Przeczytaj oficjalny opis

BA w BMus (z wyróżnieniem) Muzyka

Wejście do BMus programów jest przesłuchanie (lub przez wywiadzie dla kompozytorów i kreatywnych kandydatów technologii muzycznej). Jako wskazówki co do minimalnego standardu wymaganego do wejścia, oczekujemy instrumentalne i wokalne kandydatów, aby móc wykazać zdolności muzycznych równoważny musi zdobyć wyróżnienie na ABRSM klasy VIII. Kompozytorzy i kreatywne osoby ubiegające technologii muzycznej zostanie poproszony o przesłanie przykładów ich twórczości do dyskusji na rozmowę kwalifikacyjną.

&nbsp

Kandydaci, którzy są skuteczni w castingu / wywiad są zwykle oczekuje się zdobyć przynajmniej dwa A szczeblach, Music, z oceną C lub szybszy (lub równorzędnych kwalifikacjach) przed wejściem. Równoważne kwalifikacje m.in. szkockie Highers i BTEC National Diploma / Certificate, WBQ, International Baccalaureate, zaawansowaną GNVQ i AVCE lub Advanced Diploma (poziom 3) oraz uznanym międzynarodowym kwalifikacje.Kwalifikacje ABRSM teoria w grupie zaszeregowania VI lub powyżej może być również traktowana jako alternatywa dla Poziomów. W każdym razie, minimalne warunki związane z dowolnej oferty w miejscu oparte są na indywidualnych aplikacji / przesłuchań, a często będzie wyższy niż minimalne wymagania określone powyżej.

&nbsp

Międzynarodowe Wnioskodawcy, których pierwszym językiem nie jest angielski będzie musiał zdobyć uznaną język angielski kwalifikacji np. IELTS, TOEFL lub jego odpowiednik. Dla (z wyróżnieniem) BMus Muzyka kurs trzeba będzie osiągnąć ogólną IELTS 5.5 z nie niższym niż 5,5 w zakresie czytania, pisania, słuchania i mówienia komponenty (lub równoważne kwalifikacje).

Zobacz 4 więcej kursów w Royal Welsh College of Music & Drama »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sierp. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa