BACHELORSTUDIES.PL

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Rosja kawalerów oferty.

BSC lub Bachelor of Science jest licencjat, które zwykle trwa trzy do pięciu lat. Podczas tego kierunku studiów, studenci mogą uczyć się ogólnych i specjalistycznych umiejętności, które są przydatne dla przyszłych możliwości kształcenia i pracy.

Rosja, lub też oficjalnie znany jako Federacji Rosyjskiej, jest krajem, w północnej Eurazji. Edukacja w Rosji jest głównie przez państwo i jest regulowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. W Rosji, zajmuje około 70% czasu szkolenia na lekcjach kontaktu z nauczycielem, reszta 30% nakładu pracy poświęcone są niezależne badania materiału.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Rosja. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Rosja tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor in Aerospace Engineering

Moscow Institute Of Physics And Technology - MIPT
Ośrodek kształcenia 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Rosja Moscow

Inżynieria lotnicza jest najstarszym programem MIPT. Studenci badają, co sprawia, że ​​lot jest możliwy i jak wytwarzane, napędzane, obsługiwane i konserwowane są powietrze i statki kosmiczne. Program ten zapewnia szkolenie praktyczne o charakterze komercyjnym, umożliwiając absolwentom odniesienie sukcesu w tej dziedzinie zaawansowanych technologii. Studenci, którzy ukończyli program, będą mogli używać swoich stopni jako platformy startowej do zabezpieczania profesjonalnych stanowisk w przemyśle lotniczym, rządowym i biznesowym lub kontynuowania zaawansowanych studiów w szkole wyższej.

Licencjat z informatyki

Moscow Institute Of Physics And Technology - MIPT
Ośrodek kształcenia 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Rosja Moscow

Studenci opanowują koncepcje i umiejętności potrzebne do projektowania, programowania i wdrażania systemów informatycznych w celu rozwiązywania problemów w świecie rzeczywistym, a także zdobywania silnego zaplecza w dziedzinie matematyki dla aplikacji naukowych (ścieżka matematyczna) lub finansów dla informacji zarządczej (ścieżka fintech). Koncentrując się na podstawowych pojęciach informatyki, studenci są przygotowani do wywarcia znaczącego wpływu na wybrane dziedziny.

Program licencjacki "hse i uniwersytet londyński podwójnego stopnia w analizie danych stosowanych"

Higher School of Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Rosja Moscow Wielka Brytania London + 2 więcej

Celem tego programu jest kształcenie analityków i specjalistów ds. Danych, którzy mają doświadczenie w zakresie nowoczesnych metod uczenia maszynowego, opracowywania oprogramowania, pracy z dużymi danymi i opracowywania modeli analitycznych dla biznesu. Program oparty jest na udanych doświadczeniach programu Bachelor's HSE w zakresie matematyki stosowanej i informatyki oraz wieloletniej pracy London School of Economic and Political Science (University of London).

Program licencjacki "hse i uniwersytet londyńskiego równoległego programu studiów w zakresie zarządzania i innowacji cyfrowych"

Higher School of Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Rosja Moscow Wielka Brytania London + 2 więcej

Celem programu jest kształcenie wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności w zakresie zarządzania technologiami cyfrowymi w celu rozwoju i wspierania innowacji w biznesie. Absolwenci otrzymują dwa dyplomy - Bachelor of Science in Business Informatics z Wyższej Szkoły Ekonomii (HSE) oraz Bachelor of Science in Management and Digital Innovation z London School of Economics and Political Science (LSE). Ta kombinacja podstawowych dyscyplin w informatyce biznesowej i specjalistycznych kursów LSE dotyczących zarządzania i innowacji cyfrowych czyni ten program jedynym w swoim rodzaju na rynku rosyjskim.

Bachelor of Science in Metalurgical Engineering

Nosov Magnitogorsk State Technical University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 10 semestry Wrzesień 2019 Rosja Magnitogorsk

Inżynieria metalurgiczna żelaza dotyczy rozwoju, produkcji i przetwarzania metali żelaznych - żelaza i stali. Jest podstawą innowacyjnych produktów i nowych osiągnięć technologicznych w dziedzinach przemysłu. Naukowcy z tego działu zajmują się kwestiami związanymi z technologią powierzchniową, recyklingiem, produkcją i przetwarzaniem przy użyciu najnowocześniejszych procesów produkcyjnych, w tym również kontroli jakości.