$close

Filtry

Zobacz wyniki

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Bachelor of Science (BSC) stopnia trwa od trzech do pięciu lat, aby zakończyć, w zależności od kierunku studiów, uczelni i kraju. Ten typ stopnia zwykle koncentruje się na kierunkach związanych z nauką, chociaż to też może się wahać od instytucji do instytucji. Jest to wyższy poziom wykształcenia niż dyplom wyższej uczelni, ale niższy niż magistra. Czym jest BSc w polityce go… Czytaj więcej

Bachelor of Science (BSC) stopnia trwa od trzech do pięciu lat, aby zakończyć, w zależności od kierunku studiów, uczelni i kraju. Ten typ stopnia zwykle koncentruje się na kierunkach związanych z nauką, chociaż to też może się wahać od instytucji do instytucji. Jest to wyższy poziom wykształcenia niż dyplom wyższej uczelni, ale niższy niż magistra.

Czym jest BSc w polityce gospodarczej? Sam Ekonomia jest nauką o ograniczonych zasobów i jak społeczeństwo zdecyduje się korzystać z tych zasobów. Polityka gospodarcza przygląda poprzez skupienie się na polityce wewnętrznej i międzynarodowej oraz ich wpływu na kwestie społeczne. Należą do nauki i technologii, ochrony zdrowia i środowiska. Zwykle obejmuje systemy ustalania poziomów opodatkowania, stopy procentowe, podaż pieniądza oraz budżetów rządowych. To zasadniczo bada interwencji rządu w gospodarce. Zajęcia mogą się pojawić m.in. ekonomii społecznej i polityki; Porównawcza oraz Międzynarodowa polityka społeczna i ekonomia publiczny.Również wziąć kilka fundamentalnych zajęcia z ekonomii. Możesz nawet badać dlaczego różne społeczeństwa mogą wybrać pewnych rozwiązań instytucjonalnych w celu zapewnienia potrzeb społecznych.

Zdobywając licencjat w polityce gospodarczej, można uzyskać więcej niż tylko stopniu. Możesz być w stanie wyciągnąć wnioski polityki gospodarczej poprzez uznanie ograniczeń. Lepsze zrozumienie roli rządu w społeczeństwie może sprawić, że bardziej poinformowany obywatel. Komunikację poprawi, a może uproszczenia skomplikowanych pomysłów gospodarczych.

Koszt zdobywając tytuł Bachelor of Science w polityce gospodarczej różni się od instytucji i lokalizacji wpływa także koszt. Skontaktuj się z biurem rekrutacji swojego wyboru szkoły, aby otrzymać zestawienie konkretnych kosztów związanych z tym stopniu.

Wiele miejsc pracy rządu faworyzują kandydatów z doświadczeniem w polityce gospodarczej.Twój stopień licencjata może pomóc przygotować się do pracy jak Director / asystent rozwoju gospodarczego, polityki badań i analityka lub kierownika polityki publicznej. Pozycje te zwykle wymagają analizy badań i dane wykorzystane do przewidzenia konsekwencje pewnych zasad.

Ubieganie się o BSc w polityce gospodarczej nie musi być trudne. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Polecane Najnowsze Tytuł
  • Polecane
  • Najnowsze
  • Tytuł
University of Wisconsin–Stevens Point
Stevens Point, Stany Zjednoczone

W ekonomii ukończysz kursy z podstawowych treści i metodologii ekonomicznej oraz kursy z podstawowych technik matematycznych i zaawansowanych statystyk ekonomicznych.

W ekonomii ukończysz kursy z podstawowych treści i metodologii ekonomicznej oraz kursy z podstawowych technik matematycznych i zaawansowanych statystyk ekonomicznych. -
BSc
Język angielski
Ośrodek kształcenia