BYĆ w inżynierii mechanicznej

University of Bradford

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

BYĆ w inżynierii mechanicznej

University of Bradford

Inżynieria mechaniczna jest najbardziej wszechstronną dziedziną inżynierii i istnieje wysokie i rosnące zapotrzebowanie ze strony przemysłu dla absolwentów inżynierów mechaników.

Nasz akredytowany stopień wprowadzi Cię w serce nowoczesnego przemysłu, zapewniając możliwości kariery w takich sektorach jak:

 • Przemysł lotniczy, motoryzacyjny i kolejowy
 • Energia i wytwarzanie energii
 • Inżynieria produkcji; projekt produktu, materiały, produkcja i przetwarzanie.

Połączysz mechanikę, materiałoznawstwo, termofluidy i metody obliczeniowe w celu projektowania, analizy i wdrażania złożonych systemów, które są ekonomiczne, niezawodne, wydajne i trwałe.

Przez cały ten okres wprowadzisz teorię w życie poprzez szereg indywidualnych i grupowych projektów. Na przykład, w roku 1 zobaczysz, że bierzesz udział w trzech projektach wykorzystujących swoje umiejętności do projektowania, budowy i testowania prawdziwych urządzeń mechanicznych.

Rok w branży "rok kanapkowy" umożliwia budowanie kontaktów branżowych przy jednoczesnym rozwijaniu umiejętności i profesjonalizmu.

Po ukończeniu studiów będziesz gotowy do pracy w branży, z podstawami w dziedzinie inżynierii i praktycznej wiedzy na temat:

 • podstawowe analityczne i zaawansowane naukowe zasady i metody leżące u podstaw inżynierii mechanicznej
 • zastosował prototypowanie i analizę w celu efektywnego projektowania i wytwarzania wspomaganego komputerowo;
 • zintegrowane umiejętności dla złożonych systemów inżynierskich, w tym umiejętności komunikacji i zarządzania projektami, a także zaawansowane narzędzia i techniki analizy systemów opartych na modelach.

Zachęcamy i wspieramy wszystkich naszych studentów w celu płynnego przejścia do naszego programu MEng na koniec pierwszego lub drugiego roku. Program MEng obejmuje dodatkowy czwarty rok akademicki, który łączy pogłębione studia z umiejętnościami integracyjnymi oczekiwanymi przez przemysł i zapewnia formalne wymagania edukacyjne dla rejestracji CEng.

Profesjonalna akredytacja

Program jest akredytowany przez Instytucję Inżynierów Mechaników.

The Beng (Hons) spotka się po części z przykładowymi wymaganiami akademickimi w zakresie benchmarkingu dla rejestracji jako Chartered Engineer, a uczniowie będą musieli wypełnić zatwierdzony format dalszego uczenia się zgodnie z wymaganiami brytyjskiego SPEC.

Rok kanapkowy

Ten program inżynierii mechanicznej oferuje możliwość podjęcia trzeciego roku pracy w branży w trzecim roku.

Rok praktyki jest doskonałym sposobem na rozwinięcie doświadczenia zawodowego, nawiązanie kontaktów branżowych i uzyskanie wglądu w codzienną pracę profesjonalnego inżyniera.

W drugim roku zaoferujemy Ci wsparcie, którego potrzebujesz, aby znaleźć miejsce docelowe dostosowane do twoich aspiracji zawodowych i osobistych zainteresowań.

Obejmują one sesje na temat CV, wywiady itp. Z działu Kariera na Uniwersytecie oraz prezentacje zarówno pracodawców, jak i studentów z poprzedniego roku na temat ich stażu.

Po przejściu na miejsce będziesz mieć wsparcie i wskazówki od opiekuna praktyk, który będzie monitorował twoje postępy.

Po ukończeniu miejsca docelowego powrócisz, aby ukończyć ostatni rok programu i zastosować wszystko, czego się nauczyłeś, do swojego ostatecznego projektu.

Wielu studentów kontynuuje relacje z pracodawcami, pracując dla nich w niepełnym wymiarze godzin lub powracając do pracy na studiach po ukończeniu studiów.

Nauka i ocena

Twoje doświadczenia edukacyjne są zróżnicowane - połączenie:

 • formalne wykłady
 • praktyczne sesje laboratoryjne
 • samouczki i seminaria
 • Praca grupowa

Niezależne badanie jest obsługiwane przez nasze wirtualne środowisko nauczania, tablica. Listy lektur i sugerowane zasoby do niezależnego badania zapewniają ci jasny kierunek, a regularne godziny kontaktowe i nieformalne informacje zwrotne w całym programie zapewniają wsparcie, jakiego możesz potrzebować.

Perspektywy rozwoju kariery

Inżynieria mechaniczna jest bardzo zróżnicowanym sektorem, a inżynierowie z wyższym wykształceniem cieszą się dużym zainteresowaniem na całym świecie. Sektor oferuje szeroki zakres ekscytujących karier na stanowiskach, w tym:

 • Komputerowy inżynier projektowania
 • Inżynier rozwoju produktu
 • Analityk modelowania i symulacji
 • Menedżer
 • Menadżer projektu

Niedawni absolwenci tego kursu rozpoczęli pracę w Jaguar Land Rover, Ford Motor Company, Horiba MIRA, Cummins, Precision Casting Corporation, Denso Marston, Carnaud MetalBox.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja August 18, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
3 - 4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Information
Deadline
Stycz. 31, 2019
Locations
Wielka Brytania - Bradford, England
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Stycz. 31, 2019
Data zakończenia Maj 28, 2021
Dates
Wrześ. 2019
Wielka Brytania - Bradford, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Stycz. 31, 2019
Data zakończenia Maj 28, 2021