Read the Official Description

AACSB Accredited

O BSBA w biznesie międzynarodowym

Gdy zdobędziesz tytuł Bachelor of Science w zakresie Business Administration w biznesie międzynarodowym, będziesz uczyć się za granicą, uczyć się obcego języka i uczyć się specjalistycznych kursów biznesowych z doświadczonym wydziałem. Umiejętności i wiedza, które zdobędziesz, przygotują cię do rozległej globalnej społeczności.

Tytuł International Business na University of Central Missouri zapewnia:

 • Umiejętności analityczne dla studiów podyplomowych lub kariery na rynku globalnym
 • Znajomość języków obcych, aby poszerzyć możliwości kariery
 • Studiuj zagraniczne doświadczenia

Akredytacja AACSB

Harmon College of Business and Professional Studies otrzymał akredytację stowarzyszenia Advance Collegiate Schools of Business, akredytację przyznawaną mniej niż jednej trzeciej szkół biznesu w kraju. Zdobędziesz dyplom z akredytowanego programu, a zyskasz 90% stawki za szkołę i rozbudowany program rekrutacyjny na terenie kampusu.

UOCM101A

Możliwości zawodowe

Zdobycie międzynarodowego tytułu biznesowego w UCM przygotuje Cię do kariery w różnych międzynarodowych obszarach biznesowych:

 • dyplomacja
 • rząd
 • pomoc humanitarna
 • Polityka publiczna
 • handel zagraniczny

Stypendia i pomoc finansowa

Dostępna jest szeroka gama stypendiów, aby pomóc w finansowaniu edukacji. Dowiedz się więcej o stypendiach dostępnych na stronie ucmo.edu/efascholar.

Federalna pomoc finansowa jest dostępna. Kod FAFSA UCM: 002454

Każdy student UCM kwalifikuje się do otrzymania grantu za granicą w wysokości 1000 USD. Inne stypendia i granty są dostępne, aby pomóc w wydatkach.

Wymagania programowe

Aby ukończyć program 120-godzinny kredyt, musisz mieć:

 • Ukończył osiem kursów przedakcesyjnych z oceną C lub wyższą i musi uzyskać 2,25 kumulatywnego GPA oraz 2,25 w tych konkretnych kursach, przed przyjęciem do programu studiów. Kursy te są zalecane do ukończenia w trakcie pierwszego roku i drugiego roku życia.
 • Wykazać się biegłością w jednym nowoczesnym języku obcym na poziomie Intermediate II.
 • Aby spełnić wymagania Polityki oceny kształcenia ogólnego, studenci muszą zdać egzamin GEA przed lub w trakcie semestru, w którym zostanie uzyskanych łącznie 45 godzin kredytowych. Minimalny wynik 425 musi zostać osiągnięty w semestrze, w którym zostanie osiągnięte 75 godzin kredytowych. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź ucmo.edu/testingservices.
Program taught in:
Język angielski

See 25 more programs offered by University of Central Missouri »

Last updated October 13, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Maj 13, 2019
Stycz. 2020
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
451 USD
Mieszkaniec Missouri: 25,65 USD / na godzinę kredytową. Nierezydent: 451,30 USD / godzinę kredytową. Stawki godzinowe za godziny kredytowe nie obejmują obowiązkowych opłat, zakwaterowania ani podręczników.
By locations
By date
Data początkowa
Maj 13, 2019
Application deadline
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline

Maj 13, 2019

Stycz. 2020