BACHELORSTUDIES

Studenci w uczelni może prowadzić licencjat lub Bachelor of Science. Jest to popularny program studiów licencjackich, które mogą pomóc studentom zdobyć cenne umiejętności w miejscu pracy lub dodatkowych zajęć edukacyjnych.

 

Ekspert communication design skupia się na przekazy marketingowe narzędzia do wpływania na zachowania konsumentów. Często dotyczy to umiejętności, takich jak copywriting, kierunek sztuki, projektowania graficznego, zarządzanie kampaniami i staranny dobór kanałów medialnych dla osiągnięcia maksymalnego efektu.

Asia jest świat 's największych i najbardziej zaludnionym kontynencie, znajduje się głównie na półkuli wschodniej i północnej. Zajmuje 8,7% Ziemia 's całkowitej powierzchni i składa się z 30% powierzchni terenu.

2 Wyniki z Projektowanie komunikacji, Azja Filter

Bachelor of Science w zakresie projektowania multimedialnego

American University of Sharjah
BSc
Sie 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Nasz program projekt multimedialny zapewnia intensywne doświadczenie w projektowaniu i oferuje specjalistyczne zajęcia w mediach cyfrowych, ruchomej grafiki, animacji i filmu. ...

Czytaj więcej

Bachelor of Science w komunikacji technicznej

Mapúa Institute of Technology
BSc
Lis 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ten program jest połączeniem tradycyjnej siły Mapua (inżynieria i technologia kształcenia) i wytrzymałość na wschodzących

Czytaj więcej