Przeczytaj oficjalny opis

BTEC HND w biznesie

&nbsp

BTEC (Business Technology Inżynieria Rada) Dyplom studiów wyższych Narodowy (HND) jest specjalistą zawodowe Program z silnym naciskiem pracy związanej. Kwalifikacje zapewnia gruntownych kluczowych pojęć i umiejętności praktycznych wymaganych w sektorze z krajowego uznania przez pracodawców umożliwiających postęp bezpośrednio do pracy lub do dalszego stopnia.

&nbsp

HND w Business Studies i Zarządzania jest idealny dla tych, którzy chcą studiować na poziomie absolwenta pod stać się lepszymi menadżerami. Ukończenie HND pozwala uczniom bezpośrednie wejście do najwyższej swoich honorowych stopni na brytyjskich uczelniach.

Można również doładować swój HND do BA (z wyróżnieniem) Business Management lub stopni Marketing w większości brytyjskich uniwersytetów.

&nbsp

Cele programu:

BTEC HND (Higher National Diploma) jest praktyczne i zawodowe programu prowadzi do doskonałego zrozumienia podstawowych zasad biznesu i zarządzania. Po pomyślnym zakończeniu pierwszego i drugiego roku z HND studenci są wówczas kwalifikujące się do uzyskania dyplomu licencjata, wypełniając jeden licencjat rok (z wyróżnieniem) Business Management lub Marketing kurs przez większość uczelni w Wielkiej Brytanii.

&nbsp

&nbsp

Certyfikacja

Po pomyślnym zakończeniu wszystkich egzaminów, studenci otrzymują Edexcel ust BTEC) certyfikat HND.

&nbsp

&nbsp

Jakie są perspektywy zawodowe?

Studenci otrzymują dyplom z Edexcel i niektórych przejść do kariery zawodowej w wielu przedsiębiorstwach.Studenci są również uprawnieni do uzyskania dyplomu, wypełniając jeden licencjat rok (z wyróżnieniem) Business Management lub Marketing kurs w dowolnym brytyjskiego uniwersytetu.

Zobacz 2 więcej kursów w OPAL College London »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sierp. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa