$close

Filtry

Zobacz wyniki

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Bachelor of Science (BSc) stopnia jest zwykle następnego poziomu kształcenia po ukończeniu szkoły średniej lub jego odpowiednik certyfikacji. Jak sama nazwa wskazuje, licencjat skupia badania na obszarze nauki i rozwija umiejętności w tej dziedzinie. Wielu studentów dyplom licencjata, jako pierwszy krok w kierunku stopnia Master 's, w pokrewnej dziedzinie nauki. Co to jest licencjat… Czytaj więcej

Bachelor of Science (BSc) stopnia jest zwykle następnego poziomu kształcenia po ukończeniu szkoły średniej lub jego odpowiednik certyfikacji. Jak sama nazwa wskazuje, licencjat skupia badania na obszarze nauki i rozwija umiejętności w tej dziedzinie. Wielu studentów dyplom licencjata, jako pierwszy krok w kierunku stopnia Master 's, w pokrewnej dziedzinie nauki.

Co to jest licencjat w Neofilologii? Licencjat z Neofilologii jest przebieg badania, które zwykle trwa trzy do pięciu lat, aby zakończyć. Wliczony w badaniach są zasady wprowadzające językoznawstwa i dokładne badanie jednego lub więcej języków nowożytnych. Student, który zarabia licencjat w Neofilologii jest zazwyczaj gotowy podjąć studia w dziedzinach pokrewnych.

Dla studentów literatury i języków, Licencjat z Neofilologii może być doskonałym wstępem do opanowania studia 's w pokrewnych dziedzinach.Gruntownych zasad struktury języka i zasad pomoże przygotować studentów do kontynuowania edukacji w językoznawstwie lub innych językach, lub, aby przejść karierę w dziennikarstwie i marketingu.

Koszty licencjat z Neofilologii mogą się znacznie różnić w zależności od wybranego programu, w kraju, w którym się znajduje, i różne inne czynniki. Potencjalny student powinien dowiedzieć się kosztów czesnego i kosztów, jak również kosztów utrzymania na czas trwania 04:57 letniego programu edukacyjnego.

Podczas gdy wielu studentów podejmuje licencjat z programu Neofilologii jako prekursor dalszych badań naukowych w dziedzinie języków i językoznawstwa, inni karierę bezpośrednio, w tym potencjalnej pracy w mediach, marketingu, nauki lub innych pokrewnych dziedzinach.Czy do bezpośredniego podejścia do rynku pracy lub jako stopień wiodący do dalszych poszukiwań naukowych, Licencjat z Neofilologii przygotuje studentów do dalszego rozwoju w dziedzinach językowych związanych.

Skanowanie ofert dostępnych uzyskać lepsze zrozumienie programów, które są dostępne dla BSc w Neofilologii, a następnie złożyć wniosek online. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
University of Southern Denmark
Sønderborg, Dania +1 Więcej

Licencjat z międzynarodowej administracji biznesowej i języków obcych we Flensburgu i Sønderborgu łączy ekonomię biznesu i język biznesowy (w języku niemieckim lub duńskim ora ... +

Licencjat z międzynarodowej administracji biznesowej i języków obcych we Flensburgu i Sønderborgu łączy ekonomię biznesu i język biznesowy (w języku niemieckim lub duńskim oraz angielskim) i kwalifikuje Cię do pracy międzynarodowej w przedsiębiorstwach prywatnych, a także w organizacjach publicznych. -
BSc
Studia dzienne
6 semestry
Język angielski
01 Sie 2022
Ośrodek kształcenia