Przeczytaj oficjalny opis

BTS, a drugi i trzeci rok studiów licencjackich w Digital Design są wykonywane równolegle i umożliwić uzyskanie podwójnego stopień, dyplom państwowy BTS nadawany przez Ministerstwo Edukacji i Bachelor Międzynarodówki projekt graficzny, w opcji Multimedia.

Trening ten spełnia koncepcyjne i semantycznej nauki związane z komunikacją (jakość wiadomości, znaczenie znaczy), tworzywa sztuczne (kompozycja, typografii, grafiki, kolor) oraz technologiczne (infographic oznacza kontrolę, znajomość systemów drukujących).

Tworzy projektanta cyfrowy pracujący na cyfrowym oraz interaktywnego projektowania obsługuje: intranet i Internet, DVD, aplikacji mobilnych, tworzenie animacji i 3D ... Szkolenie wymaga obowiązkową praktykę w profesjonalnym środowisku, co najmniej 6 tygodni w ciągu agencja komunikacji lub studio graficzne projektowanie produktów cyfrowych i interaktywnych.

Cel szkolenia:

Zostań projektantem cyfrowych kontrolować strategię komunikacyjną oraz tworzenia produktów na nośnikach i różnych mediów cyfrowych.

wymóg wpisu: Mając już dokonał aktualizacji Sztuki Stosowanej (Manaa) lub rok szkolenia w sztuce użytkowej.

Warunek: Kreatywność, multidyscyplinarny czułość technologicznych, komunikatywność, znajomość środowiska IT i oprogramowania (Illustrator, Photoshop, InDesign), sztuki i kultury współczesnej.

Transakcji: niezależny projektant komunikacji dla transmisji cyfrowej, pracownika lub konsultanta jako asystent dyrektora artystycznego w agencjach reklamowych, studiach lub warsztaty projektowania graficznego na nadawanie cyfrowe.

Dalsze badania: Obok trakcie uaktualniania i klasy BTS, Autograf oferuje sprawdzone przez równoważności licencjat z projektowania cyfrowych, które mogą być skierowane w kierunku Master of Art Director w projektowaniu graficznym, opcja tworzenia cyfrowej, RNCP jako poziom I (BOE 12.09.2012).

Możliwe jest również, aby kontynuować naukę w szkołach publicznych sztuki użytkowej, które prowadzą do wyższej dyplom sztuką użytkową (LSS) lub połączonych przez równoważną kursach uniwersyteckich.

Relacja byłego studenta w BTS i Bachelor in Digital Design:

Tomasz

"Po roku przygotowań i nieudanego eksperymentu w BTS komunikacja wizualna przemian opcję drukowania w innej szkole, zacząłem pracować w roku, a potem chciał wznowić studia w BTS komunikacji wizualnej, ale z opcją multimedialną (głupie 'hui BTS projekt graficzny oraz możliwość komunikacji mediów cyfrowych). Wahałem się pomiędzy dwoma szkołami i wreszcie wybrał autograf, ponieważ pomieszczenia były większe i bardziej nadaje się do sztuki stosowanej. Jean-Pierre doute, szef zmiennego autograf, znalazłem firmę, która zatrudniła mnie profesjonalny kontrakt, więc włączyła alternatywną klasę. Mój opiekun studiował w biznesie pięć lat wcześniej Autograf BTS w komunikacji wizualnej.

I zależy od wydziału komunikacji, pracuję zarówno na stronie internetowej oraz w katalogu, wewnętrzne mediów komunikacyjnych, stworzyłem banery flash, wizytówki, biuletyn ... itd Jest to wspaniałe doświadczenie. Autograf, to rozwija się w radosnej atmosferze, a to jest bardziej profesjonalny niż kształcenia akademickiego, obecność mówców zawodowych na naszej stronie jest bardzo formacyjny. Warsztaty są bardzo ciekawe, jest autonomiczny i niezależny, działa jako agencja, a gdy w pierwszym roku, korzysta z doświadczeń uczniów drugiej klasy. Obecnie moim celem jest integracja mediów online cyfrowych licencję na gobelinów, w celu dalszego pogłębienia tej dziedzinie. "

Multimedia Workshop Autograf

Warsztaty w tygodniu przez Bachelor 2. i 3. roku cyfrowy na temat aplikacji mobilnej na całym deskorolce.

Program prowadzony przez:
Francuski

Zobacz 4 więcej kursów w Autograf »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paźdz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Paźdz. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa