BYĆ w inżynierii procesowej

German University of Technology in Oman

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

BYĆ w inżynierii procesowej

German University of Technology in Oman

Bachelor of Engineering in Process Engineering w GUtech jest dostosowany do wymagań Sułtanatu Omanu i całego regionu, ale czerpie z najnowocześniejszej wiedzy zgromadzonej w RWTH Aachen w Niemczech, afiliowanym uniwersytecie GUtech.

Program kładzie duży nacisk na szanse na zatrudnienie absolwentów GUtech. Wiele elementów programu realizowanych jest zatem we współpracy z lokalnymi i międzynarodowymi partnerami branżowymi.

Ponadto podstawowe "umiejętności miękkie", takie jak krytyczne i twórcze myślenie, uczenie się przez całe życie, komunikacja międzykulturowa i praca zespołowa są zintegrowane w całym programie nauczania, aby dać absolwentom wszystkie umiejętności potrzebne do tego, by stać się przedsiębiorcami, jeśli chcą, przyspieszenie tworzenia miejsc pracy w Sułtanacie i poza nim.

Struktura

Bachelor of Engineering in Process Engineering to program trwający osiem semestrów (cztery lata). Wykorzystuje zintegrowane, praktyczne podejście, aby uczniowie mogli zdobyć szeroką wiedzę w zakresie wymaganych nauk przyrodniczych i ich praktycznego zastosowania, koncentrując się na projektach instalacji, ropie naftowej i petrochemii, procesach rozdzielania termicznego, procesach chemicznych i mechanicznych, sterowaniu i automatyzacji oraz materiałoznawstwie.

Pierwsze dwa lata zapewniają studentom niezbędną wiedzę i umiejętności z matematyki, fizyki, chemii, komputerowego wspomagania projektowania i programowania oraz rysunku technicznego; podstawy inżynierii procesowej. W pozostałej części stopień kładzie nacisk na wykorzystanie i zastosowanie tych podstaw w przemyśle i badaniach, lokalnie w sułtanacie i na całym świecie.

Program jest prowadzony w języku angielskim i obejmuje pisemne i ustne testy, staż przemysłowy i pracę licencjacką, które mogą obejmować prace eksperymentalne. Od studentów oczekuje się również rozwijania podstawowych umiejętności komunikacyjnych w języku niemieckim.

Możliwości zawodowe

Istnieje ogromne zapotrzebowanie na Inżynierów, nie tylko w Sułtanacie Omanu, ale także w całym regionie jako całości. Potrzeby i wymagania przemysłu zostały uwzględnione przy opracowywaniu programów inżynieryjnych w GUtech, a nowo pojawiające się potrzeby i wymagania są regularnie uwzględniane przy corocznych przeglądach programów. Ogólnie rzecz biorąc, GUtech produkuje wysokiej jakości absolwentów, którzy spełniają potrzeby przemysłu omańskiego i międzynarodowego.

Nasze programy licencjackie mają umożliwić absolwentom rozpoczęcie pracy w branży bez dalszej edukacji; większość absolwentów rozpoczyna pracę w przemyśle krótko po ukończeniu studiów, a niektórzy kontynuują naukę, często poprzez ukończenie studiów magisterskich w Europie lub w innych krajach. Podczas gdy programy zostały zaprojektowane w celu spełnienia wymagań Sułtanatu Omanu i całego regionu, niektórzy absolwenci rozpoczęli karierę pracując za granicą dla firm w Europie.

Absolwenci programu Bachelor of Engineering w zakresie inżynierii procesowej otrzymają interdyscyplinarną edukację, koncentrując się na znajomości podstawowych pojęć teoretycznych, a także rozwoju stosowanych kompetencji wymaganych do projektowania procesów mechanicznych, chemicznych i termicznych.

Ta wszechstronna edukacja pozwala absolwentom pracować jako inżynierowie procesów w wielu dziedzinach w przemyśle lub administracji, aby stworzyć szeroką gamę produktów, od których zależy współczesne społeczeństwo, w tym żywność i napoje, paliwa, sztuczne włókna, farmaceutyki, chemikalia, tworzywa sztuczne , energia i czysta woda.

Szanse na dalsze studia

Absolwenci studiów w dziedzinie inżynierii procesowej będą mogli przejść do uzyskania statusu Chartered Engineer lub kontynuować edukację podyplomową w Sułtanacie Omanu, a także w Europie, Ameryce, Australii i innych krajach.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
German University of Technology in Oman

Ostatnia aktualizacja June 7, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
7 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Oman - Muscat, Muscat Governorate
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Oman - Muscat, Muscat Governorate
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą