close

Filtry

Zobacz wyniki

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Licencjat jest popularne ścieżki studiów, po ukończeniu szkoły średniej. Licencjata (Bachelor of Science) mogą być uzyskane w różnych dziedzinach nauki, w tym, ale nie ograniczając się do tych, które dotyczą nauk biologicznych i społecznych. Być może zastanawiasz się, co to jest Licencjat z Serwisu Design? Program ten stopień przeznaczony jest nauczenie studentów różnych as… Czytaj więcej

Licencjat jest popularne ścieżki studiów, po ukończeniu szkoły średniej. Licencjata (Bachelor of Science) mogą być uzyskane w różnych dziedzinach nauki, w tym, ale nie ograniczając się do tych, które dotyczą nauk biologicznych i społecznych.

Być może zastanawiasz się, co to jest Licencjat z Serwisu Design? Program ten stopień przeznaczony jest nauczenie studentów różnych aspektów sztuki komercyjnej i projektowania. Program koncentruje często będzie na tworzeniu wzorów w oparciu off z badań rynku, planowania strategicznego, kierownictwo artystyczne i zachowań konsumenckich,. Podczas gdy każdy program będzie się zmieniać, zajęcia oferowane mogą obejmować podstawowe multimedialne studia inżynieryjne, rozrywka, projektowania produktu, komunikacji i projektowania graficznego.

Praca w kierunku Bachelor w usłudze Design jest korzystne w różny sposób. Uczniowie uczą się szybko i w twórczy sposób podejmowania decyzji. Stopień przygotowuje studentów do wielu karier w różnych dziedzinach, w zależności od ich zainteresowań i celów zawodowych.

Jeśli chcesz kontynuować studia projektowania usług są programy oferowane na całym świecie. Koszty związane z zarabianiem na stopień może różnić się trochę w zależności od długości programu, w którym znajduje się szkoła, i inne wymagania. Skontaktuj się z najlepszych ofert, aby dowiedzieć się, czego oczekuje się finansowo.

Stopień opracowywanie usług przygotowuje absolwentów do różnych miejsc pracy, często w dziedzinie reklamy, sztuki, marketingu i biznesu. Artystyczne i twórcze, które rozwijane są wyznaczone osoby na sukces w karierze, takich jak stanowiska dyrektorów artystycznych, projektantów reklamowych i artystów. Umiejętności analityczne uczeni mogą również ustawić podstawę dla przyszłych biznesmenów i marketingowych.

Teraz jest czas, aby zacząć szukać idealnego programu do projektowania usług. Każda instytucja posiada unikalny program nauczania, więc jest to dobry pomysł, aby korzystać z naszej obszernej bazy danych do badań i porównać kilka opcji.Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowej wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza ołowiu.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
German University of Technology in Oman
Muscat, Oman

Przemysł turystyczny jest obecnie jednym z największych sektorów usługowych na świecie; zatrudnia około 10% światowej siły roboczej i przyczynia się do około 6% światowego eks ... +

Przemysł turystyczny jest obecnie jednym z największych sektorów usługowych na świecie; zatrudnia około 10% światowej siły roboczej i przyczynia się do około 6% światowego eksportu. Turystyka ma cechy charakterystyczne dla wielu międzynarodowych branż usługowych; jednak dla gospodarki Omanu jest ona wyjątkowa, ponieważ stanowi podstawę dla realnej dywersyfikacji gospodarczej i tworzenia miejsc pracy z jednej strony, a także jest wysoce konkurencyjna ze względu na unikalny produkt turystyczny Omanu z drugiej. Ten program zapewni zatem wiedzę biznesową i umiejętności skupiające się na tym ważnym sektorze usług. Program rozważy również turystykę poprzez pryzmat zrównoważonego rozwoju; zapewnienie umiejętności i wiedzy, które mogą zapewnić, że rozwój tego sektora nie będzie kosztem społeczeństwa lub środowiska, ale raczej ich wzbogacenie. -
BSc
Studia dzienne
7 semestry
Język angielski
Sie 2020
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami