Filter
Bachelor of Science
Wielka Brytania Wales Wrexham Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Wielka Brytania kawalerów oferty.

BSC oznacza Bachelor of Science, i to jest licencjat akademicki. W zależności od konkretnego programu, uczniowie, którzy zdobędą licencjat może zdecydować się wejść w karierze lub kontynuować naukę i zdobyć wykształcenie wyższe.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Wielka Brytania. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Wielka Brytania tutaj.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Wrexham Glyndwr University

Kurs ten, oceniony jako pierwszy w Walii dla ogólnej satysfakcji i nauczania, ma na celu rozwijanie silnych umiejętności w zakresie tworzenia gier technicznych i zarządza ... [+]

Dlaczego warto wybrać ten kurs?

Kurs ten, oceniony jako pierwszy w Walii dla ogólnej satysfakcji i nauczania, ma na celu rozwijanie silnych umiejętności w zakresie tworzenia gier technicznych i zarządzania projektami w celu zwiększenia szans na zatrudnienie.

Zespół ściśle współpracuje z organizacjami, takimi jak UK Games Fund, Games Wales i BAFTA Cymru, aby zapewnić naszym studentom dostęp do najnowocześniejszych szkoleń i wiedzy związanej z branżą. Kurs jest również w pełni akredytowany przez British Computing Society.

Jesteśmy domem dla innowacyjnego programu Games Talent Wales i regionalnego hubu Tranzfuser w Wielkiej Brytanii, który jest sponsorowany i wspierany przez UK Games Fund i UK Games Talent. W naszym centrum inkubacji biznesu znajduje się kilka nagradzanych, studenckich studiów gier.... [-]

Wielka Brytania Wrexham
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wrexham Glyndwr University

Informatyka to ekscytująca, wymagająca i dynamiczna dziedzina. Komputery stanowią integralną część każdego aspektu społeczeństwa i współczesnego życia, a nowe technologie ... [+]

Dlaczego warto wybrać ten kurs?

Informatyka to ekscytująca, wymagająca i dynamiczna dziedzina. Komputery stanowią integralną część każdego aspektu społeczeństwa i współczesnego życia, a nowe technologie obliczeniowe są wprowadzane w ogromnym tempie. W rezultacie obszar informatyki rozwija się i zmienia w sposób ciągły i szybki.

Zapotrzebowanie na absolwentów z wiedzą, zrozumieniem i umiejętnościami wymaganymi do analizowania, projektowania, rozwijania, testowania i utrzymywania nowoczesnych systemów komputerowych jest wysokie.

Stopień ten obejmie informatykę będącą podstawą podstawowych technologii, które coraz częściej infiltrują każdy element naszego społeczeństwa.... [-]

Wielka Brytania Wrexham
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wrexham Glyndwr University

Technologie i usługi z obsługą cyfrową obsługują większość aspektów współczesnego życia. Za zapewnienie bezpieczeństwa informacji i nieprzerwane działanie usług odpowiada ... [+]

Dlaczego warto wybrać ten kurs?

Technologie i usługi z obsługą cyfrową obsługują większość aspektów współczesnego życia. Za zapewnienie bezpieczeństwa informacji i nieprzerwane działanie usług odpowiadają specjaliści ds. Bezpieczeństwa cybernetycznego i eksperci w dziedzinie bezpieczeństwa komputerowego.

Kurs jest pierwszy w Walii, a trzeci w Wielkiej Brytanii w przypadku możliwości uczenia się, a ósmy w Wielkiej Brytanii w przypadku wsparcia akademickiego (analiza WGU niepublikowanych danych NSS 2019).

Ten kurs:

odnosi się do postępów w cyberbezpieczeństwie dzięki dogłębnemu zrozumieniu bezpieczeństwa IT, hackingu, kryminalistyki oraz przyszłych i powstających technologii związanych z tą szybko zmieniającą się dziedzinązapewnia możliwości podejmowania prawdziwych projektów, przygotowując Cię do pracy w branżyzapewnia możliwości budowania i konfigurowania komputera i systemów sieciowych, a także niezbędnych systemów wsparcia, aby umożliwić im efektywną pracę w różnych środowiskach zatrudnieniabada problemy związane z zarządzaniem tego typu systemami, w szczególności niezbędne aspekty bezpieczeństwa siecioferuje opcję rocznego stażu przemysłowego... [-]
Wielka Brytania Wrexham
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku