Ba (hons) W Międzynarodowym Biznesie I Finansach

University of Derby College of Business

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Ba (hons) W Międzynarodowym Biznesie I Finansach

University of Derby College of Business

Ten stopień opiera się na silnym rdzeniu ekonomicznym, co daje dokładne zrozumienie złożoności międzynarodowej praktyki biznesowej.

Potężna platforma dla Twojej kariery

Absolwenci, którzy łączą międzynarodową wiedzę z dziedziny biznesu i finansów o silnych umiejętnościach analitycznych są w dużym stopniu wymagani na całym świecie. Wysoce wyspecjalizowane i kładąc nacisk na podnoszenie zdolności do zatrudnienia, nasz BA (Hons) International Business and Finance ma na celu pomóc w jak najlepszej przyszłości.

Nasza szkoła jest programem wymagającym akademii, skupiającym się na międzynarodowym wymiarze rynku finansowego, ale także odzwierciedla pełen zakres kontekstów, w których organizacje działają globalnie. Zyskasz gruntowną wiedzę na temat głównych czynników ekonomicznych, finansowych, prawnych i kulturowych, kształtujących dziś międzynarodowy biznes.

Opracowujemy Twoje umiejętności w stosowanej analizie ekonomicznej i wyposażymy cię w wszystkie możliwe umiejętności, których oczekują od wiodących pracodawców, od rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w badaniach i doradztwie.

BA (z wyróżnieniem) International Business and Finance oferuje także wybór i elastyczność, z rozmaitych opcjonalnych modułów dotyczących finansów, rachunkowości, marketingu, zarządzania zasobami ludzkimi, tematów korporacyjnych i logistycznych. To pozwala zbudować stopień, który odzwierciedla aspiracje kariery i zapewnia możliwość dostosowania się do szybko zmieniających się wzorców możliwości zatrudnienia.

Doświadczenie w naszym laboratorium Bloomberg Financial Markets

Współpracowaliśmy z firmą Bloomberg, światowym liderem biznesu i finansów informacyjnych, zapewniając dostęp do danych w czasie rzeczywistym, które będą informować i wzbogacać Twoje studia.

W naszym nowym laboratorium Bloomberg Financial Markets Lab można wykorzystać te same informacje i technologie wykorzystywane przez profesjonalistów z całego świata. Będziesz współpracował z najnowszymi danymi o firmach i rynkach finansowych, profilami reżysera i analizą bieżących spraw z Bloomberg Intelligence. Laboratorium jest także idealnym miejscem na pogłębienie zrozumienia działań związanych z parkowaniem.

Będziesz korzystać z szkolenia specjalistów z Bloomberg i dostępu do ich helpdesk. Możesz również pracować nad Certyfikatem Koncepcji Rynku Bloomberg, aby dodać do swojego portfolio umiejętności.

Narysuj nasze partnerstwa pracodawców

Nasze współpracę z regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi pracodawcami pomagają w bieżącej i aktualnej aktualizacji. Będziesz korzystać z inspirujących wykładów gości, rzeczywistych studiów przypadków i praktycznych projektów doradczych.

Oferujemy również szerokie możliwości, aby przejść na miejsce pracy lub staż - w kraju lub za granicą - między etapami dwa i trzy twojego kursu. Obejmuje to co najmniej trzy miesiące letniego stażu lub maksymalnie przez cały rok. Możesz nawiązać kontakty z organizacjami zawodowymi, takimi jak PwC, DHL, CPA Australia i Instytut Dyrektorów, aby móc rywalizować o międzynarodowe możliwości zatrudnienia.

Pełne wsparcie i wskazówki są dostępne, aby pomóc Ci znaleźć właściwą okazję do dopasowania do Twoich aspiracji i zainteresowań karier. Podczas pracy w miejscu pracy otrzymasz wizyty od opiekuna, który będzie monitorował Twój postęp.

Zwiększyć globalne perspektywy

Zachęcamy również do spędzenia czasu na studiowaniu za granicą, aby zobaczyć międzynarodowe firmy i finanse z różnych perspektyw. Możesz wybrać studia z jednym z naszych międzynarodowych instytucji partnerskich na semestr lub rok, zazwyczaj w drugim etapie studiów. Alternatywnie, możesz cieszyć się smakiem międzynarodowego badania, dołączając się do jednej z krótkich wyjazdów za granicę, które organizujemy każdego roku.

Skoncentruj się na swojej przyszłości

Zaprojektowany, aby zwiększyć szanse na zatrudnienie, nasz program Futures Award pomoże ci wzmocnić CV, prezentując wszechstronność, profesjonalizm i potencjał przywódczy.

Możesz wybrać pracę nad tą dodatkową nagrodą obok swojego stopnia. To odzwierciedla wszelkie pozalekcyjne działania związane z rozwojem kariery, jakie podejmujesz, od pracy w sieci po prace doradcze.

Działania w ramach kontraktów terminowych mogłyby obejmować udział w warsztatach dotyczących projektowania i doskonalenia CV; opracowywanie technik wywiadów; przygotowanie do centrów oceny lub testów psychometrycznych; uczestniczenie w imprezach sieciowych; lub prowadzenie małego projektu w społeczeństwie studenckim lub dobrowolnej roli.

Dedykowany do możliwości zatrudnienia

Staramy się pomagać w nauce, rozwijaniu przenoszonych umiejętności i przygotowaniach do sukcesu kariery.

Nasz specjalnie zaprojektowany system osobistego tutora to wyjątkowa cecha kursu. Spotkanie z osobisty nauczyciel odbywa się w tygodniu inicjacyjnym i co najmniej trzy zaplanowane spotkania z nimi. Pomogą Ci zaplanować swój rozwój osobisty i kariery, a także wspierać Cię podczas pracy nad Nagrodą Futures.

