BACHELORSTUDIES

Licencjat (Bachelor of Science) to stopień naukowy, który łączy ogólne zajęć w specjalistycznych zajęciach przygotowujących studentów w wiedzę i umiejętności, aby rozpocząć karierę. Dyplom można zdobyć na wiele tematów i trwa średnio cztery lata, aby zakończyć.

 

Pole cyfrowego projektowania zatrudnia oprogramowania, narzędzi i procesów inżynierii obiektów i form do potrzeb biznesowych, edukacyjnych, rządowych i niedochodowych klientów. Oprócz talentów diagnostycznych i kreatywnych, specjalistów projektowania cyfrowe są wspomagane przez komputery w umacnianie rozwiązań.

Europe, jeden z world 's siedmiu kontynentach, jest zazwyczaj znany jako wysuniętym półwyspie Eurazji. Drugi najmniejszy kontynent, z 10.180.000 (km2), że zebrano obszar 50 krajów.

2 Wyniki z Projektowanie cyfrowe, Europa Filter

Bachelor of Science in Science and Technology (ELEC) - Systemy cyfrowe i projektowanie

Aalto University
BSc
Sie 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
3&nbsp;-&nbsp;5 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Digital Systems and Design kształci specjalistów w różnych dziedzinach systemów cyfrowych. Ta specjalizacja daje kompetencje w projektowaniu inżynierskim, a także w projektowa ...

Czytaj więcej

BSc (z wyróżnieniem) Digital Design (rok wejścia 3)

Glasgow Caledonian University - The School of Computing, Engineering and Built Environment
BSc
<
W pełnym wymiarze godzin
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Zastosuj się bezpośrednio do 3 roku kursu cyfrowego projektowania. Ten stopień kreatywności pozwala rozwijać specjalistyczne umiejętności potrzebne do tworzenia grafiki i wizu ...

Czytaj więcej