Przeczytaj oficjalny opis

BTech wyróżnieniem Technologia architektoniczne (Design Stosowanej)

Program ten ma na celu stworzenie kandydatów do rejestracji jako starszy Technologów architektury, górnym kategorii rejestracyjnym średniego szczebla zdefiniowanej przez Radę Republiki Południowej Afryki do zawodu architekta (SACAP). Program nosi SACAP, RIBA i CAA Part 1 akredytacji.

Program koncentruje się na projektowaniu architektonicznym, teoria projektowania i rozwoju konstrukcji i przeznaczony jest przede wszystkim dla studentów, którzy w trakcie studiów dyplomowych, które wyświetlane talent do projektowania i którzy chcą rozwijać tę zdolność, w celu zarejestrowania się jako profesjonalne Senior Technologów architektury lub kontynuować studia, aby zakwalifikować jako profesjonalne Architektów lub zamierzających praktykować niezależnie.

Po dwóch latach jako kandydat Starszy Technolog, a także zdanie egzaminu kwalifikacyjnego SACAP kandydaci mają prawo do zarejestrowania się jako profesjonalne Senior technologów architektonicznych.

Warunki przyjęcia na studia

Krajowa Dyplom: Technologie architektoniczne z Wydziału Architektury, który niesie Część 1 akredytację od Rady Republiki Południowej Afryki do zawodu architekta, lub równoważnej kwalifikacji na równoważnym poziomie, zgodnie z ustaleniami Komitetu Zakładowego.

Na podstawie decyzji Szefa Departamentu kandydaci mogą być wymagane do zarejestrowania się i przechodzą pomostowych moduły o dopuszczenie do Baccalaureus Technologiae: Technologie architektoniczne (wzór stosowany).

Program

MODUŁ

 • Projektowanie architektoniczne 4
 • Architektoniczny Digital Technology 4
 • Budowa i Detailing 4
 • Zasady projektowania urbanistycznego 4
 • Teoria Projektowania 4

Struktura programu

 1. Charakter programu: Jeden program roku.
 2. Minimalny czas trwania: jeden rok w pełnym wymiarze czasu.
 3. Ilość modułów rocznie: pięciolatek modułów.

BTech wyróżnieniem Technologia architektoniczne (zarządzanie)

Program ten ma na celu stworzenie możliwości dla Technologów architektury, którzy chcą kontynuować naukę w celu przyspieszenia ich szanse zawodowe w tej roli.

Program koncentruje się na administrację i zarządzanie architektonicznych praktyk, projektów mieszkaniowych, zasobów i rozwoju obszarów miejskich.

Warunki przyjęcia na studia

Krajowa Dyplom: Technologie architektoniczne lub Narodowy Dyplom studiów wyższych: Architektura, lub równoważne kwalifikacje na poziomie równoważnym standardzie, zgodnie z ustaleniami Komitetu Zakładowego.

Na podstawie decyzji Szefa Departamentu kandydaci mogą być wymagane do zarejestrowania się i przechodzą pomostowych moduły o dopuszczenie do Baccalaureus Technologiae: Technologie architektoniczne (Management).

Program

MODUŁ

 • Zarządzanie architektoniczny 4
 • Praktyka kancelarii 4
 • obudowa 4
 • Aplikacje komputerowe 4
 • Badania Polityki miejskiej 4

Struktura programu

 1. Charakter programu: Jeden program roku.
 2. Program oferowany jest zarówno w pełnym i niepełnym wymiarze godzin.
 3. Minimalny czas trwania: jeden rok w pełnym wymiarze czasu, dwa lata w niepełnym wymiarze godzin.
 4. Ilość modułów w programie: pięciolatek modułów.
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 135 więcej kursów w University of Johannesburg »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Luty 2020
Duration
1 - 2 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Luty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Luty 2020