Będziesz też inspirowany i zmotywowany przez doświadczonego zespołu dydaktycznego, który ma silne podstawy w międzynarodowym biznesie i finansach. Są znani ze swoich ekspertyz badawczych, publikując obszernie o najbardziej palących problemach mających wpływ na globalne firmy.

Żywe przeżycia edukacyjne

Derby Business School przyciąga studentów z całego świata, dzięki czemu można dzielić się pomysłami na międzynarodową działalność z różnych perspektyw globalnych w naszej różnorodnej społeczności edukacyjnej.

Możesz również dołączyć do jednego z wielu uniwersytetów takich jak: Ekonomia, Towarzystwo Inwestycyjne i Handlowe, Towarzystwo Biznesowe i Przedsiębiorcze oraz Sieć Przedsiębiorców Derby (DUNE).

Niektórzy studenci chcą podnieść swój profil zawodowy w prestiżowych konkursach. W grudniu 2016 r. Nasz zespół wygrał dwie główne nagrody w ramach wyścigu University Trading Challenge, walcząc o przysługę z innymi studentami i studentami podyplomowymi z wiodących instytucji w całym kraju.

Jak można dowiedzieć się,

W centrum tego programu leży rzeczywiste uczenia się. Koncentruje się na rozwiązywaniu rzeczywistych problemów biznesowych i organizacyjnych.

Korzystamy z atrakcyjnych kombinacji wykładów interaktywnych, ekspertów, seminariów rozwiązywania problemów, pracy grupowej, dyskusji grupowej, warsztatów, analizy studium przypadku, pracy w laboratoriach komputerowych i praktycznej analizy. W trakcie studiów będziesz także angażować się w przedsiębiorstwa i ekspertów zewnętrznych.

Możesz tworzyć dokumenty strategiczne, sporządzać międzynarodowe raporty biznesowe, prezentować i prezentować filmy lub analizować informacje z Bloomberg na międzynarodowych rynkach i organizacjach.

Na początku kursu będziesz korzystać z naszego zespołu dydaktycznego. W miarę postępów w nauce oczekujesz, że będziesz pracować bardziej niezależnie, biorąc większą odpowiedzialność za własną naukę - ale zawsze z pomocą i radą swoich opiekunów.

Jak jesteś oceniany

Nasza strategia oceny ma na celu umożliwienie identyfikacji problemów, określenie sposobu zbierania i analizowania dowodów, przedstawienia uzasadnionych wniosków na podstawie tych dowodów oraz przedstawienia wyników za pomocą różnych metod komunikacji.

Na etapie 1 używamy szeregu komputerowych ocen, które pomogą Ci ocenić swój poziom nauczania i uzyskiwać konstruktywną opinię. Niektóre moduły zawierają więcej tradycyjnych esejów i raportów biznesowych, a także różne zadania indywidualne i grupowe. Zachęcamy do zachowania odbijającego portfolio.

W fazie 2 znajdują się dalsze oceny pracy indywidualnej i grupowej oraz umiejętności pisania raportów. Oczekuje się, że rozwiniesz doświadczenie w zakresie analizy profesjonalistów dzięki wyszukiwaniu danych i analityce ilościowej przy użyciu Bloomberg. Znajduje to odzwierciedlenie w ocenach komputerowych, portfolio i raportów, a także wywiadzie.

Na etapie 3 zostanie ocenione umiejętności związane z badaniami, analizą i doradztwem w kontekście globalnym biznesu, ekonomiki i finansów.

Kogo spotkasz

W Derby odkryjesz przyjazną i wspierającą naukę społeczność, z niewielkimi klasami, gdzie otrzymasz mnóstwo porad z jedną osobą.

Będziesz nauczony przez entuzjastyczny zespół, który ma doświadczenie we wszystkich aspektach biznesu, a ich badania wzbogacą Twoje uczenie się. Są wspierani przez ekspertów z branży, w tym naszego Visiting Profesora Bankowości i Ekonomii Finansowej, Profesor Trevor Williams, Główny Ekonomista w Lloyds Bank PLC.

Dr Eugene Michaels jest liderem programu, który jest ekonomistą stosowanym. Eugene prowadzi szereg programów w firmie Derby Business School i odegrał kluczową rolę w projektowaniu naszego obecnego pakietu multidyscyplinarnych międzynarodowych programów biznesowych, które cechują się silnym rdzeniem ekonomicznym. Skupia się na zachęcaniu studentów do stosowania ekonomicznego rozumowania i myślenia krytycznego. Jego akademickie zainteresowania skupiają się na ekonomii behawioralnej i ich konsekwencjach na osobistym dobrobytem finansowym (w szczególności emeryturach) oraz na wprowadzaniu behawioralnych spostrzeżeń do polityk makroekonomicznych i biznesowych. Jest współautorem Biuletynu Ekonomicznego Derby Business School.

Godziny nauczania

Podobnie jak większość uniwersytetów, prowadzimy długie godziny nauki na uniwersytecie w Derby, więc czas kontaktu z wykładowcami i wykładowcami może się pojawić w każdej chwili między 9 a 9 wieczorem. Twój plan lekcji zostanie przekazany po zarejestrowaniu się na kurs.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja October 10, 2017
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2018
Duration
Czas trwania
3 - 6 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Wielka Brytania - Buxton, England
Data rozpoczęcia : Sierp. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Wielka Brytania - Chesterfield, England
Data rozpoczęcia : Sierp. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Wielka Brytania - Derby, England
Data rozpoczęcia : Sierp. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 2018
Wielka Brytania - Derby, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Wielka Brytania - Buxton, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Wielka Brytania - Chesterfield, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą