BACHELORSTUDIES.PL

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Rosja kawalerów oferty.

BSC lub Bachelor of Science jest licencjat, które zwykle trwa trzy do pięciu lat. Podczas tego kierunku studiów, studenci mogą uczyć się ogólnych i specjalistycznych umiejętności, które są przydatne dla przyszłych możliwości kształcenia i pracy.

Rosja, lub też oficjalnie znany jako Federacji Rosyjskiej, jest krajem, w północnej Eurazji. Edukacja w Rosji jest głównie przez państwo i jest regulowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. W Rosji, zajmuje około 70% czasu szkolenia na lekcjach kontaktu z nauczycielem, reszta 30% nakładu pracy poświęcone są niezależne badania materiału.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Rosja. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Rosja tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Program licencjacki "hse i uniwersytet londyński podwójnego stopnia w analizie danych stosowanych"

Higher School of Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Rosja Moscow Wielka Brytania London + 2 więcej

Celem tego programu jest kształcenie analityków i specjalistów ds. Danych, którzy mają doświadczenie w zakresie nowoczesnych metod uczenia maszynowego, opracowywania oprogramowania, pracy z dużymi danymi i opracowywania modeli analitycznych dla biznesu. Program oparty jest na udanych doświadczeniach programu Bachelor's HSE w zakresie matematyki stosowanej i informatyki oraz wieloletniej pracy London School of Economic and Political Science (University of London).

Program licencjacki "hse i uniwersytet londyńskiego równoległego programu studiów w zakresie zarządzania i innowacji cyfrowych"

Higher School of Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Rosja Moscow Wielka Brytania London + 2 więcej

Celem programu jest kształcenie wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności w zakresie zarządzania technologiami cyfrowymi w celu rozwoju i wspierania innowacji w biznesie. Absolwenci otrzymują dwa dyplomy - Bachelor of Science in Business Informatics z Wyższej Szkoły Ekonomii (HSE) oraz Bachelor of Science in Management and Digital Innovation z London School of Economics and Political Science (LSE). Ta kombinacja podstawowych dyscyplin w informatyce biznesowej i specjalistycznych kursów LSE dotyczących zarządzania i innowacji cyfrowych czyni ten program jedynym w swoim rodzaju na rynku rosyjskim.

Bachelor of Science in Metalurgical Engineering

Nosov Magnitogorsk State Technical University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 10 semestry Skontaktuj się ze szkołą Rosja Magnitogorsk

Inżynieria metalurgiczna żelaza dotyczy rozwoju, produkcji i przetwarzania metali żelaznych - żelaza i stali. Jest podstawą innowacyjnych produktów i nowych osiągnięć technologicznych w dziedzinach przemysłu. Naukowcy z tego działu zajmują się kwestiami związanymi z technologią powierzchniową, recyklingiem, produkcją i przetwarzaniem przy użyciu najnowocześniejszych procesów produkcyjnych, w tym również kontroli jakości.

Międzynarodowy Program Bachelor Science

National Research Tomsk State University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Rosja Tomsk

Tomsk International Science Program oferuje możliwość poznania nauk przyrodniczych i stworzenia unikalnego profilu akademickiego w oparciu o osobiste zainteresowania i ambicje. W każdym semestrze Twój osobisty doradca akademicki prowadzi Cię w wyborze kursów z tak różnych dziedzin, jak biologia, chemia, matematyka, fizyka, neuronauka i różne dziedziny interdyscyplinarne, takie jak inżynieria biomedyczna i przedsiębiorczość. Możesz skupić się na jednej dyscyplinie lub połączyć wiele dyscyplin w jednym stopniu.