Ba w administracji biznesu

Yasar University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Ba w administracji biznesu

Yasar University

Zajęcia na Wydziale Business Administration zostały zaprojektowane, aby zapewnić kursy podstawowe, obejmujące ekonomia, biznes, kursy Podstawowych ilościowe jak Rachunek dla Biznesu i Ekonomii, statystyki, rachunkowości, marketingu, finansów, zasobów ludzkich, zarządzania i organizacji, aby zrozumieć podstawową wymaganą funkcje biznesowe; i przedmioty do wyboru dać alternatywy specjalizować się w jednej z funkcji biznesowych, takich jak marketing, finanse, księgowość, kadry, zarządzania i organizacji, Kursy, aby zapewnić możliwość uzyskania podwójnego dyplomu w na kierunku. Czas trwania kursu wynosi 4 lata (8 semestrów). Program Erasmus dla studentów, jak się mają szansę wziąć kursy na europejskich uczelniach partnerskich i uzyskać międzynarodowe doświadczenie, jak również.

Wydział Wyniki

Program, w ten sposób, ma na celu przekazanie studentom wiedzy, umiejętności i analitycznego myślenia niezbędne do kontynuowania kariery w biznesie lub zaawansowanych badań, tak aby absolwenci mogli dostać pracę od wiodących międzynarodowych korporacji oferuje i lokalnych firm, jak również przedsiębiorstw publicznych.

Kariera

Nasi absolwenci mogą być stosowane na różnych szczeblach w instytucjach prywatnych działających w sektorze bankowości, turystyki i konsultingu, audytu, ubezpieczeń, handlu zagranicznego i sektorach transportu. Poza tym mogą one mieć możliwość pracy w instytucjach publicznych, takich jak Bank Centralny, Skarbu Państwa lub Ministerstwo Finansów po zakończeniu staży lub wygrania egzaminy.

Wymagania wstępne dla studentów

  • Wypełnionego Formularza - dyplom ukończenia szkoły, świadectwo ukończenia szkoły, zapis i list referencyjny dla licencjackich wnioskodawców - stopień University, zapis i akademickie list referencyjny dla wnioskodawców podyplomowych - Dowód znajomości języka angielskiego - Kopia paszportu - zdjęcia paszportowe
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Yasar University
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
9,500 USD
na rok
Locations
Turcja - Izmir, İzmir
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Turcja - Izmir, İzmir
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą