Ba w komunikacji cyfrowej

Link Campus University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Ba w komunikacji cyfrowej

Link Campus University

KONTEKST

Dobra wiedza techniczna jest podstawą, aby skutecznie radzić sobie z projektowania i kreatywności. Media cyfrowe i szybkość rozwoju ICT (technologii informacyjnych i komunikacyjnych) stwarzają wciąż nowe wyzwania dla nowych pracowników iw tym kontekście Kursy licencjackie i magisterskie Zamierzamy dostarczyć narzędzia niezbędne do ich rozwiązania.

Poprzez kontynuowanie badań i studiów można opanować cyfrowy świat, aby go wykorzystać jako narzędzia do tworzenia awangardowych produktów i narysowania nowych i bardziej zaangażowanych usług użytkowników.

CHARATERISTTICS kursu

Programy szkoleniowe charakteryzują się wyraźnym składnikiem eksperymentalnym, wynikającym z różnych działań laboratoryjnych mających na celu "uczynienie go realnym", we współpracy z wewnętrznymi ośrodkami badawczymi uczelni i innymi związanymi z nią realiami, głównie teoretyczne aspekty lekcje w klasie.

Inną unikalną cechą kursu jest obecność wysoko wyspecjalizowanego personelu dydaktycznego, reprezentowanego przez liderów w dziedzinie ICT i projektowania interakcji, które mają znaczne doświadczenie zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym, co może zapewnić transfer doświadczeń, wiedzy i wiedzy gromadzone w trakcie ich kariery do studentów zapisanych.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Paźdz. 2019
Duration
Czas trwania
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Włochy - Rome, Lazio
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Paźdz. 2019
Włochy - Rome, Lazio
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą