BACHELORSTUDIES.PL

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Finlandia kawalerów oferty.

Licencjat (Bachelor of Science) jest licencjat, który przygotowuje studentów do kariery w ich kierunku studiów. Podczas gdy stopień jest często związana z kursów w dziedzinie nauki, studentów w dziedzinach innych niż nauka może również zarabiać licencjat.

Formalny system kształcenia wyższego Finlandii jest 7-3-2-2 wzór. Uczelnia ma dwa lata zawodowego lub technicznego wykształcenia i wreszcie dwa lata pre-szkolnictwo wyższe. Finlandia posiada kilka publicznych, jak i prywatnych uczelni, które umożliwiły dostępności szkolnictwa wyższego dla studentów.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Finlandia. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Finlandia tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

BSC w programie studiów w inżynierii środowiska

Mikkeli University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia 4 lat(a) Sierpień 2020 Finlandia Mikkeli

Chcesz zostać inżynierem środowiska zrozumienie środowiska ekonomii i księgowości, zarządzania środowiskiem i odpowiedzialności społecznej?

BSC w programie studiów w zakresie technologii informatycznych

Mikkeli University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia 4 lat(a) Sierpień 2020 Finlandia Mikkeli

W naszym programie Information Technology dowiesz się, jak projektować i wdrażać rozwiązania zarówno w światach mobilne i przewodowe.

BSC w programie stopnia w zarządzaniu przedsiębiorstwem

Mikkeli University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia Sierpień 2020 Finlandia Mikkeli

Bachelor of Science in Science and Technology (ELEC) - Systemy cyfrowe i projektowanie

Aalto University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 5 lat(a) Sierpień 2020 Finlandia Espoo

Digital Systems and Design kształci specjalistów w różnych dziedzinach systemów cyfrowych. Ta specjalizacja daje kompetencje w projektowaniu inżynierskim, a także w projektowaniu i zarządzaniu projektami, przy użyciu narzędzi z systemów wbudowanych, teorii sterowania i przetwarzania sygnałów.

Bachelor of Science in Science and Technology (SCI) - Data Science

Aalto University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 5 lat(a) Sierpień 2020 Finlandia Espoo

Nauka o danych daje podstawy, aby stać się ekspertem najwyższej klasy w nowoczesnym społeczeństwie wiedzy. Uzyskasz wymagane umiejętności rozwiązywania problemów w świecie rzeczywistym za pomocą metod projektowania algorytmów, uczenia maszynowego, sztucznej inteligencji, wnioskowania statystycznego, badań operacyjnych i optymalizacji.

Bachelor of Science in Computational Engineering

Aalto University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 5 lat(a) Sierpień 2020 Finlandia Espoo

Czy chcesz wiedzieć, jak to działa? Czy jesteś zainteresowany symulowaniem świata fizycznego za pomocą komputerów? Przyjedź do Computational Engineering w Aalto !

Bachelor of Science in Quantum Technology

Aalto University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 5 lat(a) Sierpień 2020 Finlandia Espoo

Czy jesteś zafascynowany fizyką kwantową? Czy chcesz tworzyć rzeczywiste aplikacje? Przyjdź na studia Quantum Technology na Aalto University !

Bachelor of Science in Chemical Engineering

Aalto University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 5 lat(a) Sierpień 2020 Finlandia Espoo

Czy chcesz zastosować matematykę i techniki obliczeniowe w chemii, biochemii, naukach przyrodniczych i inżynierii chemicznej? W dziedzinie inżynierii chemicznej, masz możliwość doskonalenia się w tych i wielu innych dziedzinach dzięki solidnemu i nowoczesnemu zapleczu inżynieryjnemu, które otrzymasz w tym programie. Ta wyjątkowa kombinacja umiejętności otwiera wielkie możliwości kariery w dziedzinie badań, inżynierii stosowanej lub zarządzania.

Program licencjacki w dziedzinie nauki i inżynierii

Tampere University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Sierpień 2020 Finlandia Tampere

Czy chciałbyś studiować naukę i inżynierię na uniwersytecie w języku angielskim? Czy jesteś zainspirowany wielokulturowymi grupami badawczymi i możliwościami staży badawczych? Międzynarodowy program studiów w dziedzinie nauki i inżynierii BSc (Tech) oferuje to wszystko! Jest to międzydyscyplinarny program studiów, który zapewnia solidne podstawy w kilku podstawowych dziedzinach inżynierii i zdolność do śledzenia szybkich postępów technologicznych i stosowania metod naukowych.

Program licencjacki w dziedzinie technologii i inżynierii

LUT University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Finlandia Lappeenranta

Program jest nowym programem licencjackim w dziedzinie inżynierii prowadzonym w języku angielskim przez Szkołę Systemów Energetycznych LUT. Program licencjacki w dziedzinie technologii i inżynierii naukowej LUT odpowiada szybko rosnącemu zapotrzebowaniu na zrównoważone technologie hybrydowe w nowoczesnym przemyśle. Program obejmuje interdyscyplinarne tematy z podstawowych dziedzin inżynierii, wzbogacone o studia językowe, szkolenie z zakresu przedsiębiorczości i umiejętności zbywalne.

Bachelor of Engineering, Environmental Engineering (B.Eng)

South-Eastern Finland University of Applied Sciences, XAMK
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Finlandia Mikkeli

Program Environmental Engineering (EE) zapewnia szerokie spojrzenie na profesjonalną dziedzinę technologii środowiskowych. Dowiesz się o przyczynach, konsekwencjach i zapobieganiu problemom środowiskowym, od lokalnych wycieków ropy po globalne problemy, takie jak zmiana klimatu i mikroplastyka w wodach.