BACHELORSTUDIES.PL

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Niderlandy kawalerów oferty.

BSC oznacza Bachelor of Science, i to jest licencjat akademicki. W zależności od konkretnego programu, uczniowie, którzy zdobędą licencjat może zdecydować się wejść w karierze lub kontynuować naukę i zdobyć wykształcenie wyższe.

Holandia jest składnikiem kraj Królestwa Niderlandów, składający się z dwunastu prowincji w północno-zachodniej Europy i trzech wysp na Karaibach. Mówiąc angielskiego uczniowie będą mieli problemów ze znalezieniem odpowiednich kursów. Dla studentów ubiegających się uniwersytetów w Holandii, kilka stypendiów są dostępne.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Niderlandy. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Niderlandy tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

BSc w Creative Media and Game Technologies

Breda University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Niderlandy Breda

Czy Twoim marzeniem jest pracować w branży gier? W naszym programie gry, jednym z najlepszych na świecie, uczysz się, jak tworzyć interesujące, atrakcyjne i przede wszystkim gry, w które można grać.

Podwójny stopień BSc2 w ekonometrii i ekonomii

Erasmus School of Economics - Erasmus University Rotterdam
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 - 6 lat(a) Wrzesień 2019 Niderlandy Rotterdam

Ten program zapewnia zrozumienie działania ekonomii i daje dostęp do metod analizy problemów ekonomicznych i obliczania ich rozwiązań.

Licencjat z fizyki stosowanej

Eindhoven University of Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Niderlandy Eindhoven

W świecie do wielu procesów specjalnych znaleźć nas w zamian. Czasami są spektakularne i jasno, jak wyładowaniami atmosferycznymi i tornada. Ale czasem trzeba jakie są spostrzegawczy.

Bachelor in Logistics Engineering

Fontys University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 48 miesiące Wrzesień 2019 Niderlandy Venlo

W badaniu logistycznym specjalizujesz się w logistyce i ekonomii (L

Bsc w globalnej odpowiedzialności i przywództwie

University of Groningen - Campus Fryslan
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 36 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Groningen

Czy jesteś ambitny i zainteresowany problemami globalnymi? Przygód, który nie boi się wyzwania? Następnie BSc Global Responsibility & Leadership (GRL) w University College Fryslân jest dla Ciebie!

Międzynarodowa komunikacja kawalerem i media

Erasmus School of History, Culture and Communication - Erasmus University Rotterdam
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Rotterdam

Międzynarodowe Studia Komunikacji i Mediów zajmuje porównawcze, międzynarodowe podejście do komunikacji i mediów. Dzięki małej skalowane i osobistym Zestawiono Osteuropaprogramm, jego równowaga między praktycznych i akademickich umiejętności, jego opcje dostosowywania, wymiany i obowiązkowego stażu absolwenci są dobrze przygotowani zarówno dla zaawansowanych badań, jak również do kariery w wielu Pola.

Licencjat z ekonomii i ekonomiki biznesu

Utrecht University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Utrecht

Jeśli zdecydujesz się studiować ekonomię i ekonomię biznesu w Utrechcie, wybierzesz szerokie spojrzenie na kwestie gospodarcze: rzeczywistą perspektywę. Jakie są potrzeby i cele osób i organizacji w naszym złożonym społeczeństwie? Jakie wybory dokonują, aby zaspokoić swoje potrzeby i osiągnąć swoje cele? Aby znaleźć właściwe odpowiedzi na te pytania, analizujemy kwestie gospodarcze za pomocą wglądu w inne dziedziny, takie jak geografia, prawo i nauki społeczne.

Bachelor in Chemistry

University of Groningen
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Groningen

Stopień licencjata w dziedzinie chemii na University of Groningen to szeroka dyscyplina, która ma podobieństwo z innymi przedmiotami ścisłymi, takimi jak fizyka, matematyka, astronomia i biologia. Chemia w Groningen jest domem zdobywcy nagrody Nobla 2016, Bena Feringi, który zdobył Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii za swoje badania nad napędzanym światłem obrotowym silnikiem molekularnym.

BSc Stosunki międzynarodowe i organizacje

Leiden University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Leiden The Hague + 1 więcej

Czy jesteś zainteresowany organizacjami międzynarodowymi, dyplomacją oraz kwestiami pokoju i bezpieczeństwa? Specjalizacja BSc w stosunkach międzynarodowych i organizacjach jest właśnie dla Ciebie.

Licencjat w stosunkach międzynarodowych i dyplomacji

International Business School the Hague
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Niderlandy The Hague

Program ten oferuje unikalne połączenie edukacji akademickiej w stosunkach międzynarodowych i politologii. Aby pomóc w zrozumieniu, w jaki sposób teoretyczne spostrzeżenia odnoszą się do rzeczywistych sytuacji, BA-IR łączy podstawowe i elektywne moduły, które łączą różne metody nauczania i uczenia się.

Bachelor of Science in Entrepreneurship

Global School for Entrepreneurship
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Niderlandy Amsterdam

W szybko zmieniającym się świecie trudno przewidzieć przyszłe miejsca pracy. Uczniowie muszą teraz nauczyć się tworzyć wartość, pozostając przy tym elastyczni i sprawni. Założona w 1986 r. Global School for Entrepreneurship ma teraz misję zrewolucjonizowania edukacji w zakresie przedsiębiorczości. Nauczymy studentów praktycznych umiejętności i sekretów znaczącej przedsiębiorczości.

Technologia żywności (BSc)

Van Hall Larenstein, University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Velp

Czy jesteś innowacyjną, entuzjastyczną i przedsiębiorczą osobą z pasją do bezpieczeństwa żywności i innowacji w zakresie żywności? Czy jesteś zainteresowany studium licencjackim z praktycznym? Studiuj Food Technology (BSc) w Van Hall Larenstein w Holandii.

BS Psychology

Webster Leiden Campus- Webster University USA
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Leiden Chiny Shanghai Szwajcaria Geneva Beijing Wielka Brytania London + 7 więcej

Bachelor of Science (BS) w psychologii ma na celu dostarczenie kontekstów biologicznych, poznawczych, osobowościowych i społecznych dla zrozumienia zachowania jednostek przez cały okres ich życia.

Program licencjacki w dziedzinie psychologii (BSc)

Maastricht University, Faculty of Psychology and Neuroscience
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Niderlandy Maastricht

Czy jesteś zaintrygowany sposobem, w jaki ludzie się zachowują, oraz sprawami, które sprawiają, że zachowują się tak jak oni? Dlaczego pamiętamy całe piosenki, ale nie pamiętamy, gdzie zostawiliśmy nasze klucze?

BSc w programie naukowym w Maastricht

Maastricht University, Faculty of Science and Engineering
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Niderlandy Maastricht

Czy interesujesz się naukami przyrodniczymi i chcesz spojrzeć poza granice jednej dyscypliny? A może chcesz skupić się na jednej dyscyplinie i zostać ekspertem w tej konkretnej dziedzinie?