AACSB Accredited

O BSBA w biznesie międzynarodowym

Gdy zdobędziesz tytuł Bachelor of Science w zakresie Business Administration w biznesie międzynarodowym, będziesz uczyć się za granicą, uczyć się obcego języka i uczyć się specjalistycznych kursów biznesowych z doświadczonym wydziałem. Umiejętności i wiedza, które zdobędziesz, przygotują cię do rozległej globalnej społeczności.

Tytuł International Business na University of Central Missouri zapewnia:

 • Umiejętności analityczne dla studiów podyplomowych lub kariery na rynku globalnym
 • Znajomość języków obcych, aby poszerzyć możliwości kariery
 • Studiuj zagraniczne doświadczenia

Akredytacja AACSB

Harmon College of Business and Professional Studies otrzymał akredytację stowarzyszenia Advance Collegiate Schools of Business, akredytację przyznawaną mniej niż jednej trzeciej szkół biznesu w kraju. Zdobędziesz dyplom z akredytowanego programu, a zyskasz 90% stawki za szkołę i rozbudowany program rekrutacyjny na terenie kampusu.

UOCM101A

Możliwości zawodowe

Zdobycie międzynarodowego tytułu biznesowego w UCM przygotuje Cię do kariery w różnych międzynarodowych obszarach biznesowych:

 • dyplomacja
 • rząd
 • pomoc humanitarna
 • Polityka publiczna
 • handel zagraniczny

Stypendia i pomoc finansowa

Dostępna jest szeroka gama stypendiów, aby pomóc w finansowaniu edukacji. Dowiedz się więcej o stypendiach dostępnych na stronie ucmo.edu/efascholar.

Federalna pomoc finansowa jest dostępna. Kod FAFSA UCM: 002454

Każdy student UCM kwalifikuje się do otrzymania grantu za granicą w wysokości 1000 USD. Inne stypendia i granty są dostępne, aby pomóc w wydatkach.

Wymagania programowe

Aby ukończyć program 120-godzinny kredyt, musisz mieć:

 • Ukończył osiem kursów przedakcesyjnych z oceną C lub wyższą i musi uzyskać 2,25 kumulatywnego GPA oraz 2,25 w tych konkretnych kursach, przed przyjęciem do programu studiów. Kursy te są zalecane do ukończenia w trakcie pierwszego roku i drugiego roku życia.
 • Wykazać się biegłością w jednym nowoczesnym języku obcym na poziomie Intermediate II.
 • Aby spełnić wymagania Polityki oceny kształcenia ogólnego, studenci muszą zdać egzamin GEA przed lub w trakcie semestru, w którym zostanie uzyskanych łącznie 45 godzin kredytowych. Minimalny wynik 425 musi zostać osiągnięty w semestrze, w którym zostanie osiągnięte 75 godzin kredytowych. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź ucmo.edu/testingservices.
Program prowadzony przez:
Język angielski
University of Central Missouri

Zobacz 25 więcej kursów w University of Central Missouri »

Ostatnia aktualizacja October 13, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
451 USD
Mieszkaniec Missouri: 25,65 USD / na godzinę kredytową. Nierezydent: 451,30 USD / godzinę kredytową. Stawki godzinowe za godziny kredytowe nie obejmują obowiązkowych opłat, zakwaterowania ani podręczników.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń