Filter
Bachelor of Science
Wielka Brytania Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Licencjat (Bachelor of Science) jest licencjat, który przygotowuje studentów do kariery w ich kierunku studiów. Podczas gdy stopień jest często związana z kursów w dziedzinie nauki, studentów w dziedzinach innych niż nauka może również zarabiać licencjat.

Nauki humanistyczne i społeczne jest zróżnicowana dziedzina nauki, która może przygotować uczniów do szerokiej gamy kariery w ogromnej gamie branż. Ci, którzy chcą pracować w sektorze usług społecznych, edukacji lub jakiejkolwiek kariery udziałem sztuki mogą korzystać z koncentrując się na tym obszarze.

Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, powszechnie znany jako Zjednoczonego Królestwa i Wielkiej Brytanii, jest suwerennym państwem znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu kontynentalnej Europy.Dwa najbardziej znane (i najstarsze) uniwersytety Oxford i Cambridge (często określane jako Oxbridge przez wielu Brytyjczyków) Anglia ma również kilka innych światowej klasy instytucji, w tym kilka w Londynie (zwłaszcza w Imperial College, London School of Economics, University College London i King 's College London, wszystkie są częścią Uniwersytetu Londyńskiego)

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne możliwe programy w Europie

1 Wyniki z Studia humanistyczne, Wielka Brytania

Warwick Business School

Współczesny, dynamiczny świat biznesu wymaga umiejętności myślenia i działania na skalę globalną. Nasz wysoko oceniany kurs pozwoli Ci połączyć pasję do języków z dyplome ... [+]

Współczesny, dynamiczny świat biznesu wymaga umiejętności myślenia i działania na skalę globalną. Nasz wysoko oceniany kurs pozwoli Ci połączyć pasję do języków z dyplomem biznesowym.

W trakcie kursu będziesz uczyć się jednego z następujących języków: francuskiego, niemieckiego, włoskiego lub hiszpańskiego, jednocześnie rozwijając głębokie zrozumienie podstawowych zasad międzynarodowego biznesu i zarządzania. Twoje studia będą bardziej zaawansowane przez rok za granicą, dzięki czemu zwiększysz swoje umiejętności językowe, wybierając pracę, naukę lub kombinację obu.

Otrzymasz gwarancję miejsca z jednym z naszych partnerskich uniwersytetów w Europie, Kanadzie lub Ameryce Łacińskiej. Elastyczność naszego roku za granicą pozwala wybrać, czy chcesz się uczyć, podjąć pracę lub kombinację tych dwóch. Nie organizujemy staży, jednak nasz dedykowany zespół WBS CareersPlus zapewni wsparcie przy tworzeniu aplikacji.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku