki, siłę doboru materiałów i materiałów za pomocą współczesnych narzędzi obliczeniowych oraz zarządzanie procesem projektowym.

BSc (Hons) Praca socjalna

Bucks New University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Wielka Brytania High Wycombe Uxbridge + 1 więcej

Wiedza o tym, jak pomóc komuś pokonać wyzwania, nie jest łatwa. Ten kurs daje wgląd i wiedzę, które pomogą im pokonać bariery. Twoje badanie połączy teorię klasową z doświadczeniem praktycznym, z których część obejmuje współpracę z obecnymi pracownikami socjalnymi. Poznasz również, w jaki sposób praca socjalna wpisuje się w politykę i ustawodawstwo rządu brytyjskiego.

Bachelor of Science w dziedzinie rachunkowości

AUM American University of Malta
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Styczeń 2020 Malta Cospicua

BSc Sport

York St John University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 lat(a) Wrzesień 2019 Wielka Brytania York + 1 więcej

Nasza filozofia sportu promuje sprawiedliwość społeczną i angażuje się w wartości konsumeryzmu i znajduje odzwierciedlenie we wszystkim, co robimy, gdy wystawiamy wykonawcę przed występem. Twoja nauka będzie koncentrować się na utrzymaniu sportowców na zdrowiu i rozwijaniu doskonałości, a nie na elitarności.

BSc w studiach rekreacyjnych

Breda University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Niderlandy Breda

Bachelor of Science Leisure Studies to program akademicki prowadzony w języku angielskim. Za trzy lata staniesz się ekspertem w znajdowaniu i rozumieniu odpowiedzi na złożone problemy w sektorze rekreacji.

Bachelor of Science in Computer Science with Business and Management (z opcją Dual Degree)

The International University in Geneva
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Szwajcaria Geneva

Kontynuuj karierę informatyczną w wielu różnych organizacjach lub załóż własną firmę na usługi / doradztwo IT lub stwórz nowe rozwiązania IT.

Bachelor of Science in Business Management

CIS Endicott International
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Hiszpania Community of Madrid

Business Management to program, który wymaga 126 punktów za tytuł licencjata, z czego 65 punktów uzyskuje się w ciągu pierwszych dwóch lat. Sam program oferuje studentom ogólne wymagania, a także przedmioty do wyboru, które mogą pokrywać się z zainteresowaniami uczniów, które sami studenci mogą wybrać wspólnie z dziekanem studentów. Aby pomyślnie ukończyć program w ciągu czterech lat, studenci muszą również wziąć udział w 12-stażowym programie stażowym. CIS / Endicott Studenci w Hiszpanii mogą ukończyć czteroletni program Business Management, American Bachelor's Degree w całości w Madrycie, uzyskując oficjalny dyplom Endicott College lub zdecydować się na ukończenie ostatnich dwóch lat w Endicott College w Beverly, Massachusetts lub w dowolnym innym Amerykańska uczelnia lub uniwersytet na świecie.

Business Administration and Management (BSc)

University of Szeged
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 7 semestry Wrzesień 2019 Węgry Szeged

Cel administracji biznesowej