BACHELORSTUDIES

Uczniowie, którzy zdobędą licencjat (Bachelor of Science) mają możliwość rozpoczęcia kariery w wybranej dziedzinie studiów. BSC w obu polach związane z nauką, a nie nauki można zdobyć w szkołach na całym świecie.

Sięgając do dziedziny marketingu i reklamy, a także dyscyplin twórczych, profesjonalne projektowanie komunikacji wykorzystuje swoją wiedzę na temat zachowań konsumentów i składowego do jednostek skutecznych wiadomości z najlepszym zasięgiem i najbardziej udanych wyników.

Od rdzennej cywilizacji do współczesnych imperiów dziennie, Ameryka Północna ma wiele hands-on szans edukacyjnych do zaoferowania uczonych. Wypełniony wielu różnych kultur, studenci mogą kształcić się w dobrze zaokrąglone sposób.

2 Wyniki z Projektowanie komunikacji, Ameryka Północna Filter

Bachelor of Science w dziedzinie komunikacji graficznej

Chowan University
BSc
Sie 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Z myślą o przyszłości, Chowan tworzy atmosferę, w której kreatywność i innowacje będą scalić do produkcji student, który jest estetyczny, teoretycznie i technicznie wyszkolony ...

Czytaj więcej

User experience i projektowania komunikacji BSC

Milwaukee School of Engineering (MSOE)
BSc
Sie 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program UXCD MSOE pomogą Ci rozwinąć umiejętności zaprojektować kolejną innowację i rozwiązywania problemów cyfrowego interfejsu użytkownika.

Czytaj więcej