BACHELORSTUDIES

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

BSC oznacza Bachelor of Science, i to jest licencjat akademicki. W zależności od konkretnego programu, uczniowie, którzy zdobędą licencjat może zdecydować się wejść w karierze lub kontynuować naukę i zdobyć wykształcenie wyższe.

Sięgając do dziedziny marketingu i reklamy, a także dyscyplin twórczych, profesjonalne projektowanie komunikacji wykorzystuje swoją wiedzę na temat zachowań konsumentów i składowego do jednostek skutecznych wiadomości z najlepszym zasięgiem i najbardziej udanych wyników.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

2 Wyniki z Projektowanie komunikacji, Stany Zjednoczone Filter

Bachelor of Science w dziedzinie komunikacji graficznej

Chowan University
BSc
Sie 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Z myślą o przyszłości, Chowan tworzy atmosferę, w której kreatywność i innowacje będą scalić do produkcji student, który jest estetyczny, teoretycznie i technicznie wyszkolony ...

Czytaj więcej

User experience i projektowania komunikacji BSC

Milwaukee School of Engineering (MSOE)
BSc
Sie 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program UXCD MSOE pomogą Ci rozwinąć umiejętności zaprojektować kolejną innowację i rozwiązywania problemów cyfrowego interfejsu użytkownika.

Czytaj więcej