Przeczytaj oficjalny opis

BA w BMus (z wyróżnieniem) Jazz

Wejście do (z wyróżnieniem) BMus oczywiście Jazz jest przesłuchanie. Spodziewamy się, instrumentalne i wokalne kandydatów, aby móc wykazać się doskonałą urządzenie techniczne i muzyczne / stylistycznie świadomy podejście do wydajności, w tym improwizacji.

&nbsp

Kandydaci, którzy są skuteczni w castingu są zazwyczaj oczekuje się zdobyć co najmniej dwa A-levels, w tym muzyki, w grupie zaszeregowania C lub powyżej, lub równorzędnych kwalifikacjach przed wejściem.

&nbsp

Równoważne kwalifikacje m.in. szkockie Highers i BTEC National Diploma / Certificate, WBQ, International Baccalaureate, zaawansowaną GNVQ i AVCE lub Advanced Diploma (poziom 3) oraz uznanym międzynarodowym kwalifikacje. Kwalifikacje ABRSM teoria w grupie zaszeregowania VI lub powyżej może być również traktowana jako alternatywa dla A-levels.

&nbsp

W każdym razie, minimalne warunki związane z ofertą miejscu oparte są na indywidualnych zastosowań i może być wyższa niż wymagania mimimum mowa powyżej.

&nbsp

Międzynarodowe Wnioskodawcy, których pierwszym językiem nie jest angielski będzie musiał zdobyć uznaną język angielski kwalifikacji np. IELTS, TOEFL lub jego odpowiednik. Dla (z wyróżnieniem) BMus oczywiście Jazz trzeba będzie osiągnąć ogólną IELTS 5.5 z nie niższym niż 5,5 w zakresie czytania, pisania, słuchania i mówienia komponenty (lub równoważne kwalifikacje).

Zobacz 4 więcej kursów w Royal Welsh College of Music & Drama »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sierp. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa